Пятница
01.12.2023
07:07
Жизнь города

Категории раздела
Решения городского совета [264]
Решения исполнительного комитета [267]
Распоряжения городского головы [243]
Распоряжение главы администрации города [100]

Наш город

Организации города

Это интересно

Книга жалоб и пожеланий

Форма входа

Сейчас на сайте

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Нормативно-правовые документы » Решения исполнительного комитета

Рішення виконавчого комітету № 113ЄНАКІЄВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

від 19.03.2014 № 113
м. Єнакієве
Про затвердження положення про постійно діючу міську міжвідомчу комісію з підготовки та проведення оздоровлення, відпочинку дітей та студентської молоді
Керуючись п.п.1 п. «а» ч. 1 ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 7 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», з метою належного оздоровлення, відпочинку дітей та студентської молоді, виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:

  1.  Затвердити положення про постійно діючу міську міжвідомчу комісію з підготовки та проведення оздоровлення, відпочинку дітей та студентської молоді (додається).
  2.  Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Єнакієвської міської ради від 17.04.2013 № 202 «Про затвердження першочергових заходів щодо підготовки до оздоровчого сезону 2013 року».
  3.  Головному спеціалісту відділу у справах сім’ї та молоді міської ради Колосок О.О. забезпечити оприлюднення даного рішення не пізніше п’яти робочих днів з дня прийняття на офіційному веб-сайті Єнакієвської міської ради
  4.  Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Крохмалюк В.Г.

В.В.Олейник                                                                   Міський голова

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення виконавчого комітету
міської ради від
19.03.2014 № 113

ПОЛОЖЕННЯ
про міську міжвідомчу комісію з підготовки та проведення оздоровлення, відпочинку дітей та студентської молоді влітку

1. Загальні положення

1.1  Міська міжвідомча комісія з підготовки та проведення оздоровлення, відпочинку дітей та студентської молоді влітку (далі - міська комісія) є дорадчим органом, для оперативного вирішення питань оздоровлення та відпочинку дітей та студентської молоді.

Міська міжвідомча комісія створюється рішенням виконавчого комітету міської ради, з метою організації належного оздоровлення та відпочинку дітей, вирішення пріоритетних завдань, спрямованих на зміцнення здоров'я дітей та студентської молоді.
Комісія виконує свої повноваження на основі єдності цілей, колективності, демократії, гласності, дотримання принципів соціальної справедливості та законності, захисту інтересів дітей та студентства.

1.2  Міська комісія у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України відповідних міністерств та відомств України, розпорядженнями голови обласної державної адміністрації з питань оздоровлення та відпочинку та цим положенням.

2.Основні завдання роботи міської комісії:
2.1.Основними завданнями є вирішення пріоритетних завдань, спрямованих на зміцнення здоров'я дітей.

2.2  Міська комісія відповідно до покладених на неї завдань:

2.2.1 Проводить роботу, пов’язану з підготовкою до відкриття та проведення змін у дитячих заміських закладах оздоровлення та відпочинку.

2.2.2  Здійснює контроль з підготовки та проведення заїздів у дитячі заклади оздоровлення та відпочинку.

2.2.3  Систематично здійснює контроль за роботою дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

2.2.4  Здійснює взаємодію з профспілковими організаціями, власниками (засновниками) дитячих заміських закладів оздоровлення та відпочинку, з директорами заміських закладів оздоровлення та відпочинку, директорами закладів з денним перебуванням дітей.

3. Склад та порядок роботи міської комісії:

3.1  Міську комісію очолює голова. У разі відсутності голови комісії, комісію очолює заступник голови. Головою міської комісії є заступник міського голови, заступником голови є начальник відділу освіти міської ради. Засідання міської комісії проводить голова.

3.2  Персональний склад міської комісії щорічно затверджується рішенням виконавчого комітету міської ради.

