Вторник
05.12.2023
19:02
Жизнь города

Категории раздела
Решения городского совета [264]
Решения исполнительного комитета [267]
Распоряжения городского головы [243]
Распоряжение главы администрации города [100]

Наш город

Организации города

Это интересно

Книга жалоб и пожеланий

Форма входа

Сейчас на сайте

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Нормативно-правовые документы » Решения городского совета

Рішення міської ради № 6/47-1399ЄНАКІЄВСЬКА МІСЬКА РАДА
Р І Ш Е Н  Н  Я

від 27.11.2013 № 6/47-1399
м. Єнакієве
Про затвердження Положення про порядок виявлення, обліку та набуття територіальною громадою міста Єнакієве права комунальної власності на відумерлу спадщину у новій редакції
З метою врегулювання відносин щодо виявлення, обліку та набуття територіальною громадою міста Єнакієве права комунальної власності на відумерлу спадщину відповідно до ст. 1277 Цивільного кодексу України, Цивільно-процесуального кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень», керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
ВИРІШИЛА:

  1.  Затвердити Положення про порядок виявлення, обліку та набуття територіальною громадою міста Єнакієве права комунальної власності на відумерлу спадщину у новій редакції (додається ).
  2.  Вважати таким, що втратило чинність, рішення Єнакієвської міської ради від 27.01.2010 № 5/47-9 «Про затвердження Положення про Порядок виявлення, обліку, зберігання безхазяйних речей, відумерлої спадщини, знахідок та набуття територіальною громадою міста Єнакієве права комунальної власності на них» (із змінами).
  3.  Начальнику юридичного відділу Єнакієвської міської ради Сесіковій О.В. забезпечити оприлюднення даного рішення протягом п’яти робочих днів з дня прийняття на офіційному веб-сайті Єнакієвської міської ради.
  4.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань житлово- комунального господарства та благоустрою (Оленін).

В.В. Олейник Міський голова

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішенням міської ради
27.11.2013 № 6/47-1399

П О Л О Ж Е Н Н Я про Порядок виявлення, набуття та розпорядження територіальною громадою міста Єнакієве права комунальної власності на відумерлу спадщину

1.Загальні положення
Положення про Порядок виявлення, набуття та розпорядження територіальною громадою м. Єнакієве права комунальної власності на відумерлу спадщину розроблено на підставі Конституції України, Цивільного кодексу України, Цивільно-процесуального кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обмежень», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та інших нормативно- правових актів чинного законодавства України з метою врегулювання питань набуття територіальною        громадою міста   Єнакієве     права   комунальної   власності    на    відумерлу
спадщину.
Дія даного Положення визначає механізм виявлення, набуття та розпорядження територіальною громадою міста   Єнакієве     права   комунальної   власності    на    відумерл спадщину і на території м. Єнакієве
Дане Положення поширюється на будь-які об'єкти цивільних правовідносин, які визнані у встановленому законодавством порядку відумерлими.
Організація роботи      та підготовка необхідних матеріалів стосовно набуття
територіальною        громадою міста   Єнакієве     права   комунальної   власності    на    відумерлу
спадщину покладається на юридичний відділ Єнакієвської міської ради (надалі-Відділ).

2. Виявлення відумерлої спадщини

2.1  Суб'єктами виявлення відумерлої спадщини є фізичні особи (громадяни) та юридичні особи (підприємства, установи, організації).

2.2  Суб’єкт виявлення відумерлої спадщини надає до Відділу письмове повідомлення про місцезнаходження такої спадщини.

2.3  Комунальні підприємства Єнакієвської міської ради «Житлово-ремонтні управління № 1, № 3, № 5, № 7, № 11, “Будівельник“», у межах житлового фонду переданого їм на баланс, зобов'язані щомісяця до 5 числа надавати до Відділу інформацію щодо виявлення ними спадщини, яка може бути визнана відумерлою за рішенням суду та передана до комунальної власності територіальної громади міста Єнакієве.

2.4  Комунальне підприємство «Ритуал» Єнакієвської міської ради зобов'язані невідкладно повідомляти Відділ про відомі їм випадки смерті одиноких осіб із зазначенням їх останнього місця проживання (реєстрації) при наявності такої інформації.

2.5  Перевірка факту наявності відумерлої спадщини та збір підтверджуючих документів здійснюється Відділом шляхом надсилання наступних запитів:

до комунального підприємства Єнакієвської міської ради «Єнакієвське міжміське бюро технічної інвентаризації» (надалі - КП «ЄМБТІ» м. Єнакієве), управління земельних ресурсів (у разі необхідності), відділу реєстрації актів цивільного стану Єнакіївського міського управління юстиції (надалі - РАЦС), Реєстраційної служби Єнакіївського міського управління юстиції Донецької області (надалі - РС), органів внутрішніх справ ( у разі необхідності).

