Четверг
30.11.2023
21:08
Жизнь города

Категории раздела
Решения городского совета [264]
Решения исполнительного комитета [267]
Распоряжения городского головы [243]
Распоряжение главы администрации города [100]

Наш город

Организации города

Это интересно

Книга жалоб и пожеланий

Форма входа

Сейчас на сайте

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Нормативно-правовые документы » Распоряжения городского головы

РАСПОРЯЖЕНИЕ ГОРОДСКОГО ГОЛОВЫ № 131ЄНАКІЄВСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 02.07.2014 № 131
м. Єнакієве
Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради
На підставі п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» (із змінами), керуючись розпорядженням міського голови від 06.10.2011 № 264 «Про організацію роботи з проведення конкурсів на заміщення вакантних посад у виконавчих органах міської ради»:

 1.  Створити конкурсну комісію для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради та затвердити її склад (додається).
 2.  Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради (зміст оголошення додається).
 3.  Затвердити перелік питань для перевірки знань законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради, далі Перелік (додається).
 4.  Начальнику відділу кадрів міської ради Дєдух О.П.:
  1. Забезпечити публікацію оголошення про проведення конкурсу у міській газеті «Енакиевский рабочий» та розміщення оголошення на офіційному веб-сайті Єнакієвської міської ради.
  2. Забезпечити внесення питань з Переліку до екзаменаційних білетів для проведення іспиту на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради.
 5.  Конкурсній комісії (Богданова) забезпечити проведення конкурсу головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради у відповідності до вимог чинного законодавства України.
 6.  Начальнику відділу кадрів міської ради Дєдух О.П. забезпечити оприлюднення даного розпорядження протягом п’яти робочих днів з дня прийняття на офіційному веб-сайті Єнакієвської міської ради.
 7.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                                                         В.В. Олейник

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження міського голови
від 02.07.2014 № 131

С К Л А Д
конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради

 

Богданова Тетяна Миколаївна

 

 

секретар міської ради, голова комісії

 

Тищенко Зоя Василівна

начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради, заступник голови комісії

Томах
Тетяна Євгеніївна

головний спеціаліст відділу кадрів міської ради, секретар комісії

Бувалець Елла Вікторівна

начальник відділу діловодства, контролю і організаційної роботи міської ради

 

Члени комісії:

Демченко
Тамара Володимирівна

начальник міського фінансового управління міської ради

Дєдух
Ольга Петрівна

начальник відділу кадрів міської ради

Зайцева
Юлія Анатоліївна

заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради

Сесікова
Олена Володимирівна

начальник юридичного відділу міської ради

Секретар міської ради                                                                            Т.М. Богданова

Додаток
до розпорядження
міського голови
від 02.07.2014 № 131

Зміст оголошення
Виконавчий комітет Єнакієвської міської ради (м. Єнакієве, пл. Леніна, 7, телефони 2-21-03, 2-20-65) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради.
Основні вимоги до учасників конкурсу :

 

 1.  громадянство України,
 2.  освіта повна вища (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст або магістр), спеціальність - економіст,
 3.  знання законів України «Про державну службу», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»,
 4.  вільне володіння українською мовою,
 5.  навички володіння комп’ютером,
 6.  стаж роботи за фахом не менше 3 років.

Додаткова інформація щодо основних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділом кадрів міської ради.
Документи для участі у конкурсі подаються до конкурсної комісії протягом 30 календарних днів з дня публікації даного оголошення.
Довідки за телефоном 2-31-36.
Секретар міської ради                                                                              Т.М.   Богданова
Зміст оголошення підготовлено відділом кадрів міської ради
Начальник відділу О.П.                                                                                                 Дєдух

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження міського голови
02.07.2014 № 131

Перелік питань для перевірки знань законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень головного спеціаліста відділу бухгалтерського
обліку та звітності міської ради

