Пятница
19.04.2024
16:07
Жизнь города

Категории раздела
Решения городского совета [264]
Решения исполнительного комитета [267]
Распоряжения городского головы [243]
Распоряжение главы администрации города [100]

Наш город

Организации города

Это интересно

Книга жалоб и пожеланий

Форма входа

Сейчас на сайте

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Нормативно-правовые документы » Решения городского совета

Рішення міської ради №6/58-1651



ЄНАКІЄВСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ

від 30.07. 2014 №6/58-1651
м. Єнакієве
Про внесення змін до рішення Єнакієвської міської ради від 21.10.2009 № 5/42-32
Згідно з п.30 ч.1. ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою приведення Статуту Центру дитячої та юнацької творчості у відповідність до вимог чинного законодавства, міська рада
В И Р І Ш И Л А:

  1.  Внести зміни до рішення Єнакієвської міської ради від 21.10.2009 № 5/42-32 «Про затвердження Статуту та штатного розпису Центру дитячої та юнацької творчості у новій редакції», виклавшиСтатут Центру дитячої та юнацької творчості в новій редакції (додається).
  2.  Директору Центру дитячої та юнацької творчості Хромих Д.В. зареєструвати Статут навчально-виховного закладу у державного реєстратора юридичних та фізичних осіб-підприємців реєстраційної служби Єнакіївського міського управління юстиції у Донецькій області.
  3.  Начальнику відділу освіти міської ради Белоненко Л.А. забезпечити оприлюднення даного рішення не пізніше п’яти робочих днів з дня прийняття на офіційному веб-сайті Єнакієвської міської ради.
  4.  Координацію роботи щодо виконання рішення покласти на заступника міського голови Крохмалюк В.Г.
  5.  Контроль щодо виконання рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури та молодіжної політики (Белоненко).

В.В. Олейник Міський голова
ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення міської ради
30.07.2014 № 6/58-1651

Н О В А Р Е Д А К Ц І Я
С Т А Т У Т У
КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ
ТВОРЧОСТІ» ЄНАКІЄВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

1. Загальні положення

1.1 «Центр дитячої та юнацької творчості» знаходиться у комунальній власності Єнакієвської міської ради.

1.2 «Центр дитячої та юнацької творчості» (далі - ЦДЮТ) є юридичною особою, має самостійний баланс, рахунок в установі банку, печатку, штамп, рахунки в Держказначействі України, код ЄДРПОУ.

1.3 Місцезнаходження «Центру дитячої та юнацької творчості»: Донецька область, м. Єнакієве, вул.Щербакова,149

1.4 Засновником «Центру дитячої та юнацької творчості» є: Єнакієвська міська рада.

1.5 Видом економічної діяльності ЦДЮТ є позашкільна освіта.

1.6 Головною метою ЦДЮТ є забезпечення реалізації права громадян на здобуття позашкільної освіти.

1.7 Головними завданнями ЦДЮТ є:1.7.1. Виховання громадянина України;

1.7.2 Вільний розвиток особистості та формування її соціально-громадського досвіду;

1.7.3 Виховання у вихованців поваги до Конституції України, прав і свобод людини та громадянина, почуття власної гідності, відповідальності перед законом за свої дії;

1.7.4 Виховання у вихованців патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей Українського народу, а також інших націй і народів;

1.7.5 Виховання у вихованців шанобливого ставлення до родини та людей похилого віку; створення умов для творчого, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку вихованців;

1.7.6 Формуванння у вихованців свідомого й відповідального ставлення до власного здоров'я та здоров'я оточуючих, навичок безпечної поведінки;

1.7.7 Задоволення освітньо-культурних потреб вихованців, які не забезпечуються іншими складовими структури освіти;

1.7.8 Задоволення потреб вихованців у професійному самовизначенні і творчій самореалізації;

1.7.9 Пошук, розвиток та підтримка здібних, обдарованих і талановитих вихованців;

1.7.10 Організація дозвілля вихованців, пошук його нових форм;

1.7.11 Профілактика бездоглядності, правопорушень;

1.7.12 Виховання в учасників навчально-виховного процесу свідомого ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих;

1 7 13. формування здорового способу життя вихованців;

1.7.14 Здійснення інформаційно-методичної та організаційно-масової роботи.

