Суббота
09.12.2023
11:57
Жизнь города

Категории раздела
Решения городского совета [264]
Решения исполнительного комитета [267]
Распоряжения городского головы [243]
Распоряжение главы администрации города [100]

Наш город

Организации города

Это интересно

Книга жалоб и пожеланий

Форма входа

Сейчас на сайте

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Нормативно-правовые документы » Решения городского совета

Рішення міської ради № 6/42-1311ЄНАКІЄВСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ

від 28.08.2013 № 6/42-1311
м. Єнакієве
Про організацію конкурсу з надання послуг зі збору та вивозу твердих побутових відходів залежно від територіального призначення
На підставі п.55 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», т.. 28 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанов Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 631 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг», від 16.11.2011 № 1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів», з метою організації конкурсу з надання послуг зі збору та вивозу твердих побутових відходів залежно від територіального призначення, міська рада
ВИРІШИЛА:

  1. Створити комісію з проведення конкурсу з надання послуг зі збору та вивозу твердих побутових відходів залежно від територіального призначення та затвердити її склад (додається).
  2.  Затвердити Положення про роботу комісії з проведення конкурсу з надання послуг зі збору та вивозу твердих побутових відходів залежно від територіального призначення (додається).
  3.  Начальнику управління житлово-комунального господарства міської ради Божику С.О. підготувати і розмістити оголошення про проведення конкурсу в міській газеті «Енакиевский рабочий».
  4.  Комісії провести конкурс по визначенню виконавця послуг зі збору та вивозу твердих побутових відходів залежно від територіального призначення о 10:00 за Київським часом 27 вересня 2013 року.
  5.  Начальнику управління житлово-комунального господарства міської ради Божику С.О. забезпечити учасників конкурсу пакетами документів, необхідних для підготовки та проведення конкурсу з надання послуг зі збору та вивозу твердих побутових відходів залежно від територіального призначення.
  6.  Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від
  7. № 455 «Про комісію з проведення конкурсу з надання послуг зі збору та вивозу твердих побутових відходів залежно від територіального призначення».
  8.  Начальнику управління житлово-комунального господарства міської ради Божику С.О. забезпечити оприлюднення даного рішення протягом п’яти робочих днів з дня прийняття на офіційному веб-сайті Єнакієвської міської ради.
  9.  Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Сильванського Ю.Г.
  10.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань житлово- комунального господарства та благоустрою (Оленін).

В.В. Олейник Міський голова

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення міської ради
28.08.2013 № 6/42-1311

СКЛАД

комісії з проведення конкурсу з надання послуг зі збору та вивозу твердих побутових відходів залежно від територіального призначення

Члени комісії:


Богінін

Карло-Марксівський селищний голова

Андрій Васильович

(за узгодженням)

Дубровкін

Ольховатський селищний голова

Сергій Григорович

(за узгодженням)

Коваленко

Корсунський селищний голова

Олена Вікторівна

(за узгодженням)

Лига

начальник відділу з питань захисту прав

Андрій Іванович

споживачів міської ради

Мартинов

Вуглегірський міський голова

Михайло Олексійович

(за узгодженням)

Плітан

Булавинський селищний голова

Олександр Михайлович

(за узгодженням)

Роленко

Юнокомунарівський міський голова

Олександр Вікторович

(за узгодженням)

Саченков

начальник управління архітектури та

Павло Сергійович

містобудування міської ради

Уткіна

головний спеціаліст юридичного сектору

Вікторія Миколаївна

управління житлово-комунального господарства міської ради

Сильванський
Юрій Георгійович

перший заступник міського голови, голова комісії

Секретар міської ради  Т.М.Богданова

Биковський
Анатолій Миколайович

заступник начальника управління житлово- комунального господарства міської ради, секретар комісії

Божик
Сергій Олександрович

начальник управління житлово-комунального господарства міської ради, заступник голови комісії

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення міської ради
28.08.2013 № 6/42-1311

П О Л О Ж Е Н Н Я
про роботу комісії з проведення конкурсу з надання послуг зі збору та вивозу твердих побутових відходів залежно від територіального призначення
Загальні положення

1.  Це Положення визначає процедуру проведення конкурсу з надання послуг зі збору та вивозу твердих побутових відходів залежно від територіального призначення в м. Єнакієве (далі - Конкурс).

