Среда
24.07.2024
13:13
Жизнь города

Категории раздела
Новости государственной пенитенциарной службы Украины в Донецкой области [404]

Наш город

Организации города

Это интересно

Книга жалоб и пожеланий

Форма входа

Сейчас на сайте

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Государственная пенитенциарная служба Украины » Новости государственной пенитенциарной службы Украины в Донецкой области

Діяльність кримінально-виконавчої інспекції в умовах нової пенітенціарної службиУ своєму становленні існуюча система виконання покарань пройшла довгий шлях і розвивається нині, не дивлячись на всі труднощі, в тому числі й економічні.

За роки незалежності нашої держави одночасно з процесами демократизації, гуманізації суспільства серйозні зміни сталися в органах та установах кримінально-виконавчої системи. На державному рівні було переосмислено доктрину виконання покарань, яка була створена і діяла в умовах централізму, адміністративного механізму управління і не в повній мірі забезпечувала виконання покладених завдань.

У формуванні пенітенціарної системи Україна керується досвідом європейських держав, діючи в рамках міжнародних правових актів з питань дотримання прав людини та поводження із засудженими. Крім того, одним із кроків до європеізації ДКВС України є впровадження нового структурного підрозділу системи – служби пробації. В структурі пенітенціарної служби функціонують не лише установи виконання покарань і слідчі ізолятори, а й кримінально-виконавча інспекція, яка й має трансформуватися в службу пробації. Зазначимо, що найважливішою функцією служби пробації буде досудова діяльність, що передбачатиме соціальне дослідження особистості порушника.

На сьогодні кримінально-виконавча інспекція є органом, що виконує покарання, не пов’язані з позбавленням волі. В даний момент найбільш поширеним видом покарання є громадські роботи, завдяки чому населенні пункти знаходяться в належному санітарному стані: у весняно-літній період проводиться обкошування бур’янів, вирубка порослів, насадження молодих дерев, оновлення пам’ятних місць, в осінньо-зимовий - обрізування та обкопування дерев, очищення територій від снігу та сміття. В процесі виконання громадських робіт підвищується рівень екологічної культури населення.

Під час служби в кримінально-виконавчій інспекції м.Дебальцеве УДПтС у Донецькій області, я зрозумів, що від рівня та якості діяльності Пенітенціарної служби неабияк залежить рівень життя всього суспільства й становлення України, як високорозвиненої держави, і для мене як працівника інспекції є великою честю безпосередньо брати в цьому часть.

Ст. інспектор КВІ м.Дебальцеве

УДПтС в Донецькій області

майор вн. служби О.С. ВОДОЛАЗСЬКИЙ

Категория: Новости государственной пенитенциарной службы Украины в Донецкой области | Добавил: enakievets (16.04.2014)
Просмотров: 1089 | Рейтинг: 5.0/3
В конце года принято подводить итоги - Америка Онлайн (AOL) предложила своим читателям лучшие на свой вкус астрофотографии 2009 года…
Контактная разработка
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar
Поиск

Опрос

Сайты города Енакиево

Официальный сайт Енакиево
Еженедельник "Панацея"
Енакиевская правда
06252
Блог Богдана Горбачева
Громадой к благополучию
Проект Земляки
Сайт города Углегорск
Ольховатка - ONLINE
Рейтинг сайтов города
Обзор городских сайтов

Сайты организаций и предприятий

ПАО "ЕМЗ"
Строительство от А до Я
Сайт Владимира Калиниченко
Турклуб "Дороги"
Центральная городская библиотека
Магазин кованых изделий Ferrum
Весь каталог сайтов города

 Букинист - бесплатная библиотека.
Copyright by Enakievets (Бородин Сергей) © 2010 - 2024 Енакиево как на ладони - сайт города Енакиево

Рейтинг@Mail.ru
Рейтинг@Mail.ru