Суббота
09.12.2023
12:22
Жизнь города

Категории раздела
Решения городского совета [264]
Решения исполнительного комитета [267]
Распоряжения городского головы [243]
Распоряжение главы администрации города [100]

Наш город

Организации города

Это интересно

Книга жалоб и пожеланий

Форма входа

Сейчас на сайте

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Нормативно-правовые документы » Решения городского совета

Рішення міської ради № 6/47-1406ЄНАКІЄВСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ

від 27.11.2013 № 6/47-1406
м. Єнакієве
Про затвердження звіту про повторне відстеження результативності рішення міської ради від 30.06.2011 № 6/10-285
Керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою виконання вимог ст.10 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», враховуючи вимоги Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта», міська рада
ВИРІШИЛА:

1.  Затвердити звіт про повторне відстеження результативності рішення міської ради від 30.06.2011 № 6/10-285 «Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичної особи з урахуванням місця її розташування та функціонального призначення для передачі в оренду (суборенду) та житловий найм на території міста Єнакієве» (додається).

2.  Начальнику відділу з питань регуляторної політики та підприємництва міської ради Стасенко Л.П. забезпечити оприлюднення даного рішення не пізніше п’яти робочих днів з дня прийняття на офіційному веб-сайті Єнакієвської міської ради.

3.  Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови Котляревського О.В.

4.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, законності та захисту прав громадян (Мадар).

В.В. Олейник Міський голова

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення міської ради

27.11.2013 № 6/47-1406

ЗВІТ
про повторне відстеження результативності регуляторного акту

1. Вид та назва регуляторного акту, результативність якого відстежується
Рішення міської ради від 30.06.2011 № 6/10-285 «Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичної особи з урахуванням місця її розташування та функціонального призначення для передачі в оренду (суборенду) та житловий найм на території міста Єнакієве».

2.  Назва виконавця заходів з відстеження

Відділ з питань регуляторної політики та підприємництва міської ради.

3.  Цілі прийняття акту

Основною метою затвердження даного рішення є виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 № 1253 «Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб» в частині щорічного встановлення та оприлюднення мінімальної вартості місячної орендної плати за один квадратний метр загальної площі нерухомого майна у місті з урахуванням місцезнаходження об’єкта оренди та його функціонального призначення, що, в свою чергу, надає можливість створити умови для легалізації діяльності орендодавців у місті, добитися стабільності цін на послуги оренди нерухомості, забезпечивши, при цьому, додаткові надходження до міського бюджету від податку з доходів фізичних осіб.

4. Строк виконання заходів з відстеження

Жовтень 2013 року.

5.  Тип відстеження

Повторне

6. .Методи одержання результатів відстеження

Результати відстеження були одержані шляхом аналізу адміністративних даних, наданих Єнакієвською об’єднаною державною податковою інспекцією Головного управління Міндоходів у Донецькій області.

7.  Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних.

Аналіз результативності рішення здійснювався за наступними показниками: сума надходжень платежів від сплати податку з доходів фізичних осіб від надання в оренду власного майна, кількість осіб, які перебувають на обліку, як орендодавці квартир і сплачують податок та рівень інформованості орендодавців щодо основних положень регуляторного акту.
8. Кількісні та якісні значення показників результативності актуз/п

Назва показника

Період

з 01.01.2011 по 01.08.2011

з 01.01.2012 по 1.08.2012

з 01.01.2013 по01.08.2013

1

Сума надходжень платежів від сплати податку з доходів фізичних осіб від надання в оренду власного майна (тис.грн.)

71,12

240

261

2

Кількість осіб, які перебувають на обліку, як орендодавці квартир та сплачують податок

58

61

70

3

Рівень інформованості орендодавців щодо основних положень регуляторного акту (%)

100%

100%

100%

  1.  Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та ступеня досягнення визначених цілей

Проведений аналіз показує, що показники результативності даного регуляторного акту значно зросли, так, сума надходжень платежів від сплати податку з доходів фізичних осіб від надання в оренду власного майна в поточному році в порівнянні з базовим періодом, збільшено більше ніж в три рази, на 18% зросла кількість осіб, які перебувають на обліку, як орендодавці квартир та сплачують податок. Це свідчить про те, що впровадження зазначеного регуляторного акту забезпечує досягнення встановлених цілей.

9.  Висновки та рекомендації

Враховуючи вищезазначене, слід вважати, що дія регуляторного акту дає позитивні результати, але згідно п.6 постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 № 1253 «Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб», орган місцевого самоврядування повинен визначати мінімальну вартість місячної оренди 1м2 загальної площі нерухомого майна з урахуванням середньої вартості 1м2 новозбудованого об’єкта, подібного до орендованого, та оприлюднювати її до початку звітного податкового року у спосіб, найбільш доступний для жителів територіальної громади. У зв’язку з цим, доцільно переглянути діюче рішення та винести на розгляд міської ради проект рішення «Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1м2 загальної площі нерухомого майна фізичних осіб, що надається в оренду (суборенду) та житловий найм на території міста Єнакієве на 2014 рік».
Заступник міського голови                                                                   О.В.   Котляревський
Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акту підготовлено відділом з питань регуляторної політики та підприємництва міської ради.
Л.П. Стасенко                                                                                           Начальник відділу

Категория: Решения городского совета | Добавил: MARISHS (27.11.2013)
Просмотров: 715 | Рейтинг: 0.0/0
Большинство аэропортов мира скучны и предельно утилитарны. Долгие годы считалось: главное, что нужно туристу - инфраструктура и навигация. Поэтому, создавая аэровокзальные комплексы, проектировщики заботились лишь об удобстве залов и понятности указателей. Не так давно стало ясно, что аэропорт должен быть красивым, ведь намного приятнее ждать задержанный рейс в необычном здании, дизайн которого заставит отвлечься от проблем, удивит и поразит…
Контактная разработка
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar
Поиск

Опрос

Сайты города Енакиево

Официальный сайт Енакиево
Еженедельник "Панацея"
Енакиевская правда
06252
Блог Богдана Горбачева
Громадой к благополучию
Проект Земляки
Сайт города Углегорск
Ольховатка - ONLINE
Рейтинг сайтов города
Обзор городских сайтов

Сайты организаций и предприятий

ПАО "ЕМЗ"
Строительство от А до Я
Сайт Владимира Калиниченко
Турклуб "Дороги"
Центральная городская библиотека
Магазин кованых изделий Ferrum
Весь каталог сайтов города

 Букинист - бесплатная библиотека.
Copyright by Enakievets (Бородин Сергей) © 2010 - 2023 Енакиево как на ладони - сайт города Енакиево

Рейтинг@Mail.ru
Рейтинг@Mail.ru