2.  До участі в конкурсі допускаються суб'єкти господарювання, які згідно з чинними нормативно-правовими актами можуть надавати зазначені послуги (далі- Послуги). Кількість учасників конкурсу не обмежується.

3.  Підставою для проведення конкурсу є постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 631 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з надання житлово- комунальних послуг», від 10.12.2008 № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», від 16.11.2011 № 1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів».

Підготовка конкурсу

4.  Підготовка та проведення конкурсу забезпечується міською радою (далі - організатор конкурсу) згідно з чинним законодавством.

5.  Для проведення конкурсу його організатор утворює комісію та затверджує її склад, готує конкурсну документацію. До складу конкурсної комісії не можуть входити представники учасника конкурсу та особи, що є їх близькими родичами (чоловік, дружина, діти, батьки, брати, сестри, онуки).

6.  Організатор конкурсу має право не пізніше ніж за сім календарних днів до закінчення строку подання конкурсних пропозицій внести зміни до конкурсної документації, про що протягом трьох робочих днів у письмовому вигляді повідомити всіх учасників конкурсу, яким надіслано конкурсну документацію.

Подання документів

7.  Для участі у конкурсі його учасники подають оригінали та (або) засвідчені в установленому законодавством порядку копії таких документів: балансового звіту суб'єкта господарювання за останній звітній період; довідки відповідних органів державної податкової служби і Пенсійного фонду України про відсутність (наявність) заборгованості за податковими зобов'язаннями та платежами до Пенсійного фонду України; документа, що містить інформацію про технічний потенціал суб'єкта господарювання (кількість спеціально обладнаних транспортних засобів, які перебувають на балансі суб'єкта господарювання, наявність власної ремонтної бази та контейнерного парку тощо); документа, що містить відомості про обсяги надання послуг із збирання та перевезення твердих, великогабаритних, ремонтних, рідких побутових відходів за останній рік; технічних паспортів на спеціально обладнані транспортні засоби та довідки про проходження ними технічного огляду; довідки- характеристики спеціально обладнаних транспортних засобів: тип, вантажопідйомність, наявність пристроїв автоматизованого геоінформаційного контролю та супроводу перевезення побутових відходів, реєстраційний номер, найменування організації, якій належать спеціально обладнані транспортні засоби, номер телефону керівника такої організації; довідки про забезпечення створення умов для щоденного миття спеціально обладнаних транспортних засобів, їх паркування та технічного обслуговування; довідки про проходження водіями медичного огляду; документа, що містить відомості про досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів; документа, що містить інформацію про кількість відходів, залучених учасником до повторного використання; кількість відходів, які використовуються як вторинна сировина; кількість відходів, які відправляються на захоронення, тощо; інших документів, які подаються за бажанням учасника конкурсу і містять відомості про його здатність надавати послуги з вивезення побутових відходів (впровадження роздільного збирання, інформація про наявність диспетчерської служби тощо) належного рівня якості.

8.  Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.

9.  Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.

10.  Організатор конкурсу має право прийняти до закінчення строку подання конкурсних пропозицій рішення щодо його продовження. Про своє рішення, а також зміну місця, дня та часу розкриття конвертів організатор конкурсу повинен повідомити всіх учасників конкурсу, які подали документи на участь у конкурсі.

11.  Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни до закінчення строку подання пропозицій.

12.  Конкурсні пропозиції реєструються конкурсною комісією у журналі обліку.

Конкурсна комісія підтверджує надходження конкурсної пропозиції шляхом
повідомлення учасника конкурсу про дату і час отримання конкурсної пропозиції та порядковий номер реєстрації пропозиції.
Проведення конкурсу

13.  Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями проводиться у день закінчення строку їх подання у місці та час, передбачені конкурсною документацією, в присутності всіх учасників конкурсу або уповноважених ними осіб, що з'явилися на конкурс.

Розкриття конверта з конкурсною пропозицією може проводитися за відсутності учасника конкурсу або уповноваженої ним особи у разі його згоди.

