Суббота
09.12.2023
10:45
Жизнь города

Категории раздела
Решения городского совета [264]
Решения исполнительного комитета [267]
Распоряжения городского головы [243]
Распоряжение главы администрации города [100]

Наш город

Организации города

Это интересно

Книга жалоб и пожеланий

Форма входа

Сейчас на сайте

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Нормативно-правовые документы » Распоряжения городского головы

РАСПОРЯЖЕНИЕ ГОРОДСКОГО ГОЛОВЫ № 6ЄНАКІЄВСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 16.01.2014 № 6
м. Єнакієве
Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад у службі у справах дітей міської ради
На підставі п.20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» (із змінами), керуючись розпорядженням міського голови від 06.10.2011 № 264 «Про організацію роботи з проведення конкурсів на заміщення вакантних посад у виконавчих органах міської ради»:

1. Створити конкурсну комісію для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста служби у справах дітей Єнакієвської міської ради (дві штатні одиниці) та затвердити її склад (додається).

2. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста служби у справах дітей Єнакієвської міської ради (дві штатні одиниці) (зміст оголошення додається).

 3. Затвердити перелік питань для перевірки знань законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень головного спеціаліста служби у справах дітей Єнакієвської міської ради, далі Перелік (додається).

 4. Начальнику відділу кадрів міської ради Дєдух О.П.:

4.1 Забезпечити публікацію оголошення про проведення конкурсу у міській газеті «Енакиевский рабочий» та розміщення оголошення на офіційному сайті міської ради.

4.2 Забезпечити внесення питань з Переліку до екзаменаційних білетів для проведення іспиту на заміщення вакантної посади головного спеціаліста служби у справах дітей Єнакієвської міської ради.

5. Конкурсній комісії (Крохмалюк) забезпечити проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста служби у справах дітей Єнакієвської міської ради у відповідності до вимог чинного законодавства України.

6. Начальнику відділу кадрів міської ради Дєдух О.П. забезпечити оприлюднення даного розпорядження протягом п’яти робочих днів з дня прийняття на офіційному веб-сайті Єнакієвської міської ради.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови-начальника відділу культури і туризмі міської ради Крохмалюк В.Г.

Міський голова                                                                                  В.В. Олейник

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження міського голови
16.01.2014 № 6

 

С К Л А Д
конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста служби у справах дітей Єнакієвської міської ради

 

Крохмалюк Віра Геннадіївна

 

заступник міського голови-начальник відділу, культури і туризму міської ради, голова комісії

Богданова Тетяна Миколаївна

секретар міської ради, заступник голови комісії

Дєдух
Ольга Петрівна

начальник відділу кадрів міської ради, секретар комісії

 

Члени комісії:

Бувалець Елла Вікторівна

начальник відділу діловодства, контролю і організаційної роботи міської ради

Долгополова Галина Василівна

начальник служби у справах дітей міської ради

Козуб
Ольга Семенівна

завідувач сектору опіки та піклування служби у справах дітей міської ради

Сесікова
Олена Володимирівна

начальник юридичного відділу міської ради

Томах
Тетяна Євгеніївна

головний спеціаліст відділу кадрів міської ради

Секретар міської ради                                                                                  Т.М. Богданова

Додаток
до розпорядження міського голови
від 16.01.2014 № 6 п.2

Зміст оголошення
Виконавчий комітет Єнакієвської міської ради (м. Єнакієве, пл. Леніна, 7, телефони 2-21-03, 2-20-65) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста служби у справах дітей міської ради (дві штатні одиниці).
Основні вимоги до учасників конкурсу:

 

  1.  громадянство України,
  2.  освіта повна вища за спеціальністю (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста або магістра),
  3.  обов'язкове знання законів про державну службу, місцеве самоврядування, службу в органах місцевого самоврядування
  4.  вільне володіння українською мовою,
  5.  навички роботи на комп'ютері.

Додаткова інформація щодо основних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділом кадрів міської ради.
Документи для участі у конкурсі подаються до конкурсної комісії протягом 30 календарних днів з дня публікації даного оголошення.
Довідки за телефоном 2-31-36.

Секретар міської ради                                                                                                Т.М.   Богданова

Зміст оголошення підготовлено відділом кадрів міської ради

Начальник відділу кадрів міської ради                                                                 О.П. Дєдух

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження міського голови
16.01.2014 № 6

Перелік питань для перевірки знань законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень головного спеціаліста служби у справах
дітей міської ради

1. Завдання, які покладено на службу у справах дітей (п.1 ст. 4 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей»).

2. Права, які належать до компетенції служби у справах дітей (п. 2 ст. 4 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей»).

3. Які заклади має право перевіряти служба у справах дітей та з яких питань ( п.2.7. ст. 4 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей»).

4. У разі порушення прав та інтересів дітей, які права має служба у справах дітей щодо притягнення до відповідальності винних осіб (п.2.10 ст. 4 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей»).