1.8 ЦДЮТ в своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", "Про позашкільну освіту", Постановою Кабінету Міністрів України від 6 травня 2001 року № 433 "Про затвердження переліку типів позашкільних навчальних закладів і Положення про позашкільний навчальний заклад", іншими законодавчими актами України, актами Президента України, КабінетуМіністрів України, наказами МОН, наказами відділу освіти Єнакієвської міської ради і власним статутом.

1.9 ЦДЮТ здійснює навчання і виховання учнів, вихованців, слухачів у позаурочний та позанавчальний час.

1.10 В ЦДЮТ визначена українська мова навчання.

1.11 ЦДЮТ має право за погодженням із відділом освіти Єнакієвської міської ради: проходити в установленому порядку державну атестацію; визначати форми, методи і засоби організації навчально-виховного процесу; в установленому порядку розробляти і впроваджувати експериментальні та індивідуальні робочі навчальні плани;

1.12 Створювати методичні об'єднання, творчі групи.

1.13 Взаємовідносини ЦДЮТ з юридичними і фізичними особами визначаються угодами, що укладені між ними.

2. Організація позашкільної освіти

2.1 ЦДЮТ проводить навчально-виховну, організаційно-методичну та організаційно-масову роботу.

2.2 Структура та штат ЦДЮТу розробляються і затверджуються відділом освіти Єнакієвської міської ради у межах затверджених видатків на оплату праці відповідно до встановлених нормативів.

2.3 ЦДЮТ створює належні умови для вибору вихованцями видів діяльності відповідно до їх інтересів та вимог батьків та осіб, що їх замінюють; вживають заходів для залучення вихованців, які потребують соціальної допомоги та соціальної реабілітації; забезпечують їх соціальний захист.

2.4 ЦДЮТ працює за річним планом роботи, погодженим відділом освіти Єнакієвської міської ради, реалізує напрями своєї діяльності з урахуванням особливостей соціально- економічного розвитку регіону, інтересів вихованців, потреб сім'ї, запитів інших навчальних закладів.

2.5 Навчально-виховний процес в ЦДЮТ здійснюється за типовими навчальними планами і програмами, що затверджені МОН, а також за навчальними планами і програмами, затвердженими управлінням освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації.

2.6 Навчальні програми є профільними, що передбачають індивідуальне навчання учнів та навчання у гуртках, групах та інших творчих об'єднаннях.

2.7 Індивідуальне навчання в ЦДЮТ організовується відповідно до порядку, затвердженого МОН.

2.8 Експериментальні навчальні плани складаються ЦДЮТ з урахуванням типових навчальних планів. Запровадження експериментальних навчальних планів, освітніх програм, педагогічних інновацій і технологій здійснюється в установленому порядку.

2.9 Середня наповнюваність груп та інших організаційних форм в ЦДЮТ становить, як правило, 10 - 15 вихованців. Наповнюваність груп установлюється директором ЦДЮТ залежно від профілю та можливостей організації навчально-виховного процесу, але не більше 25 вихованців.

2.10 Приймання до ЦДЮТ здійснюється протягом року (у міру закінчення комплектування гуртків) за бажанням вихованців і за згодою батьків або осіб, які їх замінюють на безконкурсній основі. Приймання вихованців до ЦДЮТ для одержання позашкільної освіти здійснюється на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють. До ЦДЮТ зараховуються вихованці віком від 4 до 18 років.

2.11 ЦДЮТ проводить навчально-виховну, організаційно-методичну та організаційно-масову роботу диференційовано (відповідно до віку, індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів, здібностей, стану здоров'я) з використанням різноманітних організаційних форм роботи: заняття, гурткова робота, клубна робота, урок, лекція, індивідуальні заняття, конференція, семінар, читання, вікторина, екскурсія.

