Суббота
09.12.2023
11:43
Жизнь города

Категории раздела
Решения городского совета [264]
Решения исполнительного комитета [267]
Распоряжения городского головы [243]
Распоряжение главы администрации города [100]

Наш город

Организации города

Это интересно

Книга жалоб и пожеланий

Форма входа

Сейчас на сайте

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Нормативно-правовые документы » Решения городского совета

Рішення міської ради № 6/52-1512ЄНАКІЄВСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ

від 26.02.2014 № 6/52-1512
м. Єнакієве
Про стан виконання міської соціально-культурної програми «Різнобарвне дитинство» за 2013 рік
На підставі п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Указом Президента України від 28.12.2012 № 756/2012 «Щодо проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості» та з метою сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого, інтелектуального, духовного розвитку, організації змістовного дозвілля, заслухавши інформацію заступника міського голови Крохмалюк В.Г. «Про стан виконання міської соціально-культурної програми «Різнобарвне дитинство» за 2013 рік», Єнакієвська міська рада
В И Р І Ш И Л А:

  1.  Інформацію заступника міського голови Крохмалюк В.Г. «Про стан виконання міської соціально-культурної програми «Різнобарвне дитинство» за 2013 рік» взяти до відома (додається).
  2.  Зняти з контролю рішення Єнакієвської міської ради від 27.02.2013 № 6/34-1085 «Про затвердження міської соціально-культурної програми «Різнобарвне дитинство» на 2013 рік», як в основному виконане.
  3.  В.о. начальника відділу культури і туризму Єнакієвської міської ради Випна Т.Л. забезпечити оприлюднення даного рішення не пізніше п’яти робочих днів з дня прийняття на офіційному веб-сайті Єнакієвської міської ради.
  4.  Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови Крохмалюк В.Г.
  5.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури та молодіжної політики (Белоненко).

В.В. Олейник Міський голова

Інформація
Про стан виконання міської соціально-культурної програми «Різнобарвне дитинство» за 2013 рік.

Програма «Різнобарвне дитинство» реалізовувалась протягом 2013 року в рамках Року дитячої творчості в Україні і виконана закладами культури міста.
Завданнями Програми були: виявлення і розвиток творчого та інтелектуального
потенціалу підростаючого покоління, включення кожної дитини у змістовну діяльність,
сприяння реалізації дитячих інтересів і життєвій активності, активізація освітньої і культурно - дозвіллєвої діяльності установ для дітей і підлітків у напрямку творчості. Організовуючи діяльність дітей, заходи Програми сприяли розвитку у кожної дитини прагнення прояву творчого ставлення до будь-якого заняття, творчої ініціативи і творчого пошуку, створювали умови для творчого спілкування дітей і підлітків.
Яскравим відкриттям Року дитячої творчості в місті став фестиваль дитячої творчості «Дитинство різнобарвне». Вперше в місті реалізовані дитячі творчі проекти: літній творчий табір «Пригоди коротунів у квітковому місті» (діяв для дітей пришкільних таборів міста); музейний проект «Канікули в музеї». Справжніми подіями для дітей стали: фестивальне свято «День захисту дітей від поганого настрою», фестиваль дитячої інструментальної музики «Прокоф'євська весна» та дитяче свято «Кіндер - мікс», присвячене творчості М.Пляцковського. Для дітей організовано цикл музичних і літературних програм «Світ, в якому живе дитинство» , цикл ігрових програм і пригодницьких квестів «Дитинство - веселий час чудес», цикл культурно-спортивних програм «Енергія дитинства», серію виставок дитячої творчості, які стали результатом проведення мистецьких конкурсів.
Програма продовжила кращі соціальні та культурні традиції, що склалися у місті у попередні роки. Так, традиційна Благодійна акція «Фабрика Святого Миколая» поширилася ручними виробами (пряничні будиночки, в’язані речі) . в комплексі новорічних ранків та вистав для дітей відбувся Новорічний прийом міського голови для обдарованих дітей та дітей- сиріт. Це традиція міста та честь для кожної дитини: потрапити на цю подію.
Дитячі творчі колективи та окремі вихованці стали переможцями та призерами Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів: відкритого конкурсу молодих талантів « Престиж Донбасу » (I місце); Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Таланти багатодітної родини» (2 призових місця і 2 путівки в «Артек»); відкритого фестивалю-конкурсу циркового мистецтва «Золотий мак» (лауреати); обласного свята танцю «Різнобарвний вихор» (лауреати); III Міжнародного фестивалю-конкурсу «Сузір'я Святогір'я» (III місце); Всеукраїнського фестивалю сучасного танцю «Нове покоління» в Чернігові (II і III місце); III Чемпіонату України «Зірки танцю» у Києві (лауреати); Міжнародного фестивалю-конкурсу юних піаністів «Чарівні клавіші» у Дніпропетровську (лауреати 1 і 2 ступеня); ІІІ відкритого фестивалю- конкурсу дитячо-юнацького естрадно-циркового мистецтва «Яскрава арена Дніпропетровська - 2013» (3 місце).
З метою підтримки талановитих дітей проводиться інформаційно-культурна акція «Успішні діти - майбутнє Єнакієвого» до Дня Святого Миколая, яка відзначає успіхи дітей у сфері освіти, культури та спорту. Крім того, за поданням відділу культури і туризму учасниця студії сольного співу «Акцент» Х. Ушанова та учень Єнакієвської школи мистецтв ім Чайковського М.Шарпарь отримують стипендії міської ради.
Єнакіївська школа мистецтв ім. Чайковського за допомогою гранту від компанії «Метінвест» придбала музичні інструменти і змогла створити дитячий духовий оркестр, який тепер відвідують 22 учні.
За Програмою «Різнобарвне дитинство» було заплановано 38 основних культурно- масових заходів для дітей. Всі заплановані заходи виконано.
Т.Л. Випна
В.о. начальника відділу культури і туризму

Категория: Решения городского совета | Добавил: MARISHS (26.02.2014)
Просмотров: 590 | Рейтинг: 0.0/0
Рев толпы, красочные болельщики, адреналин, боль поражения и праздник радости! Все это прекрасный, увлекательный и волшебный мир спорта. Одним из самых важных аспектов для спорта в современную эпоху является присутствие крупнейших глобальных брендов спортивной одежды и снаряжения.  
Контактная разработка
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar
Поиск

Опрос

Сайты города Енакиево

Официальный сайт Енакиево
Еженедельник "Панацея"
Енакиевская правда
06252
Блог Богдана Горбачева
Громадой к благополучию
Проект Земляки
Сайт города Углегорск
Ольховатка - ONLINE
Рейтинг сайтов города
Обзор городских сайтов

Сайты организаций и предприятий

ПАО "ЕМЗ"
Строительство от А до Я
Сайт Владимира Калиниченко
Турклуб "Дороги"
Центральная городская библиотека
Магазин кованых изделий Ferrum
Весь каталог сайтов города

 Букинист - бесплатная библиотека.
Copyright by Enakievets (Бородин Сергей) © 2010 - 2023 Енакиево как на ладони - сайт города Енакиево

Рейтинг@Mail.ru
Рейтинг@Mail.ru