Пользователей: 0

Главная » 2010 » Ноябрь » 13 » Энергия - Енакиевец - 2:1

23:17
Энергия - Енакиевец - 2:1

Звітний поєдинок має дуже багато спільного із поєдинком «Тайму» із «Шахтарем», який відбувся на день раніше. Ну по-перше, це те що, суперниками львівських команд і там і там були команди із Донецька. По-друге, обидва матчі до фінального свистка тримали уболівальників у напруженні. Також ще однією спільною рисою цих поєдинків, є те що перший тайм, як там, так і там завершився внічию 1:1, і у обох матчах рахунок відкривали господарі.

Початок поєдинку пройшов у рівній боротьбі. «Енергетики» трохи краще рухались, але це їм якоїсь відчутної переваги не давало. Воротам Кардаша більше загрожувала перша четвірка. Зам'ятін, Хурсов і Доманський провірили реакцію кіпера. У львів'ян ж найактивнішим був Іванов. Саме він завдав першого небезпечного удару, розстрілюючи воротаря із семи метрів, але Мельник відбив м'яч на кутовий.

Гол на 11-й хвилині виявився досить оригінальним. Федюк на лівому фланзі поборовся за м'яч, і перекинув воротаря, який вийшов на нього, а маленький Іванов зміг головою поборотись із захисником і проштовхнути м'яч у сітку. Згодом Романов міг подвоювати рахунок, але двічі виручив Мельник.

А вирівняли становище гості на 14-й хвилині. І зробила це звісно ж перша четвірка. Зам'ятін віддав поперечну передачу, а Хурсов класно пробив здалеку у лівий кут. Цей гол дещо збільшив напругу у матчі. Було дуже боротьби, падінь, але арбітри чітко розбирались у ситуаціях. На 17-й хвилині «енергетики» мали виходити уперед. Романов пробив здалеку, Мельник відбив сферу перед собою, а Іванов мав добивати, але примудрився запустити м'яч вище.

На відміну від матчу «Тайму», на початку другого тайму вийшли вперед господарі. Гол виявився дуже ефектним. Іванов, який все-таки зміг здобути місце у стартовому складі витіснивши Задорожного, віддав навісну передачу на Рогачова, а той класно приклався до м'яча, який влетів під перекладину.

У гостей був просто прекрасний шанс зрівняти рахунок, коли Кардаш відбив перед собою м'яч після пострілу Богатих, а Чуднов, як й Іванов у першому тайму, примудрився запустити м'яч вище. У грі хоч і були моменти, але обидва воротарі були сильнішими за атаку суперників. Тому матч так і котився до завершення.

Щось змінити гості намагались за 3 хвилини до сирени. Зам'ятін вийшов у ролі «воротаря-гоняли». Колись «Єнакієвець» дуже вміло розігрував зайвого, але це вже не ті часи. Гості навіть по-справжньому гольових моментів не мали.

Після цієї перемоги «Енергія» принаймні на один день вийшла у одноосібні лідери чемпіонату.