Среда
29.11.2023
02:46
Жизнь города

Категории раздела
Решения городского совета [264]
Решения исполнительного комитета [267]
Распоряжения городского головы [243]
Распоряжение главы администрации города [100]

Наш город

Организации города

Это интересно

Книга жалоб и пожеланий

Форма входа

Сейчас на сайте

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Нормативно-правовые документы » Решения городского совета

Рішення міської ради № 6/51-1482ЄНАКІЄВСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ

від 29.01.2014 № 6/51-1482
м. Єнакієве
Про стан виконання Програми підтримки Єнакієвського міського парку культури та відпочинку імені М.О. Вознесенського за 2013 рік та затвердження Програми підтримки Єнакієвського міського парку культури та відпочинку імені М.О. Вознесенського на 2014 рік
На підставі п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою підтримки діяльності парку культури та відпочинку імені М.О. Вознесенського, проведення культурно-оздоровчої роботи, організації масового відпочинку мешканців міста, заслухавши інформацію заступника міського голови-начальника відділу культури і туризму міської ради Крохмалюк В.Г. «Про стан виконання Програми підтримки Єнакієвського міського парку культури та відпочинку імені М.О. Вознесенського на 2013 рік», міська рада
ВИРІШИЛА:

 1.  Інформацію заступника міського голови-начальника відділу культури і туризму міської ради Крохмалюк В.Г. «Про стан виконання Програми підтримки Єнакієвського міського парку культури та відпочинку імені М.О. Вознесенського на 2013 рік» взяти до відома (додається).
 2.  Затвердити Програму підтримки Єнакієвського міського парку культури та відпочинку імені М.О. Вознесенського на 2014 рік (додається).
 3.  Зняти з контролю рішення Єнакієвської міської ради від 26.12.2012 № 6/31-1002 «Про затвердження Програми підтримки Єнакієвського міського парку культури та відпочинку імені М.О. Вознесенського на 2013 рік».
 4.  Заступнику міського голови-начальнику відділу культури і туризму міської ради Крохмалюк В.Г. забезпечити оприлюднення даного рішення не пізніше п’яти робочих днів з дня прийняття на офіційному веб-сайті Єнакієвської міської ради.
 5.  Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови-начальника відділу культури і туризму міської ради Крохмалюк В.Г.
 6.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань культури, освіти та молодіжної політики (Белоненко).

В.В. Олейник Міський голова

ІНФОРМАЦІЯ
про стан виконання Програми підтримки Єнакієвського міського парку культури та відпочинку імені М.О. Вознесенського за 2013 рік