2.12 Навчальний рік в ЦДЮТ починається з 1 вересня. Комплектування гуртків здійснюється у період з 1 до 15 вересня, який вважається робочим часом керівника гуртка, групи або іншого творчого об'єднання закладу. Тривалість навчального року встановлюється МОН.

2.13 Режим щоденної роботи ЦДЮТ встановлюється по узгодженню з відділом освіти Єнакієвської міської ради. У канікулярні, святкові та неробочі дні ЦДЮТ працює за окремим планом. ЦДЮТ забезпечує безпечні умови навчання, виховання та праці.

2.14 Тривалість занять визначається навчальним планом і програмами з урахуванням психофізіологічного розвитку та допустимого навантаження для різних вікових категорій і становить для вихованців: віком від 5 до 7 років — 35 хвилин; інших — 45 хвилин.

Короткі перерви між заняттями є робочим часом керівника гуртка і визначаються робочим режимом щоденної роботи закладу.

2.15 Гуртки класифікуються за трьома рівнями:

2.15.1 Початковий рівень - гуртки, діяльність яких спрямована на загальний розвиток вихованців, виявлення їх здібностей та обдарувань;

2.15.2 Основний рівень - гуртки, які розвивають інтереси вихованців, дають їм знання, практичні уміння і навички, задовольняють потреби у професійній орієнтації;

2.15.3 Вищий рівень - гуртки за інтересами для здібних і обдарованих вихованців.

Відповідно до рівня класифікації визначається мета і перспективи діяльності гуртків, їх чисельний склад, обирається програма.

2.16 Робота гуртків ЦДЮТ може бути організована у приміщеннях загальноосвітніх шкіл у відповідності до наказу відділу освіти Єнакієвської міської ради.

2.17 ЦДЮТ проводить координаційно-методичну роботу, спрямовану на удосконалення програм, змісту, форм і методів діяльності гуртків, підвищення майстерності педагогічних працівників за напрямами роботи.

2.18 Згідно з рішенням відділу освіти Єнакієвської міської ради ЦДЮТ може надавати організаційно-методичну допомогу педагогічним колективам навчальних закладів міста.

2.19 За результатами навчання ЦДЮТ видає своїм випускникам відповідні документи згідно з Порядком видачі випускникам позашкільних навчальних закладів свідоцтв про позашкільну освіту, затвердженим наказом МОН від 12.07.2001 № 510 і зареєстрованим у Мін'юсті 06.09.2001 за № 788/5979.

3. Учасники навчально-виховного процесу

3.1 Учасниками навчально-виховного процесу в ЦДЮТ є:3.1.1.

Вихованці від місця проживання;

3.1.2 Директор, методист закладу;

3.1.3 Педагогічні працівники, спеціалісти, які залучені до навчально-виховного процесу;

3.1.4 Батьки або особи, які їх замінюють.

3.2. Вихованці мають гарантоване державою право на:

3.2.1 Здобуття позашкільної освіти відповідно до їх здібностей, обдаровань, уподобань та інтересів;

3.2.2 Добровільний вибір виду діяльності;

3.2.3 Навчання у декількох гуртках;

3.2.4 Безпечні та нешкідливі умови навчання та праці;

3.2.5 Користування навчальною, науковою, матеріально-технічною, базою ЦДЮТ;

3.2.6 Участь у різних видах навчальної, науково-практичної роботи, у конференціях, олімпіадах, виставках, конкурсах та інших масових заходах;

3.2.7 Вільне вираження поглядів, переконань;

3.2.8 Захист від будь-яких форм експлуатації, психічного і фізичного насильства, від дій педагогічних та інших працівників, які порушують їх права, принижують честь і гідність.3.3.

