Пятница
01.12.2023
05:37
Жизнь города

Категории раздела
Решения городского совета [264]
Решения исполнительного комитета [267]
Распоряжения городского головы [243]
Распоряжение главы администрации города [100]

Наш город

Организации города

Это интересно

Книга жалоб и пожеланий

Форма входа

Сейчас на сайте

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Нормативно-правовые документы » Распоряжения городского головы

РАСПОРЯЖЕНИЕ ГОРОДСКОГО ГОЛОВЫ № 286УКРАЇНА
ЄНАКІЄВСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 19.09.2013 № 286
м. Єнакієве
Про проведення конкурсу на заміщення
вакантної посади у відділі у справах сім'ї,
молоді та спорту міської ради
На підставі п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» (із змінами), керуючись розпорядженням міського голови від 06.10.2011 № 264 «Про організацію роботи з проведення конкурсів на заміщення вакантних посад у виконавчих органах міської ради»:
1. Створити конкурсну комісію для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Єнакієвської міської ради та затвердити її склад (додається).
2. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу у справах сім', молоді та спорту Єнакієвської міської ради (зміст оголошення додається).
3. Затвердити перелік питань для перевірки знань законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень головного спеціаліста відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Єнакієвської міської ради, далі Перелік (додається).
4. Начальнику відділу кадрів міської ради Дєдух О.П.:
4.1. Забезпечити публікацію оголошення про проведення конкурсу у міській газеті «Енакиевский рабочий» та розміщення оголошення на офіційному сайті міської ради.
4.2. Забезпечити внесення питань з Переліку до екзаменаційних білетів для проведення іспиту на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Єнакієвської міської ради.
5. Конкурсній комісії (Крохмалюк) забезпечити проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Єнакієвської міської ради у відповідності до вимог чинного законодавства України.
6. Начальнику відділу кадрів міської ради (Дєдух) забезпечити оприлюднення даного розпорядження на офіційному сайті міської ради протягом п’яти робочих днів з дня прийняття.
7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови-начальника відділу культури і туризму міської ради Крохмалюк В.Г.

В.о. міського голови                                                                Т.М. Богданова

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження міського голови
19.09.2013 № 286

С К Л А Д
конкурсної комісії для проведення конкурсу
на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу
у справах сім'ї, молоді та спорту Єнакієвської міської ради

 

Крохмалюк
Віра Геннадіївна

заступник міського голови-начальник відділу культури і туризму міської ради, голова комісії

Богданова
Тетяна Миколаївна

секретар міської ради, заступник голови комісії

Дєдух
Ольга Петрівна

начальник відділу кадрів міської ради,
секретар комісії

 

Члени комісії:

Бувалець
Елла Вікторівна

начальник відділу діловодства, контролю і організаційної роботи міської ради

Випна
Тетяна Леонідівна

 

головний спеціаліст відділу у справах
сім'ї, молоді та спорту міської ради

Умурзаков
Фархат Зайнобідінович

начальник відділу у справах сім'ї, молоді
та спорту міської ради

Томах
Тетяна Євгеніївна

 

головний спеціаліст відділу кадрів
міської ради

Секретар міської ради Т.М. Богданова

 

Додаток
до розпорядження
міського голови
від 19.09.2013 № 286 п.2

Зміст оголошення
Виконавчий комітет Єнакієвської міської ради (м. Єнакієве, пл. Леніна, 7, телефони 2-21-03, 2-20-65) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради.
Основні вимоги до учасників конкурсу:
- громадянство України,
- освіта повна вища, кваліфікація «Психологія», «Педагогіка»,
«Юриспруденція» (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста або магістра),
- обов'язкове знання законів про державну службу, місцеве самоврядування,
- вільне володіння українською мовою,
- навички роботи на комп'ютері.
Додаткова інформація щодо основних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділом кадрів міської ради.
Документи для участі у конкурсі подаються до конкурсної комісії протягом 30 календарних днів з дня публікації даного оголошення.
Довідки за телефоном 2-31-36.

Секретар міської ради                                                               Т.М. Богданова

Зміст оголошення підготовлено відділом кадрів міської ради

Начальник відділу кадрів міської ради                                   О.П. Дєдух

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження міського голови
19.09.2013 № 286

