Среда
29.11.2023
02:42
Жизнь города

Категории раздела
Решения городского совета [264]
Решения исполнительного комитета [267]
Распоряжения городского головы [243]
Распоряжение главы администрации города [100]

Наш город

Организации города

Это интересно

Книга жалоб и пожеланий

Форма входа

Сейчас на сайте

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Нормативно-правовые документы » Распоряжения городского головы

РАСПОРЯЖЕНИЕ ГОРОДСКОГО ГОЛОВЫ №4ЄНАКІЄВСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 16.01.2014 № 4
м. Єнакієве
Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу у справах сім’ї та молоді міської ради
На підставі п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» (із змінами), керуючись розпорядженням міського голови від 06.10.2011 № 264 «Про організацію роботи з проведення конкурсів на заміщення вакантних посад у виконавчих органах міської ради»:

1.Створити конкурсну комісію для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу у справах сім’ї та молоді міської ради та затвердити її склад (додається).

 2. Оголосити конкурс на заміщення вакантної  посади начальника відділу у справах сім’ї та молоді міської ради (зміст оголошення додається).

 3. Затвердити перелік питань для перевірки знань законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень начальника відділу у справах сім’ї та молоді міської ради, далі Перелік (додається).

 4. Начальнику відділу кадрів міської ради Дєдух О.П.:

4.1 Забезпечити публікацію оголошення про проведення конкурсу у міській газеті «Енакиевский рабочий» та розміщення оголошення на офіційному веб-сайті Єнакієвської міської ради.

4.2 Забезпечити внесення питань з Переліку до екзаменаційних білетів для проведення іспиту на заміщення вакантної посади начальника відділу у справах сім’ї та молоді міської ради.

5. Конкурсній комісії (Крохмалюк) забезпечити проведення конкурсу начальника відділу у справах сім’ї та молоді міської ради у відповідності до вимог чинного законодавства України.

6. Начальнику відділу кадрів міської ради Дєдух О.П. забезпечити оприлюднення даного розпорядження протягом п’яти робочих днів з дня прийняття на офіційному веб-сайті Єнакієвської міської ради.

7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Крохмалюк В.Г.


Міський голова                                                                                   В.В. Олейник

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження міського голови
16.01.2014 № 4

С К Л А Д
конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу у справах сім’ї та молоді міської ради та молоді міської ради

 

Крохмалюк Віра Геннадіївна

 

заступник міського голови - начальник відділу культури і туризму міської ради, голова комісії

Богданова Тетяна Миколаївна

секретар міської ради, заступник голови комісії

Томах
Тетяна Євгеніївна

головний спеціаліст відділу кадрів міської ради, секретар комісії

Белоненко Лариса Анатоліївна

начальник відділу освіти міської ради

 

Бувалець Елла Вікторівна

начальник відділу діловодства, контролю і організаційної роботи міської ради

 

Члени комісії:

Дєдух
Ольга Петрівна

начальник відділу кадрів міської ради

Колосок
Олександра Олександрівна

головний спеціаліст відділу у справах сім’ї

Сесікова
Олена Володимирівна

начальник юридичного відділу міської ради

 

 

 

Секретар міської ради Т.М. Богданова

 

 

Додаток
до розпорядження міського голови
від 16.01.2014 № 4

 

Зміст оголошення
Виконавчий комітет Єнакієвської міської ради (м. Єнакієве, пл. Леніна, 7, телефони 2-21-03, 2-20-65) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу у справах сім’ї та молоді міської ради.
Основні вимоги до учасників конкурсу :

  1.  громадянство України,
  2.  освіта повна вища (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста або магістра),
  3.  обов'язкове знання законів про державну службу та місцеве самоврядування,
  4.  вільне володіння українською мовою,
  5.  навички роботи на комп'ютері.

Додаткова інформація щодо основних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділом кадрів міської ради.
Документи для участі у конкурсі подаються до конкурсної комісії протягом 30 календарних днів з дня публікації даного оголошення.
Довідки за телефоном 2-31-36.
Секретар міської ради                                                                                               Т.М.   Богданова
Зміст оголошення підготовлено відділом кадрів міської ради

Начальник відділу                                                          О.П. Дєдух

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження міського голови
16.01.2014 № 4

Перелік питань для перевірки знань законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень начальника відділу у справах сім’ї та молоді міської ради

1. Основні напрями державної політики у сфері оздоровлення та відпочинку дітей (стаття 3 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей»).

2. Основні принципи державної політики у сфері оздоровлення та відпочинку дітей (стаття 3 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей»).

3. Уповноважений центральний орган виконавчої влади у сфері оздоровлення та відпочинку дітей, його функції (стаття 5 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей»).

4.  Функції місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у сфері оздоровлення та відпочинку дітей (стаття 7 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей»).

