Вторник
28.11.2023
11:57
Жизнь города

Категории раздела
Решения городского совета [264]
Решения исполнительного комитета [267]
Распоряжения городского головы [243]
Распоряжение главы администрации города [100]

Наш город

Организации города

Это интересно

Книга жалоб и пожеланий

Форма входа

Сейчас на сайте

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Нормативно-правовые документы » Решения городского совета

Рішення міської ради № 6/47-1400ЄНАКІЄВСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ

від 27.11.2013 № 6/47-1400
м. Єнакієве
Про затвердження Положення про юридичний відділ Єнакієвської міської ради у новій редакції
Керуючись ст. 26, 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою удосконалення організаційних документів, які встановлюють загальний порядок діяльності виконавчих органів Єнакієвської міської ради щодо виконання повноважень, віднесених до їх компетенції, міська рада
ВИРІШИЛА:

  1.  Затвердити Положення про юридичний відділ Єнакієвської міської ради в новій редакції (додається ).
  2.  Вважати таким, що втратило чинність, положення про юридичний відділ Єнакієвської міської ради, затверджене рішенням Єнакієвської міської ради від 25.06.2008 № 5/27-10 «Про затвердження в новій редакції положень про окремі виконавчі органи Єнакієвської міської ради».
  3.  Начальнику юридичного відділу Єнакієвської міської ради Сесіковій О.В. забезпечити оприлюднення даного рішення протягом п’яти робочих днів з дня прийняття на офіційному веб-сайті Єнакієвської міської ради.
  4.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, законності та захисту прав громадян (Мадар).

В.В. Олейник Міський голова

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішенням міської ради
27.11.2013 № 6/47-1400

П О Л О Ж Е Н Н Я
про юридичний відділ міської ради

I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1 Юридичний відділ створюється міською радою, є підзвітний та підконтрольний міській раді, підпорядкований її виконавчому комітету та міському голові.

1.2  Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України, актами Президента України, постановами Кабінету Міністрів Украйни та іншими нормативно-правовими актами, рішеннями міської ради та його виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, цим Положенням.

1.3  Положення про відділ затверджується міською радою.

1.4  Посадова інструкція начальника відділу затверджується міським головою.

1.5  Відділ правами юридичної особи не володіє.

II ОСНОВНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ ЮРИДИЧНОГО ВІДДІЛУ

2.1  Основними напрямками роботи відділу є:

2.2  організація правової роботи міської ради та її виконавчого комітету, спрямованої на правильне застосування, неухильне додержання вимог чинного законодавства виконавчими органами міської ради.

2.3 правове забезпечення діяльності міської ради та виконавчого комітету.

3. ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ

3.1 Забезпечує систематизований облік, зберігання та практичне застосування Законів України і нормативно-правових актів органів виконавчої влади при підготовці проектів рішень міської ради, виконавчого комітету міської ради, розпоряджень міського голови.

3.2  Перевіряє щодо відповідності чинному законодавству України проекти рішень виконавчого комітету та міської ради, розпоряджень міського голови шляхом їх обов’язкового візування керівником відділу.

У разі невідповідності проектів вимогам законодавства готуються письмові мотивовані зауваження або висновки щодо законності вирішення відповідного питання, які подаються на розгляд міському голові, та додаються до проекту розпорядження чи рішення.

3.3  Аналізує акти органів місцевого самоврядування, виконавчих органів міської ради щодо їх відповідності вимогам чинного законодавства.

3.4  Готує проекти рішень міської ради, виконавчого комітету, розпоряджень міського голови з питань правового характеру.

3.5  Координує роботу виконавчих органів міської ради, надає необхідну методичну допомогу виконавчого комітету міських та селищних рад, з правового забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування.

3.6  Здійснює правове забезпечення діяльності комісій, які створені органом місцевого самоврядування.

3.7  Надає правову оцінку проектам договорів, контрактів, запропонованих для укладення міської ради та виконавчого комітету, здійснює їх облік та зберігання.

