Вторник
05.12.2023
18:25
Жизнь города

Категории раздела
Решения городского совета [264]
Решения исполнительного комитета [267]
Распоряжения городского головы [243]
Распоряжение главы администрации города [100]

Наш город

Организации города

Это интересно

Книга жалоб и пожеланий

Форма входа

Сейчас на сайте

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Нормативно-правовые документы » Решения городского совета

Рішення міської ради № 6/52-1521ЄНАКІЄВСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ

від 26.02.2014 № 6/52-1521
м. Єнакієве
Про оголошення конкурсу на право оренди нежитлового приміщення, яке розташоване за адресою: м. Єнакієве, пр. Металургів, 29
На підставі п. 31 ч. 1 ст. 26, п. 5 ст. 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись рішенням Єнакієвської міської ради від 30.09.2013 № 6/44-1353 «Про затвердження Положення про оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Єнакієве в новій редакції», розглянувши протокол постійно діючої комісії з розгляду питань щодо переліку об’єктів комунальної власності міста Єнакієве, які передаються в оренду від 22.01.2014, заяви фізичної особи-підприємця Царициної С.А. та товариства з обмеженою відповідальністю «Виробничо-технічне підприємство «ДОНБАСЕНЕРГОРЕМОНТ», міська рада
В И Р І Ш И Л А:

  1.  Оголосити конкурс на право оренди нежитлового приміщення, яке розташоване за адресою: м. Єнакієве, пр. Металургів, 29, площею 414,5 м2
  2.  Затвердити умови конкурсу для визначення переможця конкурсу на право оренди нежитлового приміщення, яке розташоване за адресою:                                                                                                                                      м. Єнакієве, пр. Металургів, 29, площею 414,5 м2 (додається).
  3.  Начальнику управління житлово-комунального господарства міської ради Мєдніковій А. І. забезпечити оприлюднення даного рішення протягом п'яти робочих днів з дня прийняття на офіційному веб-сайті Єнакієвської міської ради.
  4.  Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови Стрельцову О.Г.
  5.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету та фінансів (Череповський).

В.В. Олейник Міський голова

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення міської ради
26.02.2014 № 6/52-1521

Умови конкурсу
для визначення переможця конкурсу на право оренди нежитлового приміщення, яке розташоване за адресою: м. Єнакієве, пр. Металургів, 29, площею 414,5 м2
Назва об’єкта оренди та місцезнаходження: нежитлове вбудоване приміщення загальною площею 414,5 м у житловому будинку на першому поверсі: м. Єнакієве, пр. Металургів, 29.
Балансоутримувач: Комунальне підприємство Єнакієвської міської ради «Житлово- ремонтне управління № 1».
Орган управління: Управління житлово-комунального господарства Єнакієвської міської ради.
Стартова орендна плата, розрахована відповідно до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Єнакієве, затвердженої рішенням міської ради від 23.03.2012 № 6/20-635, за базовий місяць розрахунку - грудень 2013 року становить 3020,27 грн., без урахування ПДВ (орендна ставка 18%, мета - розміщення магазину продовольчих товарів або офісу). У подальшому орендна плата підлягає щомісячному коригуванню на індекс інфляції.
Ринкова вартість майна, що передається в оренду, згідно зі звітом про незалежну оцінку станом на 31.10.2013 становить 159960,00 грн. без урахування ПДВ.
Майно передається в оренду строком на 2 роки 11 місяців.
Основні умови конкурсу:

1.  Найбільший запропонований розмір місячної орендної плати за використання зазначеного об’єкта оренди порівняно зі стартовою орендною платою за базовий місяць оренди.

2.  Своєчасно і у повному обсязі сплачувати орендну плату з урахуванням індексу інфляції (протягом 7-ми календарних днів з моменту отримання рахунку-фактури).

3.  Забезпечити збереження орендованого майна, запобігати його пошкодженню і псуванню, утримувати майно в порядку, передбаченому санітарними нормами та правилами пожежної безпеки.

4. Ефективне використання об’єкта оренди відповідно до його цільового призначення та умов договору оренди.