Вихованці зобов'язані:

3.3.1 Оволодіти знаннями, вміннями, практичними навичками;

3.3.2 Підвищувати загальний культурний рівень;

3.3.3 Дотримуватись моральних і етичних норм;

3.3.4 Брати посильну участь у різних видах трудової діяльності;

3.3.5 Бережно ставитись до державного, громадського і особистого майна;

3.3.6 Дотримуватись вимог статуту, правил внутрішнього трудового розпорядку.

3.4 Педагогічні працівники мають право на:

3.4.1 Внесення пропозицій щодо поліпшення навчально-виховного процесу, подання на розгляд керівництву закладу та педагогічної ради пропозицій про моральне та матеріальне заохочення вихованців, учнів і слухачів, застосування стягнень до тих, хто порушує правила внутрішнього трудового розпорядку, що діють у закладі;

3.4.2  Вибір форм підвищення педагогічної кваліфікації;

3.4.3 Участь у роботі методичних об'єднань, нарад, зборів, інших органів самоврядування, у заходах, пов'язаних з організацією навчально-виховної роботи;

3.4.4 Проведення в установленому порядку дослідно-експериментальної, пошукової роботи;

3.4.5 Вияв соціально-педагогічної ініціативи, вибір педагогічне обгрунтованих форм, методів, засобів роботи з вихованцями;

3.4.6 Захист професійної честі, гідності відповідно до законодавства;

3.4.7 Соціальне та матеріальне заохочення за досягнення вагомих результатів у виконанні покладених на них завдань;

3.4.8 Об'єднання у професійні спілки, участь в інших об'єднаннях громадян, діяльність яких не заборонена законодавством.

3.5 Педагогічні працівники зобов'язані:3.5.1. Виконувати навчальні плани та програми;

3.5.2 Надавати знання, формувати вміння і навички з різних напрямів позашкільної освіти диференційовано відповідно до індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів, здібностей вихованців;

3.5.3 Сприяти розвитку інтелектуальних і творчих здібностей дітей, фізичних якостей відповідно до задатків та запитів вихованців, а також збереженню здоров'я;

3.5.4  Визначати мету та конкретні завдання навчання, виховання і розвитку вихованців, вибирати адекватні засоби їх реалізації;

 3.5.5 Здійснювати педагогічний контроль за дотриманням вихованцями моральних, етичних норм поведінки і правил внутрішнього трудового розпорядку, вимог інших документів, що регламентують організацію навчально-виховного процесу;

3.5.6 Дотримуватись педагогічної етики, поважати гідність вихованця, захищати його від будь-яких форм фізичного, психічного насильства; своєю діяльністю стверджувати повагу до принципів загальнолюдської моралі;

3.5.7 Берегти здоров'я вихованців, їх інтереси, пропагувати здоровий спосіб життя;

3.5.8 Виховувати повагу до батьків, жінки, старших за віком, народних традицій та звичаїв, духовних та культурних надбань народу України;

3.5.9 Постійно підвищувати професійний рівень, педагогічну майстерність, загальну і політичну культуру;

3.5.10 Вести документацію, пов'язану з виконанням посадових обов'язків (журнали, плани роботи тощо);

3.5.11 Виховувати особистим прикладом і настановами повагу до державної символіки, принципів загальнолюдської моралі;

 3.5.12 Дотримуватись вимог статуту закладу, виконувати правила внутрішнього розпорядку та посадові обов'язки;

3.5.13 Брати участь у роботі педагогічної ради закладу;

3.5.14 Виконувати накази і розпорядження директора ЦДЮТ.

3.6 Керівники гуртків працюють відповідно до розкладу занять, затвердженого директором. 3.7.Обсяг педагогічного навантаження визначається директором згідно із законодавством і затверджується відділом освіти Єнакієвської міської ради.

Перерозподіл або зміна педагогічного навантаження протягом навчального року здійснюється директором у разі зміни кількості годин за окремими навчальними програмами, що передбачаються робочим навчальним планом, а також за письмовою згодою педагогічного працівника з дотриманням законодавства про працю.