5. Державні соціальні стандарти оздоровлення та відпочинку дітей, їх складові (стаття 9 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей»).

6. Дитячі заклади оздоровлення та відпочинку (стаття 13 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей»)

7. Типи дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (стаття 14 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей») .

8.  Утворення, реорганізація та ліквідація дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (стаття 15 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей») .

9.  Права та обов’язки дитячого закладу оздоровлення та відпочинку(стаття 18, 19 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей») .

10. Вимоги щодо прийняття дітей на оздоровлення та відпочинок відпочинку (стаття 28 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей»)

11. Фінансування послуг з оздоровлення та відпочинку дітей (стаття 24 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей»).

12. Державний контроль за діяльністю дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (стаття 34 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей»).

13. Соціальна підтримка сімей з дітьми в Україні (стаття 13 Закону України «Про охорону дитинства», стаття 3 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми»).

14. Перелік пільг, якими має право користуватися багатодітна сім’я відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей» (стаття 13 Закону України «Про охорону дитинства»).

15. Перелік пільг, якими має право користуватися дитина з багатодітної сім’ї відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей» (стаття 13 Закону України «Про охорону дитинства»).

16. Визначення понять:  «дитина»,  «охорона  дитинства»,  «дитина-сирота», «діти, позбавлені батьківського піклування», «безпритульні діти», «дитина-інвалід», «прийомна сім'я», «дитячий будинок сімейного типу» (стаття 1 Закону України «Про охорону дитинства»).

17.  Проведення державної політики щодо охорони дитинства (стаття 5 Закону України «Про охорону дитинства»).

18.  Соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (стаття 25 Закону України «Про охорону дитинства»).

19.  Перелік пільг, якими може користуватися жінка, що удостоєна Почесного звання України «Мати-героїня» (стаття 1 Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною», Указ Президента України від 25.12.2007 № 1254/2007 «Про одноразову винагороду жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня»).

20. Законодавчо-нормативна база, що регламентує роботу з присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» (Закон України «Про державні нагороди», Указ Президента України від 29.06.2001 № 476/2001 «Про почесні звання України»).

21. Поняття «насильство», види насильства відповідно до Закону України «Про попередження насильства в сім’ї» (стаття 1 Закону України «Про попередження насильства в сім’ї»).

22. Органи та установи, на які покладається здійснення заходів з попередження насильства в сім'ї (стаття 3 Закону України «Про попередження насильства в сім’ї»).

23. Визначення понять «рівні права жінок і чоловіків», «рівні можливості жінок і чоловіків» та «гендерна рівність» (стаття 1 Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків»).

24. Основні напрями державної політики щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків (стаття 3 Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків»).

25. Органи, установи та організації, наділені повноваженнями у сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків (стаття 7 Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків»)

26.  Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування (стаття 12 Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків»)

27.  Пріоритетні напрями реалізації Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2009 - 2015 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 28.01.2009 № 41.

28.  Нормативно-правові акти, відповідно до яких реалізується державна молодіжна політики (постанова Кабінету Міністрів України від 28.01.2009 № 41 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2009 - 2015 роки».

29. Оформлення та порядок видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї ( розділ II Інструкції про порядок видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї, затверджена наказом Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту 29.06.2010 № 1947).

30. Облік та зберігання посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї ( розділ III Інструкції про порядок видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї, затверджена наказом Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту 29.06.2010 № 1947).

Секретар міської ради                                                                             Т.М.   Богданова
Перелік питань для перевірки знань законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень начальника відділу у справах сім’ї та молоді міської ради підготовлено відділом у справах сім’ї та молоді міської ради
О.О. Колосок
Головний спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді міської ради

Категория: Распоряжения городского головы | Добавил: MARISHS (16.01.2014)
Просмотров: 519 | Рейтинг: 0.0/0
Закат - магическое время, который завораживает художников, фотографов, производителей открыток и влюбленных. 
Контактная разработка
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar
Поиск

Опрос

Сайты города Енакиево

Официальный сайт Енакиево
Еженедельник "Панацея"
Енакиевская правда
06252
Блог Богдана Горбачева
Громадой к благополучию
Проект Земляки
Сайт города Углегорск
Ольховатка - ONLINE
Рейтинг сайтов города
Обзор городских сайтов

Сайты организаций и предприятий

ПАО "ЕМЗ"
Строительство от А до Я
Сайт Владимира Калиниченко
Турклуб "Дороги"
Центральная городская библиотека
Магазин кованых изделий Ferrum
Весь каталог сайтов города

 Букинист - бесплатная библиотека.
Copyright by Enakievets (Бородин Сергей) © 2010 - 2023 Енакиево как на ладони - сайт города Енакиево

Рейтинг@Mail.ru
Рейтинг@Mail.ru