5. Утримання території, прилеглої до об’єкта оренди, в належному стані.

6.  Своєчасно здійснювати за власний рахунок поточний ремонт орендованого майна. Ця умова не розглядається як дозвіл на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна та не тягне за собою обов’язків орендодавця та балансоутримувача стосовно компенсації вартості поліпшень.

На підставі відповідного рішення Єнакієвської міської ради проводити заміну, реконструкцію, розширення, технічне переоснащення орендованого Майна, що зумовлює підвищення його вартості. Вартість поточного та/або капітального ремонту, здійснених орендарем за власні кошти, в рахунок орендної плати не зараховується.

7.  Переможець конкурсу після отримання від орендодавця проекту договору оренди зобов’язаний протягом 5 робочих днів підписати договір оренди.

8.  У разі якщо переможець конкурсу відмовляється від підписання договору оренди, то він зобов’язаний сплатити штраф балансоутримувачу у розмірі однієї орендної плати за базовий місяць оренди, що визначена умовами конкурсу.

9.  Протягом місяця після укладення договору оренди застрахувати орендоване майно на суму не меншу, ніж його вартість за звітом про незалежну оцінку об’єкта оренди, на користь Балансоутримувача і надати орендодавцю копії страхового поліса і платіжного доручення. Постійно поновлювати договір страхування таким чином, щоб увесь строк оренди майно було застраховано.

10.  Компенсація переможцем конкурсу (протягом 15 календарних днів після підписання договору оренди) витрат за виконану незалежну оцінку об’єкта оренди, яка була підставою для визначення стартової орендної плати, замовнику оцінки.

11.  Заборона на передачу в суборенду орендованого майна.

12.  У повному обсязі виконати вимоги управління архітектури та містобудування міської ради впродовж трьох місяців.

Основним критерієм визначення переможця конкурсу є найбільший розмір орендної плати у разі обов’язкового забезпечення інших умов конкурсу.
Дата проведення конкурсу - 25.03.2014 о 15.00. Адреса: 86400, м. Єнакієве, пл. Леніна, 7, виконавчий комітет Єнакієвської міської ради, к. 306.
Кінцевий термін прийняття заяв на участь в конкурсі - 20.03.2014.
Заступник міського голови                                                                          О. Г.  Стрельцова
Умови конкурсу для визначення переможця конкурсу на право оренди нежитлового приміщення, яке розташоване за адресою: м. Єнакієве, пр. Металургів, 29, площею 414,5 м2, підготовлено управлінням житлово-комунального господарства міської ради.
А. І. Мєднікова Начальник управління

Категория: Решения городского совета | Добавил: MARISHS (26.02.2014)
Просмотров: 609 | Рейтинг: 0.0/0
Многие пользователи смартфонов и планшетов на Android даже не подозревают о существовании так называемых инженерных или сервисных кодов. Сервисные коды на смартфонах и на обычных телефонах появились намного раньше, чем вышла первая версия ОС Андроид. Они предназначены в основном для инженеров сервисных центров и продвинутых пользователей, поэтом сразу хотим предупредить читателей: если не знаете для чего этот код, то не стоит вводить, а если все же решили ввести код, то делаете на свой страх и риск.
Контактная разработка
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar
Поиск

Опрос

Сайты города Енакиево

Официальный сайт Енакиево
Еженедельник "Панацея"
Енакиевская правда
06252
Блог Богдана Горбачева
Громадой к благополучию
Проект Земляки
Сайт города Углегорск
Ольховатка - ONLINE
Рейтинг сайтов города
Обзор городских сайтов

Сайты организаций и предприятий

ПАО "ЕМЗ"
Строительство от А до Я
Сайт Владимира Калиниченко
Турклуб "Дороги"
Центральная городская библиотека
Магазин кованых изделий Ferrum
Весь каталог сайтов города

 Букинист - бесплатная библиотека.
Copyright by Enakievets (Бородин Сергей) © 2010 - 2023 Енакиево как на ладони - сайт города Енакиево

Рейтинг@Mail.ru
Рейтинг@Mail.ru