3.8 Не допускається відвертати педагогічних працівників від виконання професійних обов'язків, крім випадків, передбачених законодавством.

3.9 Педагогічні працівники закладу підлягають атестації, як правило, один раз у п'ять років відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників України, затвердженого наказом Міносвіти від 20.08.93 № 310 і зареєстрованого у Мін'юсті 02.12.93 за № 176, із змінами і доповненнями, унесеними наказом Міносвіти від 01.12.98 №  419, зареєстрованим у Мін'юсті 15.12.98 за № 792/3232.

3.10 Батьки вихованців та особи, які їх замінюють, мають право:

3.10.1 Обирати і бути обраними до батьківських комітетів та органів громадського самоврядування закладу;

3.10.2 Звертатися до органів управління освітою, директора ЦДЮТу з питань навчання, виховання дітей;

3.10.3 Приймати рішення про участь дитини в інноваційній діяльності;

3.10.4  Брати участь у заходах, спрямованих на поліпшення організації навчально-виховного процесу та зміцнення матеріально-технічної бази;

3.10.5 Захищати законні інтереси своїх дітей в органах громадського самоврядування закладу та у відповідних державних, судових органах.

4. Управління навчальним закладом

4.1 На підставі «Положення про відділ освіти Єнакієвської міської ради», затвердженого рішенням Єнакієвської міської ради 4/16-12 від 22.09.2004 управління ЦДЮТ здійснюється відділом освіти Єнакієвської міської ради.

Безпосереднє керівництво здійснює директор, яким може бути тільки громадянин України, що має вищу педагогічну освіту і стаж педагогічної роботи не менш як три роки, успішно пройшов підготовку та атестацію керівних кадрів освіти в порядку, установленому МОН.

4.2 Відповідно до «Положення про відділ освіти Єнакієвської міської ради», затвердженого рішенням Єнакієвської міської ради від 22.09.2004 № 4/16-12 призначення на посаду та звільнення з посади директора та педагогічних працівників здійснюється відділом освіти Єнакієвської міської ради.

Призначення на посаду та звільнення з посади інших працівників здійснюється директором ЦДЮТ.

4.3 Директор ЦДЮТ:

4.3.1  Здійснює керівництво педагогічним колективом, забезпечує раціональну розстановку кадрів, створює необхідні умови для підвищення фахового рівня працівників;

4.3.2  Організовує навчально-виховний процес;

4.3.3 Підтримує ініціативи щодо вдосконалення системи навчання та виховання, заохочення творчих пошуків, дослідно-експериментальної роботи педагогічних працівників;

4.3.4 Забезпечує контроль за виконанням навчальних планів і програм, якістю знань, умінь та навичок вихованців;

4.3.5 Створює необхідні умови для здобуття вихованцями позашкільної освіти;

 4.3.6 Забезпечує дотримання вимог охорони дитинства, санітарно-гігієнічних та протипожежних норм, техніки безпеки;

4.3.7  Розпоряджається в установленому порядку майном та коштами закладу;

4.3.8  Представляє заклад у всіх підприємствах, установах та організаціях і відповідає перед засновником за результати діяльності закладу;

4.3.9 Забезпечує права вихованців на захист від будь-яких форм фізичного або психічного насильства;

4.3.10 Видає у межах своєї компетенції накази та розпорядження і контролює їх виконання;

4.3.11 Затверджує посадові обов'язки працівників;

4.3.12 Щороку звітує на конференції колективу закладу про діяльність адміністрації;

4.3.13 Несе відповідальність за виконання покладених на заклад завдань, результати фінансово-господарської діяльності, стан і збереження майна, переданого у користування та володіння закладу.

4.4 Директор є головою педагогічної ради - постійно діючого колегіального органу управління ЦДЮТ.