 14. Під час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями конкурсна комісія перевіряє наявність та правильність оформлення документів, подання яких передбачено конкурсною документацією, а також оголошує інформацію про найменування та місцезнаходження кожного учасника конкурсу, критерії оцінки конкурсних пропозицій.

15.  Під час розгляду конкурсних пропозицій конкурсна комісія має право звернутися до учасників конкурсу за роз'ясненням щодо їх змісту, провести консультації з окремими учасниками.

16.  За результатами розгляду конкурсних пропозицій конкурсна комісія відхиляє пропозиції з таких причин: учасник конкурсу не відповідає кваліфікаційним вимогам, передбаченим конкурсною документацією; конкурсна пропозиція не відповідає конкурсній документації; встановлення факту подання недостовірної інформації, яка впливає на прийняття рішення; учасник конкурсу перебуває у стані ліквідації, його визнано банкрутом або порушено провадження у справі про його банкрутство.

17.  За результатами розгляду конкурсних пропозицій конкурсна комісія має право відхилити їх з таких причин: учасник конкурсу не відповідає кваліфікаційним вимогам, передбаченим конкурсною документацією; конкурсна пропозиція не відповідає конкурсній документації.

18.  Організатор конкурсу приймає рішення про відмову його учаснику у взятті участі в конкурсі у разі: ліквідації учасника конкурсу, визнання його банкрутом або порушення проти нього справи про банкрутство; встановлення факту подання недостовірної інформації, яка впливає на прийняття рішення.

19.  Конкурс може бути визнаний таким, що не відбувся, у разі: неподання конкурсних пропозицій; відхилення всіх конкурсних пропозицій.

Визначення переможця конкурсу

20.  Переможцем конкурсу визначається його учасник, що відповідає кваліфікаційним вимогам, може забезпечити надання послуг відповідної кількості та якості, конкурсна пропозиція якого визнана найкращою за результатами оцінки.

21.  Рішення про результати проведення конкурсу приймається конкурсною комісією на засіданні у присутності не менш як половини її складу відкритим голосуванням простою більшістю голосів. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови конкурсної комісії.

Рішення конкурсної комісії оформляється протоколом, який підписується усіма членами комісії, що брали участь у голосуванні.

22.  Організатор конкурсу протягом не більш як п'яти робочих днів з дня проведення конкурсу вводить у дію відповідним актом рішення конкурсної комісії щодо визначення переможця конкурсу на певній території населеного пункту, межі якої були визначені умовами конкурсу, та зазначає строк.

Розгляд спорів

23.  Спори, що виникають у результаті проведення конкурсу, розглядаються в установленому законодавством порядку.

Секретар міської ради                                                                                   Т.М.Богданова

Положення про роботу комісії з проведення конкурсу з надання послуг зі збору та вивозу твердих побутових відходів залежно від територіального призначення підготовлено управлінням житлово-комунального господарства міської ради

С.О.Божик                                                                                       Начальник управління

Категория: Решения городского совета | Добавил: MARISHS (28.08.2013)
Просмотров: 596 | Рейтинг: 0.0/0
Самым дорогим домом в Канаде стал дом на набережной Западного Ванковера, проданный за $ 38 миллионов. Самым интересным является тот факт, что покупатель намерен снести самый дорогой дом в Канаде и на его месте построить 3 новых. 
Контактная разработка
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar
Поиск

Опрос

Сайты города Енакиево

Официальный сайт Енакиево
Еженедельник "Панацея"
Енакиевская правда
06252
Блог Богдана Горбачева
Громадой к благополучию
Проект Земляки
Сайт города Углегорск
Ольховатка - ONLINE
Рейтинг сайтов города
Обзор городских сайтов

Сайты организаций и предприятий

ПАО "ЕМЗ"
Строительство от А до Я
Сайт Владимира Калиниченко
Турклуб "Дороги"
Центральная городская библиотека
Магазин кованых изделий Ferrum
Весь каталог сайтов города

 Букинист - бесплатная библиотека.
Copyright by Enakievets (Бородин Сергей) © 2010 - 2023 Енакиево как на ладони - сайт города Енакиево

Рейтинг@Mail.ru
Рейтинг@Mail.ru