Воскресенье
07.06.2020
06:57
Жизнь города

Категории раздела
Жизнь города [4379]
Новости региона [441]
Новости Украины [319]
Новости ЕМЗ [940]
Видео [100]
Проблемы Енакиево [94]
Юмор и курьезы [23]
Хорошая новость [71]
Криминал [128]
Трагедия [123]
Официально [261]
Критическая точка [12]
Енакиевская исправительная колония №52 [76]
Спорт [734]
Газета Панацея [4]
Общественная жизнь города [115]
Сделаем детские площадки вместе [12]
Техноленд [25]
Новости сайта [26]
Школа искусств им. П.И. Чайковского [509]
Отделение социальной реабилитации детей-инвалидов [23]
Путешествия вокруг Енакиево [25]
Радиокомпания Енакиевского городского совета [94]
Криминально-исполнительная комиссия [3]
Новости ДПтС [38]
Афиша [122]
Жизнь ОСМД [7]
Афиша [33]
Война в Донбассе [63]
Афиша школы искусств [9]
Енакиевского ПУВКХ КП «Компания «Вода Донбасса» [16]
Енакиевская налоговая инспекция [35]

Наш город

Организации города

Это интересно

Книга жалоб и пожеланий

Форма входа

Сейчас на сайте

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0

Главная » 2012 » Май » 10 » НА СТАРТІ ІІ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»

13:46
НА СТАРТІ ІІ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»

Цьогоріч п’ятий ювілейний конкурс за звання кращого   державного службовця проводиться у контексті виконання Національного   плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на   2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка,   ефективна держава», зокрема щодо вивчення положень нового законодавства   про державну службу та антикорупційного законодавства.

Конкурс покликаний виявити професійних та талановитих державних   службовців, які удосконалюють свої професійні знання та навички шляхом   самоосвіти.

З метою забезпечення належної   організації проведення Конкурсу у всіх центральних та місцевих органах   державної влади визначено відповідальних осіб.

Відповідно до календарного плану проведення Конкурсу, в місцевих органах   виконавчої влади створено 781 оргкомітет з проведення І туру, з них:   255 – в апаратах та структурних підрозділах Ради міністрів АР Крим,   Верховної ради АР Крим, обласних та Київської і Севастопольської міських   державних адміністраціях; 526 – у районних державних адміністраціях.

Проведення І туру Конкурсу в апаратах та структурних підрозділах   центральних органів виконавчої влади забезпечували 217 оргкомітетів.

У І турі Конкурсу в місцевих органах виконавчої влади взяли участь 6602 державних службовці, з них в номінації:

«Кращий керівник» -

   
 • в обласних державних адміністраціях - 289 держслужбовців, ,
 •  
 • в районних державних адміністраціях - 2166 держслужбовців;

«Кращий спеціаліст» -

   
 • в обласних державних адміністраціях - 749 держслужбовців,
 •  
 • в районних державних адміністраціях - 3398 держслужбовців.

В   апаратах та структурних підрозділах центральних органів виконавчої   влади та інших державних органів участь у першому турі Конкурсу взяли   2595 державних службовців.

Завдання до І туру   конкурсу «Кращий державний службовець» включали питання щодо нового   законодавства про державну службу та антикорупційного законодавства,   нових комп’ютерних технологій, ситуаційні завдання щодо прийняття   ефективних рішень.

Цьогоріч Школа вищого корпусу   державної служби розпочала формування бази даних учасників щорічного   Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», опрацювання   пропозицій щодо удосконалення проведення Конкурсу.

У рамках проведення інформаційної кампанії щодопопуляризації   щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»   територіальними органами Нацдержслужби України було здійснено 498   заходів з використанням усіх форм інформаційно-роз’яснювальної роботи:   публікації в електронних та друкованих засобах масової інформації, на   офіційних сайтах органів виконавчої влади, виступи на радіо і   телебаченні, прес-конференції та брифінги, круглі столи,   семінари-навчання тощо. Зокрема забезпечено 145 публікацій в   регіональних та місцевих газетах.