 1.  Організація бухгалтерського обліку на підприємстві (ст.8 р. ІІІ Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 № 996-ХІУ із змінами).
 2.  Первинні облікові документи та регістри бухгалтерського обліку (ст. 9 р. ІІІ Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 № 996-ХІУ із змінами).
 3.  Загальні вимоги до фінансової звітності (ст. 11 р. ІУ Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 № 996-ХІУ із змінами).
 4.  Первинні документи (ст.2 наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку» від 24.05.1995 № 88 із змінами).
 5.  Виправлення помилок у первинних документах та облікових регістрах (ст. 4 наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку» від 24.05.1995 № 88 із змінами).
 6.  Організація документообігу ( ст. 5 наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку» від 24.05.1995 № 88 із змінами).
 7.  Зберігання документів ( ст. 6 наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку» від 24.05.1995 № 88 із змінами).
 8.  Загальні положення інвентаризації матеріальних цінностей, розрахунків та інших статей балансу бюджетних установ (ст. 1 наказу Міністерства фінансів України, Головного управління Державного казначейства України «Про затвердження Інструкції з інвентаризації матеріальних цінностей, розрахунків та інших статей балансу бюджетних установ» від 30.10.1998 № 90 із змінами).
 9.  Інвентаризація основних засобів (ст. 2 наказу Міністерства фінансів України, Головного управління Державного казначейства України «Про затвердження Інструкції з інвентаризації матеріальних цінностей, розрахунків та інших статей балансу бюджетних установ» від 30.10.1998 № 90 із змінами).
 10.  Інвентаризація матеріалів, продуктів харчування та інших матеріальних запасів (ст. 4 наказу Міністерства фінансів України, Головного управління Державного казначейства України «Про затвердження Інструкції з інвентаризації матеріальних цінностей, розрахунків та інших статей балансу бюджетних установ» від 30.10.1998 № 90 із змінами).
 11.  Інвентаризація малоцінних та швидкозношуваних предметів (ст. 6 наказу Міністерства фінансів України, Головного управління Державного казначейства України «Про затвердження Інструкції з інвентаризації матеріальних цінностей, розрахунків та інших статей балансу бюджетних установ» від 30.10.1998 № 90 із змінами).
 12.  Інвентаризація розрахунків (ст. 11 наказу Міністерства фінансів України, Головного управління Державного казначейства України «Про затвердження Інструкції з інвентаризації матеріальних цінностей, розрахунків та інших статей балансу бюджетних установ» від 30.10.1998 № 90 із змінами).
 13.  Загальні положення про службові відрядження в межах України (р. 1 Інструкції про службові відрядження в межах та за кордон, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 13.03.1998 № 59 із змінами).
 14.  Базова лінійна норма витрат палива та коефіцієнти корегування, які підвищують норми витрат палива для легкових автомобілів (п. 1.1 , 1.2, 3.1 наказу Міністерства транспорту України від 10.02.1998 № 43 «Про затвердження Норм витрат палива і мастильних матеріалів на автомобільному транспорті»).
 15.  Умови оплати праці працівників апарату органів місцевого самоврядування (п. 2, 3, 6 постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 № 268 « про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів із змінами»).
 16.  Умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів місцевого самоврядування (наказ Міністерства праці України від 02.10.1996 № 77 «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів , органів прокуратури, суддів та інших органів»).
 17.  Визначення орендованої площі (п. 17 Положення про оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Єнакієве в новій редакції , яке затверджене рішенням міської ради від 30.09.2013 № 6/44-1353).
 18.  Стандартизована оцінка об’єкта оренди (п. 7 Положення про оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Єнакієве в новій редакції , яке затверджене рішенням міської ради від 30.09.2013 № 6/44-1353).
 19.  Порядок розрахунку орендної плати при передачі в оренду нерухомого майна (п.п.2.4.2 - 2.4.4, 2.7 п. 2 Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Єнакієве, яке затверджене рішенням міської ради від 23.03.2012 № 6/20-635).
 20.  Кошторис бюджетної установи (р. 1 Постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 № 228 «Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ»).
 21.  Порядок складання проектів кошторисів (р. 2 Постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 № 228 «Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ»).
 22.  Порядок розгляду і затвердження кошторисів ( р. 3 Постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 № 228 «Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ»).
 23.  Основні вимоги щодо виконання кошторису (р. 4 Постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 № 228 «Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ»).
 24.  Організація роботи розпорядників бюджетних коштів щодо реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань (гл. 2 наказу Міністерства фінансів України від 02.03.2012 № 309 «Про затвердження Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України»).
 25.  Бухгалтерський облік запасів бюджетних установ (р. 2 наказу Міністерства фінансів України від 14.11.2013 № 947 «Про затвердження Положення з бухгалтерського обліку запасів бюджетних установ»).
 26.  Облік руху та вибуття запасів (р. 5 наказу Міністерства фінансів України від 14.11.2013 № 947 «Про затвердження Положення з бухгалтерського обліку запасів бюджетних установ»).
 27.  Основні засоби (додаток № 1 п. 4 до плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ, р. 1 порядку застосування плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 26.06.2013 № 611 «Про затвердження деяких нормативно-правових актів з бухгалтерського обліку бюджетних установ»).
 28.  Критерії списання основних засобів комунальної власності територіальної громади м. Єнакієве виконавчими органами міської ради та отримання на це відповідного дозволу (п.п. 2.1-2.6 п. 2 рішення Єнакієвської міської ради від 26.06.2013 № 6/38-1232 «Про затвердження Положення про списання майна комунальної власності територіальної громади міста Єнакієве»),
 29.  Порядок списання інших необоротних матеріальних активів, запасів комунальної власності територіальної громади м. Єнакієве виконавчими органами міської ради (п.п. 2,8 - 2-22 п. 2 рішення Єнакієвської міської ради від 26.06.2013 № 6/38-1232 «Про затвердження Положення про списання майна комунальної власності територіальної громади міста Єнакієве»).
 30.  Визначення орендованої площі (п. 17 Положення про оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Єнакієве в новій редакції , яке затверджене рішенням міської ради від 30.09.2013 № 6/44-1353).

Секретар міської ради                                                                             Т.М.   Богданова
Перелік питань для перевірки знань законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності Єнакієвської міської ради підготовлено відділом бухгалтерського обліку та звітності міської ради
Начальник відділу                                                                                             З.В. Тищенко

Категория: Распоряжения городского головы | Добавил: MARISHS (02.07.2014)
Просмотров: 680 | Рейтинг: 0.0/0
По версии американского мужского журнала «Complex», в число самых желанных девушек из России вошли самые горячие представительницы шоу-бизнеса, модельной индустрии, спорта и СМИ.
Контактная разработка
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar
Поиск

Опрос

Сайты города Енакиево

Официальный сайт Енакиево
Еженедельник "Панацея"
Енакиевская правда
06252
Блог Богдана Горбачева
Громадой к благополучию
Проект Земляки
Сайт города Углегорск
Ольховатка - ONLINE
Рейтинг сайтов города
Обзор городских сайтов

Сайты организаций и предприятий

ПАО "ЕМЗ"
Строительство от А до Я
Сайт Владимира Калиниченко
Турклуб "Дороги"
Центральная городская библиотека
Магазин кованых изделий Ferrum
Весь каталог сайтов города

 Букинист - бесплатная библиотека.
Copyright by Enakievets (Бородин Сергей) © 2010 - 2023 Енакиево как на ладони - сайт города Енакиево

Рейтинг@Mail.ru
Рейтинг@Mail.ru