Среда
29.11.2023
01:53
Жизнь города

Категории раздела
Решения городского совета [264]
Решения исполнительного комитета [267]
Распоряжения городского головы [243]
Распоряжение главы администрации города [100]

Наш город

Организации города

Это интересно

Книга жалоб и пожеланий

Форма входа

Сейчас на сайте

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Нормативно-правовые документы » Решения городского совета

Рішення міської ради № 6/58-1640ЄНАКІЄВСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ

від 30.07.2014 № 6/58-1640
м. Єнакієве
Про хід виконання Програми забезпечення збереження документів Національного архівного фонду України в м. Єнакієвому на 2011-2015 роки за 2012-2013 роки
Керуючись п. 22 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Єнакієвської міської ради від 30.11.2011 № 6/15-456 «Про затвердження Програми забезпечення збереження документів Національного архівного фонду України в м. Єна­кієвому на 2011-2015 роки» (зі змінами), заслухавши та обговоривши інформацію начальника архівного відділу міської ради Джеріхової М.Є. про хід виконання Програми забезпечення збереження документів Національного архівного фонду України в м. Єна­кієвому на 2011-2015 роки за 2012-2013 роки, міська рада
ВИРІШИЛА:

 1.  Інформацію начальника архівного відділу міської ради Джеріхової М.Є. про хід виконання Програми забезпечення збереження документів Національного архівного фонду України в м. Єнакієвому на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням Єнакієвської міської ради від 30.11.2011 № 6/15-456, за 2012-2013 роки взяти до відома (додається).
 2.  Рекомендувати керівникам підприємств, організацій і установ міста Єнакієве, що є власниками документів Національного архівного фонду, згідно з додатком, вжити заходів щодо забезпечення належних умов для зберігання та поповнення документів Національного архівного фонду.

Термін - постійно

 1.  Хід виконання Програми забезпечення збереження документів Національного архівного фонду України в м. Єнакієвому на 2011-2015 роки заслухати у січні 2016 року.
 2.  Начальнику архівного відділу міської ради Джеріховій М.Є. забезпечити оприлюднення даного рішення протягом п’яти робочих днів з дня прийняття на офіційному веб-сайті Єнакієвської міської ради.
 3.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії: з питань депутатської діяльності, законності та захисту прав громадян і з питань планування, бюджету та фінансів (Мадар, Череповський).

В.В. Олейник Міський голова

Інформація
про хід виконання Програми забезпечення збереження документів Національного архівного фонду У країни в м. Єнакієвому на 2011-2015 роки за 2012-2013 роки
В місті Єнакієве реалізацію державної політики у сфері архівної справи і діловодства забезпечує архівний відділ Єнакієвської міської ради.
Архівний відділ міської ради є головним сховищем документів Національного архівного фонду України, що належать територіальній громаді міста. Документи, які зберігаються в архівному відділі, є історико-культурною спадщиною та інформаційним ресурсом міста.
Джерелами комплектування архівного відділу Єнакієвської міської ради є 38 підприємств, установ та організацій, що знаходяться на території міста. Це виконкоми міських та селищних рад, відділи та управління міської ради, організації виконавчої влади, промислові підприємства, громадські організації.
На зберіганні в архівному відділі знаходиться 7,5 тис. справ з основної діяльності підприємств, установ та організацій міста та 8 тис. справ з особового складу ліквідованих установ та підприємств міста.
В відомчих архівах підприємств, установ та організацій міста на зберіганні знаходиться більш ніж 10 тисяч документів Національного архівного фонду та 37 тисяч справ з особового складу.
Щорічно з відомчих архівів міста на постійне збереження до архівного відділу міської ради передається близько 500 справ.
За документами, що зберігаються в архівному відділі, громадянам щорічно надається понад 1000 архівних довідок.
Архівним відділом міської ради постійно проводиться робота по комплектуванню Національного архівного фонду новими документами. Щоквартально на засіданнях експертної комісії архівного відділу розглядається облікова документація на архівні фонди установ та підприємств міста.
Щорічно експертною комісією схвалюється від 50 до 70 описів на управлінську документацію та документи з особового складу на 5-7 тисяч справ та близько 50 актів щодо знищення справ, у яких вичерпано строк зберігання, на 300-500 тисяч документів.
У зв’язку з затвердженням нової редакції «Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади» та «Переліку типових документів, що утворюються в діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, інших установ, організацій і підприємств із зазначенням термінів зберігання документів» в 2012-2013 роках в місті була проведена значна робота з перегляду діючих номенклатур справ установ. За цей період експертною комісією було схвалено номенклатури справ 70 підприємствам та установам. До складу номенклатур було внесено майже 15 тисяч видів документів.
В листопаді 2011 року була розроблена Програма збереження документів Національного архівного фонду України в м. Єнакієвому на 2011-2015 роки. В липні 2013 року до Програми були внесені зміни. Метою Програми є реалізація заходів, спрямованих на поліпшення умов для гарантованого забезпечення зберігання інформації в архівних документах Національного архівного фонду у м. Єнакієвому. Основним напрямком є відновлення технологічних умов, які будуть здійснені шляхом зміцнення матеріально- технічної бази, підвищення рівня пожежної безпеки, забезпечення охорони приміщень.
В 2012 році згідно затвердженої Програми для архівного відділу було придбано 114 архівних коробів для збереження документів на суму 4000 гривень та пилосос для видалення пилу з архівних документів вартістю 400 гривень.
В 2013 році в приміщеннях архівного відділу було встановлено пожежну сигналізацію. Згідно Програми на це було виділено з місцевого бюджету 5100 гривень.
Без забезпечення надійної охоронної і протипожежної системи в відомчих архівах неможливо гарантувати збереженість архівних документів. Тому керівникам підприємств, організацій і установ міста Єнакієве, що є власниками документів Національного архівного фонду, необхідно постійно вживати заходи щодо забезпечення належних умов для зберігання документів Національного архівного фонду.
М.Є. Джеріхова
Начальник архівного відділу міської ради

