Вторник
05.12.2023
18:38
Жизнь города

Категории раздела
Решения городского совета [264]
Решения исполнительного комитета [267]
Распоряжения городского головы [243]
Распоряжение главы администрации города [100]

Наш город

Организации города

Это интересно

Книга жалоб и пожеланий

Форма входа

Сейчас на сайте

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Нормативно-правовые документы » Решения городского совета

Рішення міської ради № 6/57-1627ЄНАКІЄВСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ

від 25.06.2014 № 6/57-1627
м. Єнакієве
Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки (на місцевості)
На підставі п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст.123 Земельного кодексу України, ч. 3 ст. 24 та п.3 Перехідних та прикінцевих положень Закону України «Про державний земельний кадастр», п.3 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», розглянувши заяви фізичних та юридичних осіб, витяги з протоколу засідання комісії із землеустрою території Єнакієвської міської ради від 11.04.2014 № 1, міська рада
В И Р І Ш И Л А

  1.  Надати дозвіл публічному акціонерному товариству «Єнакієвський металургійний завод» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки (на місцевості) по вул. Погранична, 11 м. Єнакієве, Донецької області для обслуговування будівель та споруд двору житлово-комунального відділу в оренду строком на 49 років.
  2.  Надати дозвіл публічному акціонерному товариству «Єнакієвський металургійний завод» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки (на місцевості) по вул. Свердлова, 72 а м. Єнакієве, Донецької області для обслуговування будівель та споруд стадіону «Металург» в оренду строком на 49 років.
  3.  Надати дозвіл громадянці «ОСОБА1» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки (на місцевості) по проспекту Леніна, гараж 95 «б»/16 м. Єнакієве, Донецької області для будівництва індивідуального гаражу в приватну власність.
  4.  Надати дозвіл громадянину «ОСОБА2» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки (на місцевості) по вул. Тіунова, 85 м. Єнакієве, Донецької області для обслуговування будівлі кіоску в оренду строком на 5 років.
  5.  Надати дозвіл громадянину «ОСОБА3» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки (на місцевості) по вул. Комуністична, 31 «б» м. Єнакієве, Донецької області для обслуговування будівлі кіоску в оренду строком на 5 років.
  6.  Надати дозвіл громадянину «ОСОБА4» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки (на місцевості) по вул. Барнаульська, гараж 1 а м. Єнакієве, Донецької області для будівництва індивідуального гаражу в приватну власність.
  7.  Начальнику відділу з питань земельних відносин міської ради Єфановій І.А. забезпечити оприлюднення даного рішення протягом п’яти робочих днів з дня прийняття на офіційному веб-сайті Єнакієвської міської ради.
  8.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства та благоустрою (Оленін).

В.В. Олейник Міський голова

Категория: Решения городского совета | Добавил: MARISHS (25.06.2014)
Просмотров: 651 | Рейтинг: 0.0/0
Журнал Forbes составил ежегодный рейтинг 100 самых влиятельных знаменитостей шоубизнеса. В этот раз на вершину рейтинга вернулась популярная американская телеведущая Опра Уинфри, уступившая в прошлом году первую строчку Анджелине Джоли
Контактная разработка
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar
Поиск

Опрос

Сайты города Енакиево

Официальный сайт Енакиево
Еженедельник "Панацея"
Енакиевская правда
06252
Блог Богдана Горбачева
Громадой к благополучию
Проект Земляки
Сайт города Углегорск
Ольховатка - ONLINE
Рейтинг сайтов города
Обзор городских сайтов

Сайты организаций и предприятий

ПАО "ЕМЗ"
Строительство от А до Я
Сайт Владимира Калиниченко
Турклуб "Дороги"
Центральная городская библиотека
Магазин кованых изделий Ferrum
Весь каталог сайтов города

 Букинист - бесплатная библиотека.
Copyright by Enakievets (Бородин Сергей) © 2010 - 2023 Енакиево как на ладони - сайт города Енакиево

Рейтинг@Mail.ru
Рейтинг@Mail.ru