5. Який облік веде служба у справах дітей ( п.1.6. ст. 4 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей»).

6. Хто веде справи з питань опіки, піклування та усиновлення. Та, які є форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (п. 2.5, 2.6 ст. 4 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей»).

7.  З яких питань представники органу опіки та піклування приймають участь у судових процесах (ст. 19 Сімейного кодексу України).

8. Визнання батьківства за рішенням суду (ст. 128 Сімейного кодексу України).

9.  Яким чином проводиться запис про батьків дитини, якщо батьківство, материнство не встановлене (ст. 135 Сімейного кодексу України).

10. Хто з батьків матір чи батько мають більше прав відносно виховання та утримання дитини(ст. 141 Сімейного кодексу України).

11.  Які обов'язки покладені на батьків щодо виховання та розвитку дитини (ст. 150 Сімейного кодексу України).

12.  Ким та яким чином вирішуються спори щодо участі у вихованні дитини того з батьків, хто проживає окремо від неї (ст.ст. 158, 159 Сімейного кодексу України).

13. Ким та яким чином вирішуються спори між матір'ю та батьком щодо місця проживання малолітньої дитини. Чи приймається до уваги думка дитини та з якого віку. (ст.ст. 161, 171 Сімейного кодексу України).

14. Підстави для позбавлення особи батьківських прав(ст. 164 Сімейного кодексу України).

15. Хто має право на звернення до суду з питання позбавлення батьківських прав(ст. 165 Сімейного кодексу України).

16.  З яких питань та з якого віку діти мають право на звернення до суду (ст. 165 Сімейного кодексу України).

17.  Яким чином особа може поновитися у батьківських правах (ст. 169 Сімейного кодексу України).

18. Чи можна відібрати дитину у батьків без позбавлення батьківських прав (процедура) та підстави (ст. 170 Сімейного кодексу України).

19.  Хто має право на управління майном дитини. Процедура вчинення правочинів відносно майна дитини. (ст. 177 Сімейного кодексу України).

20. У яких випадках орган опіки та піклування може відмовити у наданні дозволу на вчинення правочинів щодо нерухомого майна дитини (п. 5 ст. 177 Сімейного кодексу України).

21. Чи можна припинити право на аліменти на дитину у зв'язку з набуттям права власності на нерухоме майно (ст. 190 Сімейного кодексу України).

22. Чи можна усиновити дитини, яку не забрали з пологового будинку чи підкинули, або яка була знайдена (ст. 209 Сімейного кодексу України).

23. Особи, які можуть бути усиновлювачами (ст. 211 Сімейного кодексу України).

24. Особи, які не можуть бути усиновлювачами (ст. 212 Сімейного кодексу України).

25. Процедура ведення обліку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які можуть бути усиновлені, передані під опіку, піклування чи на виховання в сім'ї громадян (ст. 214 Сімейного кодексу України).

26. Функції органу опіки та піклування щодо захисту прав та інтересів дітей (ст. 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених  батьківського піклування»).

26.  Функції служби у справах дітей щодо опіки та піклування над дітьми- сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування (ст. 12 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»).

27. Обліково-статистична картка дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування (ст. 16  Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»).

28. Тимчасове влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (ст. 29  Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»).

29.Повідомлення про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (ст. 30 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»).

Секретар міської ради                                                                            Т.М.   Богданова

Перелік питань для перевірки знань законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень головного спеціаліста служби у справах дітей міської ради підготовлено начальником служби у справах дітей міської ради

Начальник служби                                                                                       Г.В. Долгополова

Категория: Распоряжения городского головы | Добавил: MARISHS (16.01.2014)
Просмотров: 579 | Рейтинг: 0.0/0
Мексиканское местечко La Isla de la Munecas, что на испанском означает "Остров Кукол”, представляется сентиментально-очаровательным, дарящим положительные эмоции и ностальгию по детству…Но не тут-то было… Рискнувший шагнуть на остров, будет жестоко обманут в своих ожиданиях…
Контактная разработка
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar
Поиск

Опрос

Сайты города Енакиево

Официальный сайт Енакиево
Еженедельник "Панацея"
Енакиевская правда
06252
Блог Богдана Горбачева
Громадой к благополучию
Проект Земляки
Сайт города Углегорск
Ольховатка - ONLINE
Рейтинг сайтов города
Обзор городских сайтов

Сайты организаций и предприятий

ПАО "ЕМЗ"
Строительство от А до Я
Сайт Владимира Калиниченко
Турклуб "Дороги"
Центральная городская библиотека
Магазин кованых изделий Ferrum
Весь каталог сайтов города

 Букинист - бесплатная библиотека.
Copyright by Enakievets (Бородин Сергей) © 2010 - 2023 Енакиево как на ладони - сайт города Енакиево

Рейтинг@Mail.ru
Рейтинг@Mail.ru