Пятница
01.12.2023
05:55
Жизнь города

Категории раздела
Решения городского совета [264]
Решения исполнительного комитета [267]
Распоряжения городского головы [243]
Распоряжение главы администрации города [100]

Наш город

Организации города

Это интересно

Книга жалоб и пожеланий

Форма входа

Сейчас на сайте

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Нормативно-правовые документы » Решения городского совета

Рішення міської ради № 6/49-1444ЄНАКІЄВСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ

від 25.12.2013 № 6/49-1444
м. Єнакієве
Про передачу стадіону «Союз», який розташований за адресою: Донецька область, м. Єнакієве, пр. Гірників, буд. 1а, в оперативне управління
На підставі пункту 31 частини першої статті 26, частини 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст. 137 Господарського кодексу України, у відповідності до розпорядження заступника голови міської ради народних депутатів від 31.03.1997 № 11 «Щодо зміни у складі міської комунальної власності», розглянувши лист Єнакієвської міської молодіжної громадської організації спортивно-технічний клуб «Союз» імені льотчика-космонавта двічі героя Радянського Союзу Г.Т. Берегового від 06.12.2013 № б/н, з метою більш широкого розвитку мотобольного спорту, активного заняття спортом дорослого населення, юнаків і дітей м. Єнакієве та ефективного використання майна комунальної власності територіальної громади м. Єнакієве, міська рада
ВИРІШИЛА:

  1.  Передати в оперативне управління на баланс Єнакієвській міській молодіжній громадській організації спортивно-технічний клуб «Союз» імені льотчика-космонавта двічі героя Радянського Союзу Г.Т. Берегового стадіон «Союз», який розташований за адресою: Донецька область, м. Єнакієве, пр. Гірників, буд. 1а для подальшого використання та розташування спортивних секцій з мотоболу, без права відчуження із збереженням права комунальної власності за територіальною громадою м. Єнакієве.
  2.  Уповноважити міського голову Олейника В.В. укласти договір на закріплення майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Єнакієве, на праві оперативного управління, згідно з п. 1 даного рішення.
  3.  Начальнику відділу у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Вознюку О.С.:

    3.1 Підготувати для укладення з Єнакієвською міською молодіжною громадською організацією спортивно-технічний клуб «Союз» імені льотчика- космонавта двічі героя Радянського Союзу Г.Т. Берегового договір на закріплення майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Єнакієве, на праві оперативного управління, згідно з п. 1 даного рішення.

Термін: до 31.12.2013

3.2  Підготувати акт приймання-передачі стадіону «Союз», який розташований за адресою: Донецька область, м. Єнакієве, пр. Гірників, буд. 1а.

Термін: до 31.12.2013

3.3  Забезпечити оприлюднення даного рішення протягом п'яти робочих днів з дня прийняття на офіційному веб-сайті Єнакієвської міської ради.

4. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови-начальника відділу культури і туризму міської ради Крохмалюк В.Г.

5.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії: з питань житлово-комунального господарства та благоустрою і з питань освіти, культури та молодіжної політики (Оленін, Белоненко).

В.В. Олейник Міський голова

Категория: Решения городского совета | Добавил: MARISHS (25.12.2013)
Просмотров: 492 | Рейтинг: 0.0/0
Американка Джулия Гнус попала в Книгу рекордов Гиннесса как самая татуированная женщина в мире. Тело Джулии на 95 процентов покрыто татуировками…
Контактная разработка
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar
Поиск

Опрос

Сайты города Енакиево

Официальный сайт Енакиево
Еженедельник "Панацея"
Енакиевская правда
06252
Блог Богдана Горбачева
Громадой к благополучию
Проект Земляки
Сайт города Углегорск
Ольховатка - ONLINE
Рейтинг сайтов города
Обзор городских сайтов

Сайты организаций и предприятий

ПАО "ЕМЗ"
Строительство от А до Я
Сайт Владимира Калиниченко
Турклуб "Дороги"
Центральная городская библиотека
Магазин кованых изделий Ferrum
Весь каталог сайтов города

 Букинист - бесплатная библиотека.
Copyright by Enakievets (Бородин Сергей) © 2010 - 2023 Енакиево как на ладони - сайт города Енакиево

Рейтинг@Mail.ru
Рейтинг@Mail.ru