Перелік питань для перевірки знань законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень головного спеціаліста відділу у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради
1. Основні напрями державної політики у сфері оздоровлення та відпочинку дітей (стаття 3 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей»).
2. Уповноважений центральний орган виконавчої влади у сфері оздоровлення та відпочинку дітей, його функції (стаття 5 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей»).
3. Функції місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у сфері оздоровлення та відпочинку дітей (стаття 7 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей»).
4. Державні соціальні стандарти оздоровлення та відпочинку дітей, їх складові (стаття 9 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей»).
5. Фінансування послуг з оздоровлення та відпочинку дітей (стаття 24 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей»).
6. Державний контроль за діяльністю дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (стаття 34 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей»).
7. Соціальна підтримка сімей з дітьми в Україні, основні напрями діяльності (стаття 13 Закону України «Про охорону дитинства», стаття 3 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми»).
8. Перелік пільг, якими має право користуватися багатодітна сім'я відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей» (стаття 13 Закону України «Про охорону дитинства»).
9. Перелік пільг, якими має право користуватися дитина з багатодітної сім'ї відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей» (стаття 13 Закону України «Про охорону дитинства»).
10. Перелік пільг, якими може користуватися жінка, що удостоєна Почесного звання України «Мати-героїня» (стаття 1 Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною», Указ Президента України від 25.12.2007 № 1254/2007 «Про одноразову винагороду жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати- героїня»).
11. Законодавчо-нормативна база, що регламентує роботу з присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» (Закон України «Про державні нагороди», Указ Президента України від 29.06.2001 № 476/2001 «Про почесні звання України»).
12. Поняття «насильство», види насильства відповідно до Закону України «Про попередження насильства в сім’ї» (стаття 1 Закону України «Про попередження насильства в сім’ї»).
13. Визначення понять «рівні права жінок і чоловіків», «рівні можливості жінок і чоловіків» та «гендерна рівність» (стаття 1 Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків»).
14. Пріоритетні напрями реалізації Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2009 - 2015 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 28.01.2009 № 41.
15. Нормативно-правові акти, відповідно до яких реалізується державна молодіжна політики (постанова Кабінету Міністрів України від 28.01.2009 № 41 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2009 - 2015 роки»,
16. Законодавство України про фізичну культуру і спорт (стаття 2 Закону України «Про фізичну культуру і спорт»).
17. Засади державної політики у сфері фізичної культури і спорту (стаття 4 Закону України «Про фізичну культуру і спорт»).
18. Показники стану розвитку фізичної культури і спорту (стаття 7 Закону України «Про фізичну культуру і спорт»).
19. Фізкультурно-оздоровчі заклади (стаття 15 Закону України «Про фізичну культуру і спорт»).
20. Центри фізичної культури і спорту інвалідів (стаття 17 Закону України «Про фізичну культуру і спорт»).
21. Єдина спортивна класифікація України. Спортивні звання та спортивні розряди (стаття 42 Закону України «Про фізичну культуру і спорт»).
22. Організаційне забезпечення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів (стаття 45 Закону України «Про фізичну культуру і спорт»).
23. Інформаційне забезпечення у сфері фізичної культури і спорту (стаття 46 Закону України «Про фізичну культуру і спорт»).
24. Матеріально-технічне забезпечення сфери фізичної культури і спорту (стаття 48 Закону України «Про фізичну культуру і спорт»).
25. Відповідальність за порушення законодавства у сфері фізичної культури і спорту (стаття 54 Закону України «Про фізичну культуру і спорт»).
26. Поняття єдиний календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України (стаття 1 Закону України «Про фізичну культуру і спорт»).
27. Поняття масовий спорт, олімпійський спорт, спорт (стаття 1 Закону України «Про фізичну культуру і спорт»).
28. Показники стану розвитку фізичної культури і спорту (стаття 7 Закону України «Про фізичну культуру і спорт»).
29. Спортивні клуби (стаття 9 Закону України «Про фізичну культуру і спорт»).
30. Центри олімпійської підготовки (стаття 13 Закону України «Про фізичну культуру і спорт»).

Секретар міської ради                                  Т.М. Богданова

Перелік питань для перевірки знань законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень головного спеціаліста відділу у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради підготовлено начальником відділу у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради.

Начальник відділу                                        Ф.З. Умурзаков

 

Категория: Распоряжения городского головы | Добавил: MARISHS (19.09.2013)
Просмотров: 694 | Рейтинг: 0.0/0

Сфера интересов: металлургия, телекоммуникации, финансы, инвестиции, СМИ

Должность: владелец группы СКМ, народный депутат (Партия регионов)

Контактная разработка
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar
Поиск

Опрос

Сайты города Енакиево

Официальный сайт Енакиево
Еженедельник "Панацея"
Енакиевская правда
06252
Блог Богдана Горбачева
Громадой к благополучию
Проект Земляки
Сайт города Углегорск
Ольховатка - ONLINE
Рейтинг сайтов города
Обзор городских сайтов

Сайты организаций и предприятий

ПАО "ЕМЗ"
Строительство от А до Я
Сайт Владимира Калиниченко
Турклуб "Дороги"
Центральная городская библиотека
Магазин кованых изделий Ferrum
Весь каталог сайтов города

 Букинист - бесплатная библиотека.
Copyright by Enakievets (Бородин Сергей) © 2010 - 2023 Енакиево как на ладони - сайт города Енакиево

Рейтинг@Mail.ru
Рейтинг@Mail.ru