Вторник
16.07.2024
11:47
Жизнь города

Категории раздела
Жизнь города [4379]
Новости региона [441]
Новости Украины [319]
Новости ЕМЗ [940]
Видео [100]
Проблемы Енакиево [94]
Юмор и курьезы [23]
Хорошая новость [71]
Криминал [128]
Трагедия [123]
Официально [261]
Критическая точка [12]
Енакиевская исправительная колония №52 [76]
Спорт [734]
Газета Панацея [4]
Общественная жизнь города [115]
Сделаем детские площадки вместе [12]
Техноленд [25]
Новости сайта [26]
Школа искусств им. П.И. Чайковского [509]
Отделение социальной реабилитации детей-инвалидов [23]
Путешествия вокруг Енакиево [25]
Радиокомпания Енакиевского городского совета [94]
Криминально-исполнительная комиссия [3]
Новости ДПтС [38]
Афиша [122]
Жизнь ОСМД [7]
Афиша [33]
Война в Донбассе [63]
Афиша школы искусств [9]
Енакиевского ПУВКХ КП «Компания «Вода Донбасса» [16]
Енакиевская налоговая инспекция [35]

Наш город

Организации города

Это интересно

Книга жалоб и пожеланий

Форма входа

Сейчас на сайте

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » 2012 » Апрель » 2 » Заходи з нагоди 25-річниці заснування організації ветеранів України

12:59
Заходи з нагоди 25-річниці заснування організації ветеранів України

Протягом березня, в рамках святкування 25-річниці   заснування організації ветеранів України, депутатами міської ради   сумісно з членами виконавчого комітету міської ради були відвідані на   дому 7 найактивніших членів ветеранського руху. Їх привітали зі святом   та вручили квіти і цінні подарунки.

За цей же   період на підприємствах, в організаціях та установах пройшли урочисті   зібрання, на яких керівництво та профспілкові комітети привітали   колишніх працівників, які є нині членами ветеранської організації, зі   святом.

30 березня у великому залі засідань   виконавчого комітету міської ради відбувся урочистий прийом   ветеранського активу. У заходах прийняли участь керівники виконавчих   комітетів міських та селищних рад, підприємств, установ і організацій,   ветерани ВВВ та праці, ЗМІ, молодь та громадськість (усього близько 200   осіб). Від імені міської ради та її виконавчого комітету учасників   зібрання привітав зі святом міський голова С. Рухадзе. 10 активістів   ветеранської організації було нагороджено Почесними грамотами   виконавчого комітету міської ради. 22 ветерани отримали від керівників   органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій   міста слова подяки, поздоровлення та цінні подарунки. Для ветеранів було   підготовлено культурно-розважальну програму за участю місцевих артистів   та самодіяльних колективів міста.

Управлінням   праці та соціального захисту міської ради постійно проводиться   обстеження соціально-побутових умов ветеранів з метою виявлення   соціально незахищених осіб для надання їм різноманітних видів допомоги,   для обслуговування службою соціальної допомоги, влаштування їхдо   будинків-інтернатів. Спеціалістами управління та територіального центру

соціального   обслуговування Єнакієвської міської ради Донецької області проводилися   відвідування хворих ветеранів на дому та у відділенні тимчасового   перебування територіального центру.

В засобах   масової інформації міста розміщувались інформаційні матеріали щодо   підготовки та проведення заходів з нагоди 25-річниці заснування   організації ветеранів України.

Єнакієвська міська   рада та її виконавчий комітет постійно приділяють велику увагу співпраці   з громадською організацією ветеранів.

Між   Єнакієвською міською радою та міською радою ветеранів підписано угоду   про взаємодію у різних сферах громадського життя, розробку та реалізацію   сумісних заходів.

З метою збереження історичних,   бойових і трудових традицій українського  народу, вшанування колишніх   захисників Вітчизни, виховання молодого покоління на засадах патріотизму   і життєвого досвіду ветеранів, відділами та управліннями міської ради,   щорічно організовуються та проводяться громадські,   інформаційно-просвітницькі, культурні, спортивні, розважальні, медичні   та заходи соціально-побутового характеру із відзначення державних свят,   знаменних і пам’ятних дат з історії України та міста за участю   ветеранів, зокрема з відзначення Дня пам’яті учасників бойових дій на   території інших країн, Дня Перемоги, Дня скорботи та пам’яті жертв   війни, Дня визволення міста, Дня визволення Донбасу та Дня визволення   України від фашистських загарбників,  Дня партизанської слави України,   Міжнародного дня миру та Міжнародного дня людей похилого віку. 

Другие материалы по теме:
Категория: Жизнь города | Добавил: MARISHS
Всего комментариев: 0

Уважаемые пользователи. Все комментарии содержащие ненормативную лексику будут удалены.

ComForm">
avatar

Вы, конечно, слышали и читать много о преимуществах и выгодах энергоэффективности светодиодных ламп относительно традиционного освещения. Если сравнить их с другими энергосберегающими методами освещения, которые доступны на рынке сегодня, Вы увидите, что светодиодное освещение является на сегодняшний день наиболее энергоэффективным и разумным решение. Недавние исследования и разработки в области светодиодного освещения позволяют заявит – это самое безопасное для экологии освещение.

Все материалы сайта Енакиево как на ладони взяты из открытых источников и используются в некоммерческих, ознакомительных целях. Ссылка на первоисточник (при наличии такового) указывается в конце материала. Ответственности за содержание материалов администрация сайта не несет. Мнение администрации сайта может не совпадать с мнением автора материала. При использовании материалов ссылка на первоисточник обязательна.

Поиск

Опрос

Сайты города Енакиево

Официальный сайт Енакиево
Еженедельник "Панацея"
Енакиевская правда
06252
Блог Богдана Горбачева
Громадой к благополучию
Проект Земляки
Сайт города Углегорск
Ольховатка - ONLINE
Рейтинг сайтов города
Обзор городских сайтов

Сайты организаций и предприятий

ПАО "ЕМЗ"
Строительство от А до Я
Сайт Владимира Калиниченко
Турклуб "Дороги"
Центральная городская библиотека
Магазин кованых изделий Ferrum
Весь каталог сайтов города

 Букинист - бесплатная библиотека.
Copyright by Enakievets (Бородин Сергей) © 2010 - 2024 Енакиево как на ладони - сайт города Енакиево

Рейтинг@Mail.ru
Рейтинг@Mail.ru