3.8  Розглядає за дорученням міського голови заяви та скарги громадян з питань, які носять правовий характер.

3.9 Виконує роботу з виявлення та набуття відумерлої спадщини територіальною громадою міста Єнакієве.

4. ПРАВА ВІДДІЛУ

4.1 Відділу надаються права:

4.2  Брати участь у роботі засідань міської ради та її виконавчого комітету, а також у нарадах і семінарах, що проводяться цими органами.

4.3  Проводити консультації, надавати методичні рекомендації з правових питань виконавчого комітету міських та селищних рад.

4.4  Начальник юридичного відділу здійснює керівництво діяльністю правової служби. Забезпечує виконання покладених на службу завдань щодо реалізації державної політики в діяльності міської ради.

4.5 Начальник відділу має право:

4.6  Представляти у встановленому законодавством порядку інтереси міської ради та її виконавчого комітету в судах та інших органах під час розгляду правових питань та спорів.

4.7  Перевіряти дотримання законодавства у виконавчих органах міської ради та виконавчого комітету міських та селищних рад в межах повноважень, наданих відділу.

4.8  Інші повноваження, передбачені посадовими обов’язками.

4.9  Начальник відділу повинен знати Конституцію України, законодавчі акти, які стосуються діяльності виконкому міської ради, Укази Президента України, постанови та розпорядження Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, інші нормативно- правові акти, які регулюють розвиток відповідних сфер управління, основи державного управління, основи політики держави, форми та методи роботи із засобами масової інформації, правила ділового етикету, правила та норми охорони праці і протипожежного захисту, основні принципи роботи на комп’ютері та відповідне програмне забезпечення.

V. ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ ВІДДІЛУ

5.1 Відділ   очолює начальник, який призначається та звільняється з посади розпорядженням міського голови.

5.2 Робота   відділу ведеться згідно плану, який складається на підставі плану виконавчих органів     міської ради та функцій відділу.

5.3  Відділ під час виконання покладених на нього завдань взаємодіє з іншими відділами та управліннями міської ради, підприємствами, установами, організаціями, громадськими організаціями та об’єднаннями громадян.

5.4  Діловодство відділу ведеться у відповідності до номенклатури справ відділу.

VI. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІДДІЛУ

6.1 Юридичний відділ несе відповідальність за не виконання  або неналежне виконання покладених на нього повноважень.

6.2  За порушення трудової та виконавчої дисципліни начальник відділу притягується до відповідальності згідно з чинним законодавством.

Секретар міської ради                                                                                  Т.М.    Богданова
Положення про юридичний відділ міської ради підготовлено юридичним відділом міської ради
О.В. Сесікова                                                                                                    Начальник відділу

Категория: Решения городского совета | Добавил: MARISHS (27.11.2013)
Просмотров: 609 | Рейтинг: 0.0/0
Фотомодель Николь Остин стала победительницей неофициального марафона на самую сексуальную задницу планеты. Жена рэпера Ice-T по прозвищу Коко уже давно борется за звание самой сексуальной задницы планеты…
Контактная разработка
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar
Поиск

Опрос

Сайты города Енакиево

Официальный сайт Енакиево
Еженедельник "Панацея"
Енакиевская правда
06252
Блог Богдана Горбачева
Громадой к благополучию
Проект Земляки
Сайт города Углегорск
Ольховатка - ONLINE
Рейтинг сайтов города
Обзор городских сайтов

Сайты организаций и предприятий

ПАО "ЕМЗ"
Строительство от А до Я
Сайт Владимира Калиниченко
Турклуб "Дороги"
Центральная городская библиотека
Магазин кованых изделий Ferrum
Весь каталог сайтов города

 Букинист - бесплатная библиотека.
Copyright by Enakievets (Бородин Сергей) © 2010 - 2023 Енакиево как на ладони - сайт города Енакиево

Рейтинг@Mail.ru
Рейтинг@Mail.ru