Понедельник
04.12.2023
17:09
Жизнь города

Категории раздела
Решения городского совета [264]
Решения исполнительного комитета [267]
Распоряжения городского головы [243]
Распоряжение главы администрации города [100]

Наш город

Организации города

Это интересно

Книга жалоб и пожеланий

Форма входа

Сейчас на сайте

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Нормативно-правовые документы » Решения городского совета

Рішення міської ради № 6/55-1565ЄНАКІЄВСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ

від 23.04.2014 № 6/55-1565
м. Єнакієве
Про проведення Єнакієвським виробничим управлінням водопровідно-каналізаційного господарства КП «Компанія «Вода Донбасу» поливу в 2014 році
Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 13, 19, 22, 41 Закону України “Про питну воду та питне водопостачання”, «Правилами користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України», затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 27.06.2008 № 190, зареєстрованих Міністерством юстиції України 07.10.2008 № 936/15627, з метою підвищення якості обліку питної води, міська рада
В И Р І Ш И Л А:

1. Установити термін поливу присадибних ділянок в період з 1 травня по 31 серпня 2014 року.

2.  Здійснювати нарахування за полив присадибних ділянок за показниками приладів обліку повірених і опломбованих Єнакієвським виробничим управлінням водопровідно-каналізаційного господарства Комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу», згідно з ціноутворенням для населення.

3.  При відсутності у абонента приладу обліку, розрахунок здійснювати згідно з діючими нормами водоспоживання в обсязі усередненого об’єму, який складає 6 літрів на поливання 1 м присадибної ділянки один раз на добу протягом всього поливного сезону. Дана норма являється усередненою і не підлягає перерахунку в залежності від погодних умов.

4. Заборонити встановлення тимчасових водопровідних мереж для поливання території домоволодінь, що є приватною власністю громадян, згідно з п. 9.5 «Правил користування системами централізованого водопостачання та водовідведення в населених пунктах України». У разі здійснення поливання території домоволодінь за допомогою тимчасових трубопроводів або шлангів без встановлення засобу обліку розрахунок витрат води здійснювати за пропускною здатністю труби (вводу) при швидкості руху в ній 2 м/сек. та дією повним перерізом протягом 24 годин на добу за весь термін виявленого порушення.

5. Рекомендувати директору Єнакієвського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства Комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» Булахову О.В. забезпечити оприлюднення даного рішення не пізніше п’яти робочих днів з дня прийняття на офіційному веб-сайті Єнакієвської міської ради.

6.  Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови Стрельцову О.Г.

 7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства та благоустрою (Оленін)

В.В.Олейник Міський голова

Категория: Решения городского совета | Добавил: MARISHS (23.04.2014)
Просмотров: 587 | Рейтинг: 0.0/0
Рост самой высокой в мире девочки-подростка - 17-летней Элисани-да-Крус-Силва из бразильского города Салинополис - достигает 2,03 метра. 17-летняя бразильянка, чей рост даст фору росту любого баскетболиста, встречается с 22-летнем молодым человеком, который ниже ее на целых 40 сантиметров.
Контактная разработка
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar
Поиск

Опрос

Сайты города Енакиево

Официальный сайт Енакиево
Еженедельник "Панацея"
Енакиевская правда
06252
Блог Богдана Горбачева
Громадой к благополучию
Проект Земляки
Сайт города Углегорск
Ольховатка - ONLINE
Рейтинг сайтов города
Обзор городских сайтов

Сайты организаций и предприятий

ПАО "ЕМЗ"
Строительство от А до Я
Сайт Владимира Калиниченко
Турклуб "Дороги"
Центральная городская библиотека
Магазин кованых изделий Ferrum
Весь каталог сайтов города

 Букинист - бесплатная библиотека.
Copyright by Enakievets (Бородин Сергей) © 2010 - 2023 Енакиево как на ладони - сайт города Енакиево

Рейтинг@Mail.ru
Рейтинг@Mail.ru