2.7. Після отримання достовірної та достатньої інформації, яка підтверджує що спадщина може бути визнана у встановленому законодавством порядку відумерлою, Відділ готує заяву до суду про визнання спадщини відумерлою та передати до комунальної власності територіальної громади м. Єнакієве.

3. Набуття права комунальної власності на відумерлу спадщини

3.1  Після набрання чинності рішенням суду про визнання спадщини відумерлою та передачі спадкового майна до комунальної власності територіальної громади м. Єнакієве Відділом надсилається до КП «ЄМБТІ» м. Єнакієве заява про проведення технічної інвентаризації нерухомого майна та виготовлення технічного паспорту.

3.2  Між виконавчим комітетом Єнакієвської міської ради та КП «ЄМБТІ» м. Єнакієве укладається договір про виконання робіт. Оплата виконаних робіт проводиться на підставі акту виконаних робіт та виставленого рахунку. Інвентаризація проводиться у строк до 30 календарних днів з дня надходження заяви про її проведення.

3.4. Для оформлення та реєстрації права власності на нерухоме майно після проведення інвентаризації Відділ направляє до РС м. Єнакієве заяву про оформлення та реєстрацію права власності відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
3.5. Після оформлення та реєстрації права комунальної власності щодо відумерлої спадщини, Єнакієвська міська рада здійснює правомочності щодо володіння, користування та розпорядження вказаним майном.

4. Розпорядження майном, що згідно до цього Положення перейшло до комунальної власності територіальної громади міста Єнакієве

4.1  Нерухомі об'єкти нежитлового призначення за рішенням міської ради можуть відчужуватися відповідно до законодавства України.

4.2  Нерухомі об'єкти житлового призначення (житлові будинки, квартири тощо) чи їх частки, які відповідають нормам житлового законодавства України, можуть використовуватись для формування житлового фонду соціального призначення або надаватися для проживання іншим особам, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті міської ради для поліпшення житлових умов.

4.3  Нерухомі об'єкти житлового призначення (житлові будинки, квартири тощо) чи їх частки, які через невідповідність санітарно-технічним нормам або з інших причин не можливо надати для проживання особам, що потребують поліпшення житлових умов, їх використання для формування житлового фонду соціального призначення за рішенням міської ради можуть бути реалізовані шляхом продажу відповідно до чинного законодавства або ліквідовані.

4.4  Кошти, отримані від реалізації майна або ліквідовані, зазначеного в цьому Положенні, перераховуються до міського бюджету та використовуються Єнакієвською міською радою за власним розсудом в інтересах територіальної громади міста Єнакієве.

4.5  Контроль за надходженням коштів до міського бюджету здійснюється міським фінансовим управлінням міської ради.

5. Відповідальність за невиконання Положення

5.1 За приховування фактів про виявлення майна, надання завідомо неправдивої інформації чи зволікання у її наданні, невиконання вимог цього положення посадові особи органів місцевого самоврядування, підприємств, уповноважених виконувати функції управління житловим фондом комунальної власності несуть дисциплінарну, адміністративну та кримінальну відповідальність у порядку, передбаченому законодавством.

Секретар міської ради                                                                                             Т.М.  Богданова
Положення про Порядок виявлення, набуття та розпорядження територіальною громадою міста Єнакієве права комунальної власності на відумерлу спадщину підготовлено юридичним відділом міської ради
О.В. Сесікова                                                                                                               Начальник відділу

Категория: Решения городского совета | Добавил: MARISHS (27.11.2013)
Просмотров: 601 | Рейтинг: 0.0/0

Наши «коренные» русские продукты отнюдь не уступают своим экзотическим сотоварищам по набору полезных свойств... В последнее время СМИ пестрят всевозможными списками так называемых суперпродуктов. И почти ни один из них не обходится без тофу, плодов асаи, батата и прочей экзотики.

Контактная разработка
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar
Поиск

Опрос

Сайты города Енакиево

Официальный сайт Енакиево
Еженедельник "Панацея"
Енакиевская правда
06252
Блог Богдана Горбачева
Громадой к благополучию
Проект Земляки
Сайт города Углегорск
Ольховатка - ONLINE
Рейтинг сайтов города
Обзор городских сайтов

Сайты организаций и предприятий

ПАО "ЕМЗ"
Строительство от А до Я
Сайт Владимира Калиниченко
Турклуб "Дороги"
Центральная городская библиотека
Магазин кованых изделий Ferrum
Весь каталог сайтов города

 Букинист - бесплатная библиотека.
Copyright by Enakievets (Бородин Сергей) © 2010 - 2023 Енакиево как на ладони - сайт города Енакиево

Рейтинг@Mail.ru
Рейтинг@Mail.ru