Вторник
28.11.2023
14:19
Жизнь города

Категории раздела
Решения городского совета [264]
Решения исполнительного комитета [267]
Распоряжения городского головы [243]
Распоряжение главы администрации города [100]

Наш город

Организации города

Это интересно

Книга жалоб и пожеланий

Форма входа

Сейчас на сайте

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Нормативно-правовые документы » Распоряжения городского головы

РАСПОРЯЖЕНИЕ ГОРОДСКОГО ГОЛОВЫ № 79ЄНАКІЄВСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 07.04.2014 № 79
м. Єнакієве
Про затвердження Положення про організацію роботи «Телефону довіри» в новій редакції
На підставі п. 18 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпорядження голови обласної державної адміністрації від № 1005 «Про внесення змін до деяких розпоряджень голови облдержадміністрації», з метою удосконалення роботи із зверненнями громадян:

1.  Затвердити Положення про організацію роботи «Телефону довіри» в новій редакції (додається).

2.  Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження міського голови:

2.1 Від 23.01.2012 № 25 «Про затвердження Положення про організацію роботи «Телефону довіри».

2.2  Від 15.01.2013 № 18 «Про затвердження форми журналу реєстрації звернень громадян на «Телефон довіри» відділу роботи із зверненнями громадян міської ради.

3. Начальнику відділу роботи із зверненнями громадян міської ради Телевній Л.І. забезпечити оприлюднення даного розпорядження протягом п’яти робочих днів з дня прийняття на офіційному веб-сайті Єнакієвської міської ради.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря міської ради Богданову Т.М.

Міський голова                                                                                                                                                     В.В.Олейник

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження міського голови
07.04.2014 № 79

Положення про організацію «Телефону довіри»

 1. Загальні положення.

1.1  «Телефон довіри» утворюється з метою поширення зворотного зв'язку населенням, оперативного реагування на гострі проблеми членів територіальної громаді міста, невідкладного вжиття заходів щодо припинення неправомірних дій, поновлення прав свобод громадян, порушених внаслідок недодержання вимог законодавства про зверненн громадян.

1.2 Це Положення розроблено у відповідності до вимог законів України «Про місцев самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», Указу Президента України ві, № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації т гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органі місцевого самоврядування», розпорядження голови обласної державної адміністрації ві № 1005 «Про внесення змін до деяких розпоряджень голові облдержадміністрації», інших нормативно-правових актів.

2. Організація роботи «Телефону довіри».

2.1  Функціонування телефонного зв'язку з населенням «Телефон довіри запроваджується та припиняється за розпорядженням міського голови.

2.2  «Телефон довіри» працює за номером: 2-25-92, у робочі дні (понеділок-четвер 8.00 до 17.00 години, п’ятниця з 8.00 до 15.45, перерва з 12.00 до 12.45).

3. Основні завдання відділу роботи із зверненнями громадян міської ради щодо функціонування «Телефону довіри».

3.1 Прийняття, облік, реєстрація, розгляд та контроль за повідомленнями, щі надійшли до Єнакієвської міської ради за «Телефоном довіри», здійснюється відділом роботи із зверненнями громадян міської ради.

3.2  Реєстрація повідомлень, що надійшли до Єнакієвської міської ради за «Телефоном довіри», здійснюється на реєстраційно-контрольних картках обліку повідомлен відповідного програмного забезпечення.

3.3 Посадовою особою, відповідальною за роботу щодо прийняття, обліку, реєстрації розгляду та контролю за повідомленнями, що надійшли до Єнакієвської міської ради з «Телефоном довіри» (далі - посадова особа) є начальник відділу роботи із зверненням] громадян міської ради.

3.4 Посадова особа пропонує заявникові повідомити:

3.4.1  інформацію про себе (прізвище, ім’я, по батькові, адресу, контактний телефон);

3.4.2  максимально деталізовану інформацію по суті події, що стала причиною звернення за «Телефоном довіри»;

3.4.3  іншу інформацію, що має суттєве значення для вирішення порушеного питання.

3.4  Посадова особа повинна роз’яснити заявникові вимоги Закону України «Про звернення громадян» до звернень громадян з порушених питань.

При бажанні заявника надіслати письмове звернення, посадова особа зобов’язана повідомити йому поштову адресу Єнакієвської міської ради, а також прізвище, ім'я, по батькові міського голови.

3.5 У разі отримання повідомлення про корупційне правопорушення посадова особа передає протягом робочого дня таке повідомлення на реєстраційно-контрольній картці обліку повідомлення до відділу з питань запобігання корупції та внутрішнього аудиту міської ради для подальшого інформування керівництва міської ради та відповідних правоохоронних органів.

3.6 Відділ роботи із зверненнями громадян міської ради співпрацює з виконавчими органами Єнакієвської міської ради, комунальними службами, іншими установами та організаціями міста з метою надання ефективної термінової допомоги громадянам, які звернулись за «Телефоном довіри», щодо вирішення конкретних питань.

3.7 Відділ роботи із зверненнями громадян міської ради має право надавати, у межах своєї компетенції та цього Положення, доручення посадовим особам виконавчих органів міської ради, підприємств, інших організацій та установ, до повноважень яких належить вирішення порушених населенням питань щодо визначення шляхів можливої допомоги заявникам, припинення неправомірних дій, вжиття невідкладних заходів з виявлення і усунення причин, що сприяли порушенням та одержувати від них інформації щодо реального виконання прийнятих за повідомленнями громадян рішень.

3.8  Начальник відділу роботи із зверненнями громадян міської ради здійснює внутрішній моніторинг ефективності роботи «Телефону довіри» та щомісячно надає письмовий звіт про його роботу міському голові. Звіт повинен містити інформацію про:

3.8.1 кількість повідомлень, що надійшли до міської ради за «Телефоном довіри», за наростаючим підсумком з початку поточного року;

3.8.2 основні питання, що порушуються;

3.8.3 результати розгляду.

4. Принципи роботи «Телефону довіри».

4.1 Безоплатність, доступність.

4.2 Законність, гуманізм, дотримання прав людини.

4.3  Професійність, дотримання етичних та правових норм

4.4 Відсутність політичного, ідеологічного або релігійного тиску на особу, добровільність у прийнятті допомоги.

Секретар міської ради                                                                                   Т.М.Богданова
Положення про організацію роботи «Телефону довіри» розроблено відділом роботи із зверненнями громадян міської ради

Начальник відділу                                                                                           Л.І.Телевна

Категория: Распоряжения городского головы | Добавил: MARISHS (07.04.2014)
Просмотров: 648 | Рейтинг: 0.0/0
Каждая исполнительница, вышедшая на мировые оперные сцены, уже достигла вершин славы…Но и среди лучших есть своя «табель о рангах»… Представляем Вам самых великих оперных певиц - наших современниц.
Контактная разработка
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar
Поиск

Опрос

Сайты города Енакиево

Официальный сайт Енакиево
Еженедельник "Панацея"
Енакиевская правда
06252
Блог Богдана Горбачева
Громадой к благополучию
Проект Земляки
Сайт города Углегорск
Ольховатка - ONLINE
Рейтинг сайтов города
Обзор городских сайтов

Сайты организаций и предприятий

ПАО "ЕМЗ"
Строительство от А до Я
Сайт Владимира Калиниченко
Турклуб "Дороги"
Центральная городская библиотека
Магазин кованых изделий Ferrum
Весь каталог сайтов города

 Букинист - бесплатная библиотека.
Copyright by Enakievets (Бородин Сергей) © 2010 - 2023 Енакиево как на ладони - сайт города Енакиево

Рейтинг@Mail.ru
Рейтинг@Mail.ru