Четверг
30.11.2023
20:26
Жизнь города

Категории раздела
Решения городского совета [264]
Решения исполнительного комитета [267]
Распоряжения городского головы [243]
Распоряжение главы администрации города [100]

Наш город

Организации города

Это интересно

Книга жалоб и пожеланий

Форма входа

Сейчас на сайте

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Нормативно-правовые документы » Решения городского совета

Рішення міської ради № 6/42-1310ЄНАКІЄВСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ

від 28.08.2013 № 6/42-1310
м. Єнакієве
Про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії з розгляду питань щодо переліку об’єктів комунальної власності, які передаються в оренду
На підставі п. 31 ч. 1 ст. 26, п. 5 ст. 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись рішенням Єнакієвської міської ради від 22.02.2012 № 6/19-606 «Про затвердження Положення про оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Єнакієве» із змінами, внесеними рішенням міської ради від 27.06.2012 № 6/23-765; рішенням Єнакієвської міської ради від 23.03.2012 № 6/20-635 «Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Єнакієве», міська рада
В И Р І Ш И Л А:

  1.  Затвердити протокол засідання конкурсної комісії з розгляду питань щодо переліку об’єктів комунальної власності, які передаються в оренду (додається).
  2.  Надати дозвіл управлінню житлово-комунального господарства міської ради (Божик) на укладення договору оренди на нежитлове приміщення з управлінням Державної казначейської служби України у м. Єнакієвому Донецької області на підставі протоколу засідання конкурсної комісії, згідно з переліком, що додається.
  3.  Начальнику управління житлово-комунального господарства Єнакієвської міської ради Божику С.О. забезпечити оприлюднення даного рішення не пізніше п’яти робочих днів з дня прийняття на офіційному веб-сайті Єнакієвської міської ради.
  4.  Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови Стрельцову О.Г.
  5.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету та фінансів (Череповський).

В.В. Олейник Міський голова


ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення міської ради
28.08.2013 № 6/42-1310

ПРОТОКОЛ
засідання конкурсної комісії з розгляду питань щодо переліку об’єктів комунальної власності, які передаються в оренду

 

 

15.00  від 10 липня 2013 року ПРИСУТНІ :

Стрельцова Ольга Г ригоріївна

заступник міського голови, голова комісії

Божик
Сергій Олександрович

начальник управління житлово- комунального господарства міської ради, заступник голови комісії

Крисіна
Ганна Фаустівна

завідувач сектору обліку комунальної власності управління житлово- комунального господарства міської ради, секретар комісії

 

Члени комісії:

Мірошниченко Сергій Олександрович

начальник комунального підприємства міської ради «Єнакієвське міжміське бюро технічної інвентаризації»

Познанська Наталія Вікторівна

головний спеціаліст сектору обліку комунальної власності управління житлово- комунального господарства міської ради

Уткіна
Вікторія Миколаївна

головний спеціаліст юридичного сектору управління житлово-комунального господарства міської ради

ВІДСУТНІ З ПОВАЖНИХ ПРИЧИН:

 

Гвоздецька Жанна Миколаївна

начальник відділу торгівлі та агропромислового комплексу міської ради

Заболотна Тетяна Миколаївна

начальник Відділу Держземагентства у м. Єнакієвому Донецької області (за узгодженням)

Саченков Павло Сергійович

начальник управління архітектури та містобудування міської ради

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

  1.  Про інформацію щодо оренди комунального майна Єнакієвської міської ради.
  2.  Про розгляд заяви від управління Державної казначейської служби України у м. Єнакієвому Донецької області на оренду об’єкту комунального майна Єнакієвської міської ради, яке передається в оренду.
  3.  Про внесення змін до договору оренди комунального майна, що належить територіальній громаді м. Єнакієве від 31.12.2009 № 55 укладеного з відділом освіти Єнакієвської міської ради на вбудоване нежитлове приміщення, яке розташоване за адресою: м. Єнакієве, пл. Леніна, буд. 7, на підставі протоколу засідання конкурсної комісії з розгляду питань щодо переліку об’єктів комунальної власності, які передаються в оренду від 09 листопада 2009 року, затвердженого рішенням виконавчого комітету Єнакієвської міської ради від 25.11.2009 № 5/43-29, у зв’язку із зміною орендованої площі нежитлового приміщення з 500,2 м2 на 453,3 м2, згідно з поданою заявою.

СЛУХАЛИ:
Про інформацію щодо оренди комунального майна Єнакієвської міської ради.

ДОПОВІДАЛА: Стрельцова О.Г.
ВИРІШИЛИ:
Інформацію про оренду комунального майна Єнакієвської міської ради взяти до відома.
ГОЛОСУВАЛИ: одноголосно.
СЛУХАЛИ:
Про розгляд заяви від управління Державної казначейської служби України у м. Єнакієвому Донецької області на оренду об’єкту комунального майна Єнакієвської міської ради, яке передається в оренду.
ДОПОВІДАЛА: Стрельцова О.Г.
Станом на 10.07.2013 на розгляд комісії винесено заяву від управління Державної казначейської служби України у м. Єнакієвому Донецької області на оренду комунального майна, що належить територіальній громаді м. Єнакієве, а саме на вбудоване нежитлове приміщення, площею 322,4 м2, яке розташоване за адресою: м. Єнакієве, пл. Леніна, буд. 7, для розміщення управління Державної казначейської служби України у м. Єнакієвому Донецької області, терміном оренди 25 років, згідно з пунктом 2.7 "Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Єнакієве", затвердженої рішенням міської ради від 23.03.2012 № 6/20-635, розмір річної орендної плати для бюджетних установ становить 1 грн. на рік.
ВИРІШИЛИ:
Клопотати перед Єнакієвською міської радою про надання згоди управлінню житлово-комунального господарства Єнакієвської міської ради на укладення договору оренди комунального майна, що належить територіальній громаді м. Єнакієве, з управлінням Державної казначейської служби України у м. Єнакієвому Донецької області на нежитлове приміщення, яке розташоване за адресою: м. Єнакієве, пл. Леніна, буд. 7, площею 322,4 м2, терміном дії договору 25 років, на підставі пункту 3.11.1 "Положення про оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Єнакієве", затвердженого рішенням міської ради від 22.02.2012 № 6/19-606 із змінами, внесеними рішенням міської ради від 27.06.2012 № 6/23-765, де зазначено, що в оренду бюджетним установам об'єкти комунальної власності передаються поза конкурсом.
ГОЛОСУВАЛИ: одноголосно.