4.5 Педагогічна рада:

4.5.1  Розглядає плани, підсумки і актуальні питання навчальної, виховної, організаційно- масової та інформаційно-методичної роботи закладу, а також питання дотримання санітарно- гігієнічних вимог, забезпечення техніки безпеки, охорони праці;

4.5.2 Розробляє пропозиції щодо поліпшення діяльності закладу;

4.5.3 Визначає заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних кадрів, впровадження у навчально-виховний процес досягнень науки і передового педагогічного досвіду;

4.5.4 Розробляє рекомендації з питань організації навчально-виховного процесу;

4.5.5 Захищає права педагогічних працівників на педагогічну ініціативу, вільний вибір форм, методів і засобів навчання, аналізує форми, методи і засоби навчання та скасовує такі, що не придатні для використання в навчальному процесі;

4.5.6 Розробляє рекомендації щодо основних напрямів навчально-виховної роботи;

4.5.7 Порушує клопотання про заохочення педагогічних працівників тощо.

Робота педагогічної ради проводиться відповідно до потреб закладу. Кількість засідань педагогічної ради визначається їх доцільністю, але не може бути менше ніж два рази на рік. 4.6.Органом громадського самоврядування ЦДЮТ є загальні збори колективу закладу. Засідання загальних зборів проводиться не рідше ніж один раз на рік. Рішення зборів вважаються правомочними, якщо в роботі бере участь понад 50% її членів. У період між загальними зборами діє рада ЦДЮТ.

4.7 Рада розглядає питання перспектив розвитку закладу, надає допомогу керівництву в реалізації цих планів, здійснює громадський контроль за діяльністю керівництва.

4.8 Загальні збори колективу проводяться за участю директора, методиста, педагогічних працівників, які залучаються до навчально-виховного процесу закладу, а також представників учнівського самоврядування, батьківського комітету.

4.9 За рішенням загальних зборів або ради закладу можуть створюватись і діяти піклувальна рада, учнівський та батьківський комітети.

5. Фінансово-господарська діяльність та матеріально-технічна база

5.1 Фінансово-господарська діяльність провадиться відповідно до законодавства та статуту.

5.2 Фінансування здійснюється за рахунок коштів відділу освіти Єнакієвської міської ради.

5.3 Фінансування може здійснюватись також за рахунок додаткових джерел фінансування, не заборонених законодавством.

5.4 Додатковими джерелами формування коштів ЦДЮТ є:

 5.4.1 Кошти, одержані за надання платних послуг відповідно до Переліку платних послуг, які можуть надаватися державними навчальними закладами, затвердженого постановою Кабінетом Міністрів України від 20.01.97 № 38, та Порядку надання платних послуг державними навчальними закладами, затвердженого спільним наказом Міносвіти, Мінфіну і Мінекономіки від 27.10.97 № 383/239/131 і зареєстрованого у Мін'юсті 12.12.97 за № 596/2400;

5.4.2 Кошти гуманітарної допомоги;

5.4.3 Добровільні грошові внески, матеріальні цінності підприємств, установ, організацій та окремих громадян; інші надходження.

Кошти, отримані з додаткових джерел фінансування, використовуються для провадження діяльності, передбаченої статутом.

5.5 ЦДЮТ у процесі провадження фінансово-господарської діяльності мають право:5.5.1. Користуватися безоплатно земельними ділянками, на яких вони розташовані; 5.5.2.

Розвивати власну матеріальну базу;

5.5.3 Володіти, користуватися і розпоряджатися майном відповідно до законодавства та статуту;

5.5.4  Виконувати інші дії, що не суперечать законодавству та статуту закладу. Матеріально-технічна база включає приміщення, споруди, обладнання, засоби зв'язку, транспортні засоби, земельні ділянки, рухоме і нерухоме майно, що перебуває в їх користуванні.

5.6 Статистична звітність про діяльність закладу здійснюється відповідно дозаконодавства.

5.7  Порядок ведення діловодства визначається законодавством, нормативно-правовими актами Міністерства освіти і науки України.

5.8  Бухгалтерський облік може здійснюватися як самостійно, так і через централізовану бухгалтерію відділу освіти Єнакієвської міської ради.