Найбільшим попитом у населення в літній період користуються паркові зони та сквери. Для багатьох мешканців міста відпочинок в парку стає найчастіше єдиною можливістю провести час на природі, прийняти участь у масових розвагах.
Протягом 2013 року парк культури та відпочинку ім.. М.О. Вознесенського не відійшов від традицій проведення великих свят, присвячених червоним датам календаря і традиційним народним святам; організації і проведення спортивних заходів; ігрових, розважальних програми для дітей та інших верств населення. Серед традиційних та тематичних свят, були проведені такі, як Різдвяні зустрічі, Старий Новий рік, Першотравень, День Перемоги, Міжнародний день захисту дітей, День Металурга, День Шахтаря, День молоді, День міста, Проводи Зими.
У цьому році парк активно співпрацював з творчими колективами КДЦ (ПК ім. 40- річчя Перемоги). Колективи цього закладу стали бажаними гостями на сценічному майданчику парка. Серед них були не тільки аматорські колективи, а також колективи зі званням «Народні». Усі заходи, які проводилися сумісно з колективами КДЦ були різноманітні, незабутні, цікаві.
Першим заходом 2013 року у парк, стали «Різдвяні зустрічі» (07.01.2013). Спільний концерт на сценічному майданчику за участю Народного театру пісні «Мюзик-хол» та співаків міста зібрав велику кількість населення міста, яке розважалось та веселилось. На Старий Новий Рік (13.01.2013) концертна програма супроводжувалась іграми та конкурсами, які були підготовлені спільно з працівниками КДЦ та парку.
Великою святковою програмою порадували мешканців творчі колективи закладу, організувавши народне гуляння в останній день напередодні Великого посту. Захід було названо «Широка Масляна». Свято зустрічали весело та радісно, з жартами, іграми, танцями. Протягом свята відвідувачі парка насолоджувалися шашликами, кулішем та традиційними млинцями. Наприкінці свята було спалено опудало Масляної.
На початку квітня (04.04.2013) спільно з відділом освіти та Еколого-натуралістичним центром учнівської молоді було проведено «Свято птахів», на якому, завдяки школярам міста, на території парку було розташовано понад 20 домівок для птахів.
1 Травня мешканці і гості міста були запрошені на відкриття весняно-літнього сезону «ПАРКовка» Своєю програмою заклад вкотре довів, що День 1 Травня - це день радості, братерства, віри в краще.
Цілком травень запам’ятався відвідувачам парка різноманітними культурними заходами такими як: концерт рок-гурту «Пирамида» до Дня Перемоги (09.05.2013), акція до дня пам’яті людей, які померли від СНІДу «Світло життя» (18.05.2013) до цього заходу була залучена автомобільна амбулаторія, в якій медичні фахівці приймали бажаючих для проведення аналізів на ВІЛ-СНІД, свято випускника «Велика перерва», ігрова програма «В гостях у сказки» для учнів загальноосвітньої школи № 3.
Колорит української народної творчості завжди знаходить своїх прихильників, тому у людей є бажання примножувати національне культурне надбання. У місті народні традиції та обряди живі і передаються літніми людьми в надійні талановиті руки молодих. Таким чином, 23 червня у парку культури і відпочинку ім. Вознесенського було проведено фольклорне свято «Трійця - зелені святки». Протягом двох годин мешканців міста розважали піснями, танцями, народними забавами. Ані старий, ані молодий - ніхто не залишився без уваги. Діти водили хороводи, грали у дитячі забавки, дівчини-красуні змагалися у плетінні коси, а потім хвалилися чия коса довше! Усі учасники були нагороджені втішними призами.
Також з елементами фольклору було проведено музично-розважальну програму до свята Івана Купала (07.07). Для гостей свята виступали місцеві ансамблі з піснями і танцями, влаштовували народні конкурси для найспритніших-сміливих-швидких-сильних. Не відходячи від традиційного купальського сценарію, усіх гостей вітав Іван Купала, з яким усі бажаючі водили хоровод, молоді дівчата змагалися у плетінні віночків, серед яких обирали найкращий. Усі переможці отримали втішні подарунки від Івана Купали.
До Дня молоді було підготовлено святкову програму. На початку заходу було проведено презентацію молодіжних громадських організацій, потім спільно з відділом фізичної культури і спорту було проведено команду гру по спортивному орієнтуванню і вінцем програми став святковий концерт «Молодо-зелено» (29.06).
Липень подарував відвідувачам парку багато концертів до професійних свят. Так 14.07.2013 відбулось свято до дня рибалки «По щучьему велению», під час якого проводилися майстер-класи від професійних рибалок, конкурс анекдотів про рибалку. Не оминув своєю увагою парк і День металурга. До цього дня у парку для металургів та їх сімей проводилася музична програма «:КЕТКО-ОІ8СОї;еса».