СЛУХАЛИ:

Про внесення змін до договору оренди комунального майна, що належить територіальній громаді м. Єнакієве від 31.12.2009 № 55 укладеного з відділом освіти Єнакієвської міської ради на вбудоване нежитлове приміщення, яке розташоване за адресою: м. Єнакієве, пл. Леніна, буд. 7, на підставі протоколу засідання конкурсної комісії з розгляду питань щодо переліку об’єктів комунальної власності, які передаються в оренду від 09 листопада 2009 року, затвердженого рішенням виконавчого комітету Єнакієвської міської ради від 25.11.2009 № 5/43-29, у зв’язку із зміною орендованої площі нежитлового приміщення з 500,2 м2 на 453,3 м2, згідно з поданою заявою.
ВИРІШИЛИ:
Клопотати перед Єнакієвською міської радою про внесення змін до договору оренди комунального майна, що належить територіальній громаді м. Єнакієве від 31.12.2009 № 55 укладеного з відділом освіти Єнакієвської міської ради на вбудоване нежитлове приміщення, яке розташоване за адресою: м. Єнакієве, пл. Леніна, буд. 7, на підставі протоколу засідання конкурсної комісії з розгляду питань щодо переліку об’єктів комунальної власності, які передаються в оренду від 09 листопада 2009 року, затвердженого рішенням виконавчого комітету Єнакієвської міської ради від 25.11.2009 № 5/43-29, у зв’язку із зміною орендованої площі нежитлового приміщення з 500,2 м2 на 453,3 м2, згідно з поданою заявою.
ГОЛОСУВАЛИ: одноголосно.
Голова комісії                                                                                   О.Г.   Стрельцова
Заступник голови комісії                                                                С.О.  Божик
Секретар комісії                                                                              Г.Ф.    Крисіна
Члени комісії                                                                                    С.О.   Мірошниченко
Н.В. Познанська
В.М. Уткіна

Додаток
до рішення міської ради
від 28.08.2013 № 6/42-1310 п. 2

П Е Р Е Л І К
юридичних осіб, яким надається дозвіл на укладення договорів оренди на нежитлові приміщення


№№
з/п

Орендар

Назва
комунального
майна

Адреса приміщення

Термін дії договору

площа 2м2

Орендна плата станом на 01.07.2013, грн.

Вар тість 1 м2 згідно з розрахунком

Балансоутримувач

1

Управління Державної казначейської служби України у м. Єнакієвому Донецької області

Вбудоване
нежитлове
приміщення

м. Єнакієве, пл. Леніна, 7

З 05.09.2013 по 05.09.2038

322,40

1 грн. на рік

Виконавчий комітет Єнакієвської міської ради

Секретар міської ради                                                                                                                                               Т.М.Богданова

Перелік юридичних осіб, яким надається дозвіл на укладення договорів оренди на нежитлові приміщення, підготовлений управлінням житлово-комунального господарства Єнакієвської міської ради

С.О. Божик                                                                                                                                                Начальник управління

Категория: Решения городского совета | Добавил: MARISHS (28.08.2013)
Просмотров: 654 | Рейтинг: 0.0/0
Коллекционирование марок - одно из самых захватывающих хобби. Увлеченные люди регулярно встречаются, обсуждают последние находки, совершают обмены и всевозможными способами отыскивают пути для пополнения своей коллекции. Такое занятие хоть и кажется простым и бесполезным, но может стать в перспективе значительным капиталовложением, ведь цены на редкие марки растут с каждым годом, порой достигая суммы в несколько миллионов долларов. В большинстве случаев высокая стоимость старой марки, так желаемой филателистами, вызвана браком, допущенным при ее печати.
Контактная разработка
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar
Поиск

Опрос

Сайты города Енакиево

Официальный сайт Енакиево
Еженедельник "Панацея"
Енакиевская правда
06252
Блог Богдана Горбачева
Громадой к благополучию
Проект Земляки
Сайт города Углегорск
Ольховатка - ONLINE
Рейтинг сайтов города
Обзор городских сайтов

Сайты организаций и предприятий

ПАО "ЕМЗ"
Строительство от А до Я
Сайт Владимира Калиниченко
Турклуб "Дороги"
Центральная городская библиотека
Магазин кованых изделий Ferrum
Весь каталог сайтов города

 Букинист - бесплатная библиотека.
Copyright by Enakievets (Бородин Сергей) © 2010 - 2023 Енакиево как на ладони - сайт города Енакиево

Рейтинг@Mail.ru
Рейтинг@Mail.ru