Среда
21.08.2019
17:35
Жизнь города

Категории раздела
Жизнь города [4379]
Новости региона [441]
Новости Украины [319]
Новости ЕМЗ [940]
Видео [100]
Проблемы Енакиево [94]
Юмор и курьезы [23]
Хорошая новость [71]
Криминал [128]
Трагедия [123]
Официально [261]
Критическая точка [12]
Енакиевская исправительная колония №52 [76]
Спорт [734]
Газета Панацея [4]
Общественная жизнь города [115]
Сделаем детские площадки вместе [12]
Техноленд [25]
Новости сайта [26]
Школа искусств им. П.И. Чайковского [509]
Отделение социальной реабилитации детей-инвалидов [23]
Путешествия вокруг Енакиево [25]
Радиокомпания Енакиевского городского совета [94]
Криминально-исполнительная комиссия [3]
Новости ДПтС [38]
Афиша [122]
Жизнь ОСМД [7]
Афиша [33]
Война в Донбассе [63]
Афиша школы искусств [9]
Енакиевского ПУВКХ КП «Компания «Вода Донбасса» [16]
Енакиевская налоговая инспекция [35]

Наш город

Организации города

Это интересно

Книга жалоб и пожеланий

Форма входа

Сейчас на сайте

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0

Главная » 2013 » Июнь » 30 » Інформація про погашення заборгованості по заробітній платі на підприємствах міста

00:40
Інформація про погашення заборгованості по заробітній платі на підприємствах міста

Станом на 1 травня 2013 року на 12 підприємствах основного кола підприємств, що звітують до органів статистики, мала місце заборгованість з виплати заробітної плати, сума якої становила 3997,6 тис. грн., з них:
- 6 економічно активних підприємств - боржників, загальна сума заборгованості із заробітної плати на яких 2710,9 тис. грн. (або 67,8% із
загальної суми заборгованості по місту);
- 6 підприємств-банкрутів, сума заборгованості по заробітній платі на яких 1286,7 тис. грн. (або 32,2% із загальної суми заборгованості по місту).

У травні місяці питання виплати заробітної плати на підприємствах міста було розглянуто на засіданні виконавчого комітету міської ради. Після чого, 17.05.2013 це питання було розглянуто на засіданні міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до Пенсійного фонду та запобігання неплатоспроможності, на якому були заслухані керівники підприємств - боржників.

За результатами розгляду, комісією були винесені рекомендації, надані роз'яснення. Були направлені листи до прокуратури м.Єнакієве про притягнення до відповідальності за порушення законодавства в частині несвоєчасної виплати заробітної плати керівників підприємств: ВП «Мастердом» ТОВ «Будінвест Донбас», ТОВ «Єдина торгівельна компанія», а також керівників підприємств, що мають заборгованість по заробітній платі і ігнорують запрошенням на засідання комісії.

Було направлено лист до Територіальної державної інспекції праці у Донецькій області про включення до плану перевірок цих підприємств. Також, були направлені листи до Головного управління юстиції в Донецькій області та до прокуратури м. Єнакієве щодо роботи арбітражних керуючих підприємств - банкрутів, які не вживають заходів з погашення заборгованості по заробітній платі і неодноразово ігнорували запрошення на засідання комісії (МПП «Регіон-Донбас», ВАТ «ЕШГФ», ТОВ «Торговий дім «Корнер», ТОВ «Профдезінфекція»).

В результаті проведеної роботи заборгованість по заробітній платі зменшилася на 2098,1 тис. грн. і склала за оперативними даними підприємств станом на 01.06.2013 у сумі 1899,5 тис. грн.

Погашено заборгованість по заробітній платі в повному обсязі на підприємстві ВП «Мастердом» ТОВ «Будінвест Донбас» в сумі 1605,7 тис. грн.

Зменшено заборгованість на підприємствах: СГП «Октябрьскоє» (на 4,8 тис. грн), ВП «Світанок» (на 3,0 тис. грн.), ТОВ «Шахтопромбуд Холдинг» (на 94,8 тис. грн.), КП ЄМР «Трамвайно-тролейбусне управління» (на 389,8 тис. грн.). Підприємствами ТОВ «Шахтопромбуд Холдинг», СГП «Октябрьскоє», ТОВ «Білошвейка», ТОВ «Золота голка» складені графіки погашення заборгованості із заробітної плати, відстежується виконання даних графіків.

По підприємствах ДПУ 116 АТЗТ «Донбасстальконструкція», ТОВ «Єдина торгівельна компанія», ТОВ «Імпекс-Енерго» порушені кримінальні справи щодо несвоєчасної виплати заробітної плати працівникам підприємств, які станом на 12.06.2013 знаходиться у проваджені.

Станом на 12.06.2013 погашена заборгованість по заробітній платі в повному обсязі на підприємстві КП ЄМР «Трамвайно-тролейбусне управління». Зменшено заборгованість із заробітної плати на підприємстві ВП «Світанок» на 9,3 тис. грн.

Питання погашення заборгованості із заробітної плати залишається на контролі.

Начальник відділу з економічних
питань міської ради В.О.Коломоєць

Другие материалы по теме:
Категория: Официально | Добавил: enakievets
Всего комментариев: 1

Уважаемые пользователи. Все комментарии содержащие ненормативную лексику будут удалены.

avatar
1 20ROMAN13 • 11:57, 06.07.2013
а теплосеть проверить тоже нужно
avatar
Журнал Forbes назвал ТОП-20 самых богатых спортсменов Олимпиады в 2012 году - участники Олимпиады в Лондоне. В ТОП-20 самых богатых спортсменов Олимпиады в 2012 году вошли 12 баскетболистов и 7 тенисистов. И только одно место досталось представителю легкой атлетики. 

Все материалы сайта Енакиево как на ладони взяты из открытых источников и используются в некоммерческих, ознакомительных целях. Ссылка на первоисточник (при наличии такового) указывается в конце материала. Ответственности за содержание материалов администрация сайта не несет. Мнение администрации сайта может не совпадать с мнением автора материала. При использовании материалов ссылка на первоисточник обязательна.

Поиск

Опрос

Сайты города Енакиево

Официальный сайт Енакиево
Еженедельник "Панацея"
Енакиевская правда
06252
Блог Богдана Горбачева
Громадой к благополучию
Проект Земляки
Сайт города Углегорск
Ольховатка - ONLINE
Рейтинг сайтов города
Обзор городских сайтов

Сайты организаций и предприятий

ПАО "ЕМЗ"
Строительство от А до Я
Сайт Владимира Калиниченко
Турклуб "Дороги"
Центральная городская библиотека
Магазин кованых изделий Ferrum
Весь каталог сайтов города

 Букинист - бесплатная библиотека.
Copyright by Enakievets (Бородин Сергей) © 2010 - 2019 Енакиево как на ладони - сайт города Енакиево

Рейтинг@Mail.ru
Рейтинг@Mail.ru