І тур добігає   до свого завершення. Визначаються переможці та лауреати. Керівникам   центральних та місцевих органів влади рекомендовано відзначити найкращих   та врахувати результати Конкурсу при плануванні службової кар’єри   учасників.

ІІ тур стартує у травні.

На   етапі проведення ІІ туру конкурсу «Кращий державний службовець» основна   увага зосереджуватиметься на проведенні навчання та виконанні тестових   завдань, які розміщенні на веб-сайті Нацдержслужби України в банері   «Кращий державний службовець» у розділі «Завдання учасникам 2012».

Завдання включатимуть:

   
 • запитання для співбесіди з питань державного управління;
 •  
 • практичні завдання та тести з питань службової етики та етикету;
 •  
 • теми публічних виступів з актуальних питань суспільно-політичного розвитку країни та реформування державного управління.

Основний етап ІІ туру Конкурсу заплановано на кінець червня поточного року і проводитиметься:
  - серед центральних органів виконавчої влади на базі Нацдержслужби України;
  -   серед обласних державних адміністрацій на базі обласних центрів   перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної   влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ   та організацій.

Під час проведення ІІ туру   конкурсу особлива увага зосереджуватиметься на виявленні державних   службовців з високим професійним рівнем вирішення складних завдань у   сфері державного управління.

ДОВІДКОВО

Щорічний   Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» започатковано у   2008 році з метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної   спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом   узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Конкурс покликаний сприяти розвитку кадрового потенціалу державної   служби, розбудові безперервної системи підвищення кваліфікації   посадовців шляхом самоосвіти. Конкурс проводиться у три етапи: І етап -   на місцевому рівні протягом березня-квітня, ІІ етап - на регіональному   рівні протягом травня-червня та ІІІ етап - на державному рівні протягом   вересня-жовтня.

Конкурс проходить у 2-х   номінаціях: «Кращий керівник» і «Кращий спеціаліст». Організаційне   забезпечення конкурсу здійснюють Національне агентство України з питань   державної служби та Школа вищого корпусу державної служби.

Матеріали щодо особливостей проведення Конкурсу у 2012 році розміщені   на офіційному веб-сайті Нацдержслужби України (www.nads.gov.ua): банер   «Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» – розділ «Правова,   методична база організації та проведення Конкурсу «Кращий державний   службовець».

Матеріал прес-служби Нацдержслужби України

Другие материалы по теме:
Категория: Жизнь города | Добавил: MARISHS
Всего комментариев: 0

Уважаемые пользователи. Все комментарии содержащие ненормативную лексику будут удалены.

avatar
Герои также уходят из жизни слишком рано. Что-то не договорив, что-то не доделав, чего-то не дописав. Их жизнь – яркая вспышка. Их публичность – театральное представление, которое часто заканчивается трагедией. Самое обсуждаемое событие- это их уход из жизни…Шоу должно продолжаться даже тогда...

Все материалы сайта Енакиево как на ладони взяты из открытых источников и используются в некоммерческих, ознакомительных целях. Ссылка на первоисточник (при наличии такового) указывается в конце материала. Ответственности за содержание материалов администрация сайта не несет. Мнение администрации сайта может не совпадать с мнением автора материала. При использовании материалов ссылка на первоисточник обязательна.

Поиск

Опрос

Сайты города Енакиево

Официальный сайт Енакиево
Еженедельник "Панацея"
Енакиевская правда
06252
Блог Богдана Горбачева
Громадой к благополучию
Проект Земляки
Сайт города Углегорск
Ольховатка - ONLINE
Рейтинг сайтов города
Обзор городских сайтов

Сайты организаций и предприятий

ПАО "ЕМЗ"
Строительство от А до Я
Сайт Владимира Калиниченко
Турклуб "Дороги"
Центральная городская библиотека
Магазин кованых изделий Ferrum
Весь каталог сайтов города

 Букинист - бесплатная библиотека.
Copyright by Enakievets (Бородин Сергей) © 2010 - 2020 Енакиево как на ладони - сайт города Енакиево

Рейтинг@Mail.ru
Рейтинг@Mail.ru