3.3  До складу міської комісії входять представники виконавчих органів міської ради (відділ освіти міської ради, відділу справах сім’ї та молоді міської ради, служба у справах дітей міської ради, управління житлово-комунального господарства міської ради, міське фінансове управління міської ради, відділ торгівлі та агропромислового комплексу міської ради, відділ охорони здоров’я міської ради), представники санепідслужби, правоохоронних органів, міського управління ГУ ДСНС та міського відділу статистики.

3.4.Обов’язки секретаря міської комісії ради виконує головний спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді, який готує матеріали до розгляду, повідомляє членів міської комісії про дату та порядок денний засідання.

3.5  Формою роботи міської комісії є засідання, що проводяться за потреби, але не рідше одного разу у місяць.

3.6  Засідання міської комісії є повноважними за умови присутності не менш як двох третин від загальної кількості членів міської комісії.

Пропозиції та рекомендації фіксуються у протоколі засідання, який підписується головуючим на засіданні та секретарем і надсилається усім членам міської комісії. Член міської комісії, який не підтримує пропозицію або рекомендацію, може викласти у письмовій формі свою окрему думку, що додається до протоколу засідання.

4. Міська комісія має право:

 4.1 Одержувати в установленому порядку від органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій всіх форм власності інформацію, необхідну для виконання покладених на неї завдань.

4.2  У разі необхідності залучати до проведення необхідних заходів кваліфікованих спеціалістів.

4.3  Перевіряти повноту та якість виконаної роботи, пов’язаної з підготовкою до відкриття змін у дитячих заміських закладах оздоровлення та відпочинку.

4.4  Утворювати у разі потреби тимчасові експертні та робочі групи, залучати до них представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представників профспілкових організацій (за погодженням з їх керівниками), звертатися до підприємств, установ, організацій різних форм власності, фізичних осіб.

4.5  Подавати пропозиції щодо вжиття заходів до посадових осіб у разі недотримання ними законодавства стосовно відпочинку та оздоровлення дітей.

5.  Організаційне забезпечення діяльності міської комісії здійснюється відділом у справах сім’ї та молоді міської ради.

6.  На своїх засіданнях міська комісія розглядає питання, що належать до її компетенції, та за результатами розгляду приймає відповідні рішення, організовує їх виконання, готує відповідні пропозиції та рекомендації. Рішення міської комісії має рекомендаційний характер.

7  У випадках, передбачених чинним законодавством, міська комісія може приймати рішення, обов’язкові для виконання органами виконавчої влади, іншими державними органами, підприємствами, установами та організаціями тощо.

Заступник міського голови     В.Г.   Крохмалюк
Положення про міську міжвідомчу комісію з підготовки та проведення оздоровлення, відпочинку дітей та студентської молоді влітку підготовлено відділом у справах сім'ї та молоді міської ради

Головний спеціаліст відділу   О.О. Колосок

Категория: Решения исполнительного комитета | Добавил: MARISHS (19.03.2014)
Просмотров: 507 | Рейтинг: 0.0/0
Все эти необычные изобретения, не прошли испытание временем, но от этого не ставшие менее оригинальными. А если верить поговорке «все новое – это хорошо забытое старое», то  и у нас есть возможность увидеть подобные вещи как ноу-хау 21 века.
Контактная разработка
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar
Поиск

Опрос

Сайты города Енакиево

Официальный сайт Енакиево
Еженедельник "Панацея"
Енакиевская правда
06252
Блог Богдана Горбачева
Громадой к благополучию
Проект Земляки
Сайт города Углегорск
Ольховатка - ONLINE
Рейтинг сайтов города
Обзор городских сайтов

Сайты организаций и предприятий

ПАО "ЕМЗ"
Строительство от А до Я
Сайт Владимира Калиниченко
Турклуб "Дороги"
Центральная городская библиотека
Магазин кованых изделий Ferrum
Весь каталог сайтов города

 Букинист - бесплатная библиотека.
Copyright by Enakievets (Бородин Сергей) © 2010 - 2023 Енакиево как на ладони - сайт города Енакиево

Рейтинг@Mail.ru
Рейтинг@Mail.ru