Вже наприкінці липня спільно з працівниками Культурно-дозвіллєвого центру та адміністрацією парку було прийняте рішення відродити «Літній кінотеатр». Таким чином, з 29 липня по 01 вересня, кожної суботи, у парку демонструвалися кінофільми, а кожної неділі з 30 липня по 25 серпня у парку проходили караоке-дискотеки, де кожний відвідувач парку мав змогу позмагатися у вокалі та виграти цінні призи.
У вересні, на свято першого дзвоника, спільно з КДЦ відвідувачам парку було запропонована велика ігрова програма «Сімейна шкатулка». На цій програмі знайшлися ігри і для дітей молодшого шкільного віку і для дорослих старшокласників, а також для їх батьків. Учасників конкурсів, ігор, запропонованих на цьому святі, глядачі підтримували оплесками, а різноманітні «шкільні» призи підбадьорювали настрій учасників. Це свято завершилося яскравим концертом.
Закриття сезону роботи парку запам’яталось відвідувачем великим концертом, по закінченні якого, вперше була проведена «Відеодискотека». У зв’язку з примхами погоди це дійство відбувалося у приміщенні, але це не стало на заваді веселому настрою і танцювальному запалу учасників заходу.
Спортивно-оздоровча робота парку проводиться в різних напрямах: Дні здоров’я, спортивні змагання, уроки фізичної культури. Постійні учасники - студенти металургійного технікуму та технікуму економіки і менеджменту, школярі міста. В цьому році студентами та викладачами технікуму економіки і менеджменту Донецького національного університету проведено день здоров’я «Здоров’я людини, здоров’я нації - багатство країни» (18.09). Взагалі прийняло участь понад 450 осіб. Турнір з тенісу серед імпровізованих команд відвідувачів парку тали традиційними формами проведення активного відпочинку. Окрім цього на території парку були проведені змагання з шахів, шашок, дартсу та сімейні змагання зі стрільби в тирі.
Не залишаються пустими і волейбольна площадка, де тренуються уже декілька років спортсмени-любителі (тренування відбуваються тричі на тиждень: вівторок, четвер, субота). Разом з комунальним закладом міської ради Центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» було організовано і проведено турнір з бадмінтону серед аматорів.
Заклад є активним учасником Акції милосердя, що проводиться в місті. В червні, вересні організоване безкоштовне катання дітей зі шкіл інтернатів, дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей. До цього переліку долучились і учні загальноосвітньої школи №3.
Радіовузол парку протягом вихідних транслював радіоконцерти на замовлення відвідувачів. Певна увага приділялась висвітленню подій міста та регіону. Спільно з музеєм космонавта Г. Берегового була підготовлена ціла низка радіопрограм про життя і діяльність видатних земляків. Також були проведені радіо бесіди з лікарями на проблемні питання.
Підготовка закладу до відкриття сезону роботи починається ще взимку: проводяться ревізійні роботи електрообладнання та механічних частин атракціонів, підготовка садибного інвентарю, складаються плани роботи з основних видів діяльності та з утримання складного атракціонного обладнання.
Персонал сезонних працівників приступаючи до роботи вивчає правила технічного утримання і безпечної експлуатації атракціонів, основи охорони праці, пожежної безпеки, надання першої медичної допомоги за затвердженим тематичним планом. Проходять навчання в спеціалізованих учбових комбінатах правилам безпечної експлуатації атракціонної техніки. Навчання та сертифікація персоналу - запорука безпеки відвідувачів
За сприянням міського голови у цьому році було прийнято рішення о залученні до прибирання території парку від сміття, порослі, листя, учбових закладів та підприємств міста. Завдяки цьому були розроблені та здійснені заходи щодо приведення парку до належного стану.
Велика робота проводилася з підготовки до освідчення атракціонної техніки. Усі служби парку працювали за планом. Ще взимку були придбані, а на початку весни замінені підшипники на атракціонах «Вихор», «Берізка». На початку теплої погоди була частково замінена каркасна конструкція атракціону «Юнга». Частково проведено заміну настилу посадкових площадок атракціонів «Веселі гірки», «Автомобілі зіштовхуючись». Після освідоцтва були повністю перефарбовані атракціони «Берізка», «Юнга». До початку сезону до концертного майданчика була стаціонарно прокладена гілка живлення електромережі, відремонтовано 8 лавочок.
За період роботи парку у 2013 року парк відвідало понад 50000 осіб. Парком культури та відпочинку проведено таку кількість заходів:
- культурно-масових                                  - 105
З них - для дітей                                       - 70
Фізкультурно-оздоровчих                          - 54
З них для дітей -                                       - 28
В.Г. Крохмалюк
Заступник міського голови- начальник відділу культури і туризму міської ради

