Пятница
01.12.2023
06:06
Жизнь города

Категории раздела
Решения городского совета [264]
Решения исполнительного комитета [267]
Распоряжения городского головы [243]
Распоряжение главы администрации города [100]

Наш город

Организации города

Это интересно

Книга жалоб и пожеланий

Форма входа

Сейчас на сайте

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Нормативно-правовые документы » Решения городского совета

Рішення міської ради № 6/58-1659ЄНАКІЄВСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ

від 30.07.2014 № 6/58-1659 м. Єнакієве
Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2007 № 5/21-6
Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Законом України «Про благоустрій населених пунктів», з метою підтримки санітарно-технічного стану територій міста та прилеглих населених пунктів та у зв'язку з реорганізацією комунальних підприємств, міська рада
ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення міської ради від 21.12.2007 № 5/21-6 «Про затвердження Положення про виконання земляних робіт на території міста та прилеглих населених пунктах», а саме: викласти пп. 2.1., 2.2., 2.3., 2.14 Положення про виконання земляних робіт на території міста та прилеглих населених пунктах у новій редакції:

«2.1 Виконання земляних робіт як на території міста, так і на внутрішньоквартальних територіях проводиться з дозволу житлових організацій та ВДАІ Єнакіївського МВ ГУМВС України в Донецькій області при погодженні з власниками підземних та наземних комунікацій: Єнакієвським виробничим управлінням водопровідно-каналізаційного
господарства КП «Компанія «Вода Донбасу», ВО «Єнакієветепломережа» ОКП «Донецьктеплокомуненерго», Єнакієвським РЕМ ВАТ «Донецькобленерго», Єнакієвським управлінням по газопостачанню та газифікації ВАТ «Донецькоблгаз», Цехом електрозв'язку № 22 ВАТ «Укртелеком» та після одержання в управлінні житлово- комунального господарства міської ради ордеру на право виконання земляних робіт».
«2.2 Після закінчення робіт, згідно з обумовленими термінами, виконавець здає по акту представнику комунального підприємства Єнакієвської міської ради (КП «ЖРУ № 1», КП «ЖРУ № 3», КП «ЖРУ № 5», КП «ЖРУ № 7», КП «Будівельник», КП «ЖРУ № 11») роботу щодо відновлення дорожнього покриття, зеленої зони, якщо раніше не було укладено договір з дорожньо-ремонтними підприємствами та КП «Зеленого господарства».
«2.3 При аварійних випадках, які викликані необхідністю розриття, ці роботи дозволяється виконувати без попереднього отримання ордеру, але з негайним повідомленням управління житлово-комунального господарства міської ради, житлових організацій та Державтоінспекції про місце, рід аварії та знаходження на місці ліквідації аварії відповідальної особи, яка має на руках посвідчення організації, виконуючої роботи. Викликати на місце представників необхідних організацій, а саме:                              Єнакієвського
виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства КП «Компанія «Вода
Донбасу», ВО «Єнакієветепломережа» ОКП «Донецьктеплокомуненерго», Єнакієвського РЕМ ВАТ «Донецькобленерго», Єнакієвського управління по газопостачанню та газифікації ВАТ «Донецькоблгаз», Цеху електрозв'язку № 22 ВАТ «Укртелеком» з подальшим оформленням ордеру протягом 24 годин з моменту виникнення аварії».
«2.14. При реконструкції та капітальному ремонті дорожнього покриття, організації, які мають підземні комунікації в межах вулиць та площ, зобов'язані за власні кошти силами ремонтної або будівельної організації відрегулювати кришки колодязів та газових каверів по відмітці проектів дорожнього покриття. Також зобов'язані за вимогою дорожніх організацій та управління житлово-комунального господарства міської ради виконати необхідний ремонт колодязів, виключаючи можливість подальшого порушення дорожнього покриття».

2.  Начальнику управління житлово-комунального господарства Єнакієвської міської ради Мєдніковій А.І. оприлюднити дане рішення не пізніше п’яти робочих днів з дня прийняття на офіціальному веб-сайті Єнакієвської міської ради.

3.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань житлово- комунального господарства та благоустрою (Оленін).

В.В. Олейник Міський голова

Категория: Решения городского совета | Добавил: MARISHS (30.07.2014)
Просмотров: 680 | Рейтинг: 0.0/0

Издательство Lonely Planet составило рейтинг самых прекрасных пляжей Европы. В первую тройку вошли пляжи Черногории, Португалии и Франции.

Контактная разработка
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar
Поиск

Опрос

Сайты города Енакиево

Официальный сайт Енакиево
Еженедельник "Панацея"
Енакиевская правда
06252
Блог Богдана Горбачева
Громадой к благополучию
Проект Земляки
Сайт города Углегорск
Ольховатка - ONLINE
Рейтинг сайтов города
Обзор городских сайтов

Сайты организаций и предприятий

ПАО "ЕМЗ"
Строительство от А до Я
Сайт Владимира Калиниченко
Турклуб "Дороги"
Центральная городская библиотека
Магазин кованых изделий Ferrum
Весь каталог сайтов города

 Букинист - бесплатная библиотека.
Copyright by Enakievets (Бородин Сергей) © 2010 - 2023 Енакиево как на ладони - сайт города Енакиево

Рейтинг@Mail.ru
Рейтинг@Mail.ru