5.9.

6. Міжнародне співробітництво

6.1  ЦДЮТ має право проводити міжнародний учнівський та педагогічний обмін у рамках освітніх програм, проектів, брати участь у міжнародних заходах.

7. Контроль за діяльністю

7.1  Державний контроль за діяльністю ЦДЮТ здійснюється з метою забезпечення реалізації єдиної державної політики в сфері позашкільної освіти.

7.2  Державний контроль здійснюють Міністерство освіти і науки України, Державна інспекція навчальних закладів, відділ освіти Єнакієвської міської ради.

7.3  Основною формою державного контролю за діяльністю ЦДЮТу є державна атестація закладу, яка проводиться не рідше ніж один раз на 10 років відповідно до Порядку державної атестації загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, затвердженим наказом МОН від 24.07.2001 № 553 і зареєстрованим 08.08.2001 за     №                                                                                                                          678/5869.

7.4  У період між атестацією відділом освіти Єнакієвської міської ради проводяться перевірки (інспектування) з питань, пов'язаних з навчально-виховною діяльністю закладу. Зміст, види і періодичність цих перевірок визначаються залежно від стану навчально- виховної роботи. Перевірки з питань, не пов'язаних з навчально-виховною діяльністю, проводяться відділом освіти Єнакієвської міської ради відповідно до законодавства.

8. Реорганізація або ліквідація школи

8.1 Рішення, про реорганізацію або ліквідацію ЦДЮТ приймає Єнакієвська міська рада або суд.

Реорганізація ЦДЮТ відбувається шляхом злиття, приєднання, поділу, виділу, перетворення. Ліквідація проводиться ліквідаційною комісією, призначеною Єнакієвською міською радою або за рішенням суду.
З часу призначення ліквідаційної комісії до неї переходять повноваження щодо управління навчальним закладом.

8.2 Ліквідаційна комісія оцінює наявне майно закладу, виявляє його дебіторів і кредиторів і розраховується з ними, складає ліквідаційний баланс і представляє його Єнакієвській міській раді.

 8.3 У випадку реорганізації права та зобов'язання ЦДЮТ переходять до правонаступників відповідно до чинного законодавства або визначених навчальних закладів.

Заступник міського голови                                                                          В.Г.Крохмалюк
Статут комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Єнакієвської міської ради підготовлено відділом освіти Єнакієвської міської ради.
Начальник відділу                                                                                         Л.А.Белоненко

Категория: Решения городского совета | Добавил: MARISHS (30.07.2014)
Просмотров: 781 | Рейтинг: 0.0/0
Обычно реклама направлена на то, чтобы привлечь наше внимание и заставить воспользоваться предлагаемым товаром. Конечно, эту жуткую рекламу не заметить нельзя, но вот привлекательной назвать сложно.  И если создатели социальной рекламы делали ее настолько шокирующей умышленно, те, кто так жутко рекламировал свой товар, могли руководствоваться лишь самым черным юмором. Здесь представлены 10 фото самой жуткой рекламы, заставляющие содрогнуться даже искушенного зрителя.
Контактная разработка
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar
Поиск

Опрос

Сайты города Енакиево

Официальный сайт Енакиево
Еженедельник "Панацея"
Енакиевская правда
06252
Блог Богдана Горбачева
Громадой к благополучию
Проект Земляки
Сайт города Углегорск
Ольховатка - ONLINE
Рейтинг сайтов города
Обзор городских сайтов

Сайты организаций и предприятий

ПАО "ЕМЗ"
Строительство от А до Я
Сайт Владимира Калиниченко
Турклуб "Дороги"
Центральная городская библиотека
Магазин кованых изделий Ferrum
Весь каталог сайтов города

 Букинист - бесплатная библиотека.
Copyright by Enakievets (Бородин Сергей) © 2010 - 2024 Енакиево как на ладони - сайт города Енакиево

Рейтинг@Mail.ru
Рейтинг@Mail.ru