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення міської ради
29.01.2014 № 6/51-1482

 

Програма
підтримки Єнакієвського міського парку культури та відпочинку імені М.О.Вознесенського на 2014 рік.
Єнакієвський міський парк культури і відпочинку імені М.О.Вознесенського - комунальний заклад, основним видом діяльності якого є організація культурно-оздоровчої роботи.
Використовуючи природні ресурси парк створює різноманітні умови для спілкування всіх верств населення у вільний час, розвитку самодіяльної художньої та технічної творчості, виховання екологічної культури населення.
Певна увага приділяється організації дозвілля у вихідні дні для дітей, молоді, соціально незахищених категорій населення та багатодітних сімей, а також сімейному дозвіллю. Культурно - масова та фізкультурно - оздоровча робота парку проводиться для різних верств населення міста.
Вся робота була спрямована у таких напрямках , як :

 1.  впровадження в життя козацької культури;
 2.  відродження національно - культурних традицій українського народу, національної свідомості;
 3.  патріотичному вихованню, притягнення до моральних цінностей;
 4.  розвиток краєзнавства, естетичне виховання, збереження та захист природи,;
 5.  пропаганда здорового способу життя, профілактика туберкульозу, СНІДу, наркоманії, алкоголізму, злочинності у співробітництві з медичними, правоохоронними та учбовими закладами.

Парк є єдиною екологічно чистою зоною відпочинку громадян з зеленим масивом більш 40 га, на території якої розташовані містечко атракціонів, тенісні корти, волейбольна площадка, площадка для пляжного футболу та волейболу, більярдна зала, пункт прокату: автомобілів, велосипедів,
електромотоциклів, електроавтомобілів та тир. Особливу увагу заклад приділяє організації сімейного дозвілля та проведення спортивно-оздоровчих заходів.
Сезон роботи парку з 1 травня до 30 вересня (час роботи атракціонів). Але і протягом осінньо-зимового періоду на базі парку культури і відпочинку проводяться ряд заходів, які спрямовані на організацію дозвілля населення, проведення професійних та обрядових свят.
Крім того, співробітниками закладу за допомогою громадськості проводяться заходи з благоустрою паркової зони.
Одна з головних проблем міського парку - реконструкція і оптимізація його діяльності, видові і якісні характеристики послуг, які надаються парком, є морально застарілими та не відповідають потребам сучасного міста. Зношена
матеріальна база парку, відсутні необхідна кількість дитячих майданчиків та система благоустрою паркової території.
Витрати на утримання штату, обладнання і оплати комунальних послуг значно перевищують доходи від реалізації платних послуг закладом.
Фінансове забезпечення Програми:
Передбачити в міському бюджеті на 2014 рік дотацію парку культури та відпочинку імені М.О.Вознесенського у розмірі 364,8 тис. грн.


Найменування

2014 рік

НАДХОДЖЕННЯ

712,8

- від діяльності парку

348,0

- дотація

364,8

ВИТРАТИ

 

- заробітна плата

424,8

- нарахування на з / плату

154,6

- електроенергія

27,8

- вода

0,8

- послуги зв’язку

0,7

- придбання твердого палива

2,5

- послуги банку

1,4

- вивіз сміття

3,1

- випробування електрообладнання і огляд атракціонів

5,5

- технічна експертиза атракціонів

88,0

- аварійно-рятувальні роботи

3,0

- придбання канцелярських товарів

0,4

- податки

0,2

ВИТРАТИ (РАЗОМ)

712,8

В.Г. Крохмалюк
Заступник міського голови- начальник відділу культури і туризму міської ради

Категория: Решения городского совета | Добавил: MARISHS (29.01.2014)
Просмотров: 675 | Рейтинг: 0.0/0
В Российской империи было разрешено cвободное ношение оружия. До революции 1917 г. оружие свободно продавалось в охотничьих магазинах.
Контактная разработка
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar
Поиск

Опрос

Сайты города Енакиево

Официальный сайт Енакиево
Еженедельник "Панацея"
Енакиевская правда
06252
Блог Богдана Горбачева
Громадой к благополучию
Проект Земляки
Сайт города Углегорск
Ольховатка - ONLINE
Рейтинг сайтов города
Обзор городских сайтов

Сайты организаций и предприятий

ПАО "ЕМЗ"
Строительство от А до Я
Сайт Владимира Калиниченко
Турклуб "Дороги"
Центральная городская библиотека
Магазин кованых изделий Ferrum
Весь каталог сайтов города

 Букинист - бесплатная библиотека.
Copyright by Enakievets (Бородин Сергей) © 2010 - 2023 Енакиево как на ладони - сайт города Енакиево

Рейтинг@Mail.ru
Рейтинг@Mail.ru