Додаток
до рішення міської ради
від 30.07.2014 № 6/58-1640 п.2

П Е Р Е Л І К
підприємств, організацій і установ міста Єнакієве, що є власниками документів Національного архівного фонду

 1.  Єнакієвська міська рада
 2.  Юнокомунарівська міська рада
 3.  Вуглегірська міська рада
 4.  Булавинська селищна рада
 5.  Карло-Марксівська селищна рада
 6.  Корсунська селищна рада
 7.  Ольховатська селищна рада
 8.  Єнакієвське міське управління юстиції
 9.  Єнакієвський міський суд
 10.  Єнакієвська об’єднана державна податкова інспекція
 11.  Міське фінансове управління Єнакієвської міської ради
 12.  Відділ статистики у м. Єнакієве
 13.  Державне підприємство «Орджонікідзевугілля»
 14.  СП «Шахта ім. Карла Маркса» ДП «Орджонікідзевугілля»
 15.  СП «Шахта «Єнакієвська» ДП «Орджонікідзевугілля»
 16.  Відділ Держкомзему у м. Єнакієве Донецької області
 17.  Управління архітектури та містобудування Єнакієвської міської ради
 18.  Відділ освіти Єнакієвської міської ради
 19.  Відділ культури і туризму Єнакієвської міської ради
 20.  Відділ охорони здоров’я Єнакієвської міської ради
 21.  Служба у справах дітей Єнакієвської міської ради
 22.  Єнакієвська територіальна організація профспілки працівників вугільної промисловості України
 23.  ПрАТ «Єнакієвський коксохімпром»
 24.  ПАТ «ЄНАКІЄВСЬКИЙ МЕТАЛУРГІЙНИЙ ЗАВОД»

Секретар міської ради                                                                                    Т.М.Богданова

Перелік підприємств, організацій і установ міста Єнакієве, що є власниками документів Національного архівного фонду, підготовлений архівним відділом міської ради

М.Є. Джеріхова                                                                                          Начальник відділу

Категория: Решения городского совета | Добавил: MARISHS (30.07.2014)
Просмотров: 1057 | Рейтинг: 0.0/0
Многие пользователи смартфонов и планшетов на Android даже не подозревают о существовании так называемых инженерных или сервисных кодов. Сервисные коды на смартфонах и на обычных телефонах появились намного раньше, чем вышла первая версия ОС Андроид. Они предназначены в основном для инженеров сервисных центров и продвинутых пользователей, поэтом сразу хотим предупредить читателей: если не знаете для чего этот код, то не стоит вводить, а если все же решили ввести код, то делаете на свой страх и риск.
Контактная разработка
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar
Поиск

Опрос

Сайты города Енакиево

Официальный сайт Енакиево
Еженедельник "Панацея"
Енакиевская правда
06252
Блог Богдана Горбачева
Громадой к благополучию
Проект Земляки
Сайт города Углегорск
Ольховатка - ONLINE
Рейтинг сайтов города
Обзор городских сайтов

Сайты организаций и предприятий

ПАО "ЕМЗ"
Строительство от А до Я
Сайт Владимира Калиниченко
Турклуб "Дороги"
Центральная городская библиотека
Магазин кованых изделий Ferrum
Весь каталог сайтов города

 Букинист - бесплатная библиотека.
Copyright by Enakievets (Бородин Сергей) © 2010 - 2023 Енакиево как на ладони - сайт города Енакиево

Рейтинг@Mail.ru
Рейтинг@Mail.ru