Суббота
09.12.2023
10:49
Жизнь города

Категории раздела
Решения городского совета [264]
Решения исполнительного комитета [267]
Распоряжения городского головы [243]
Распоряжение главы администрации города [100]

Наш город

Организации города

Это интересно

Книга жалоб и пожеланий

Форма входа

Сейчас на сайте

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Нормативно-правовые документы » Решения исполнительного комитета

Рішення виконавчого комітету № 145ЄНАКІЄВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 17.04.2014 № 145
м. Єнакієве
Про виконання делегованих ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повноважень органів виконавчої влади у сфері регулювання земельних відносин
На підставі пп. 1 п. «б» ч. 1 ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління житлово- комунального господарства міської ради Мєднікової А.І. про виконання делегованих ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повноважень у сфері регулювання земельних відносин, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:

1.  Інформацію начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Мєднікової А.І. про виконання делегованих ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повноважень у сфері регулювання земельних відносин взяти до відома (додається).

2.  Відділу з питань земельних відносин міської ради (Єфанова):

2.1 Продовжити роботу щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади у сфері регулювання земельних відносин.

2.2  Активізувати роботу щодо оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що перебувають у власності суб’єктів підприємницької діяльності.

2.3  Забезпечити оприлюднення даного рішення протягом п’яти робочих днів з дня прийняття на офіційному веб-сайті Єнакієвської міської ради.

2.4 Звітувати про виконання делегованих ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повноважень органів виконавчої влади у сфері регулювання земельних відносин за 2 квартал 2014 року у липні 2014 року.

3.  Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Стрельцову О.Г.

В.В. Олейник                                                                                  Міський голова

ИНФОРМАЦІЯ
про виконання делегованих ст.33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повноважень органів виконавчої влади у сфері регулювання земельних відносин

На виконання ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» відповідними виконавчими органами міської ради, в тому числі управлінням житлово-комунального господарства міської ради виконується низка делегованих йому повноважень в сфері регулювання земельних відносин.
Управлінням житлово-комунального господарства міської ради проводилась робота з громадянами міста та суб’єктами підприємницької діяльності з питання оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки.
Протягом першого кварталу 2014 року управлінням житлово-комунального господарства прийняті заяви про намір оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки;

- подовження терміну дії договорів оренди земельних ділянок -31;

- припинення договорів оренди земельних ділянок-14;

- дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) -10;

- дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки -26; Разом 81 заява, усі заяви були розглянуті на засіданні комісії із землеустрою та благоустрою території Єнакієвської міської ради, що проводилась 1 раз на місяць.

За IV квартал 2013 року було розглянуто 88 заяв, в порівнянні з I кварталом 2014 року кількість заяв зменшилась на 7 заяв.
За результатами розгляду складено 3 протоколи комісії із землеустрою та благоустрою території Єнакієвської міської ради. Виписки з зазначених протоколів надані заявникам та є підставою для підготовки відповідних рішень міської ради про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, подовження або поновлення терміну дії договору оренди земельної ділянки, припинення права оренди або права постійного користування земельної ділянкою та інше.
Крім того, спеціалістами управління житлово-комунального господарства міської ради приймалися заяви від громадян міста про безкоштовну передачу земельних ділянок, що перебувають в їх користуванні та на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що належать громадянам на праві приватної власності. На підставі поданих заяв спеціалістами управління житлово-комунального господарства міської ради готуються проекти рішень міської ради про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
Так, протягом першого кварталу 2014 року до управління надійшло 37 заяв про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, в IV кварталі 2013 року до управління надійшло 74 заяви про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
З метою попередження випадків незаконного оформлення права власності на земельні ділянки спеціалістами управління житлово-комунального господарства міської ради проводилась перевірка наявності документів, що посвідчують майнові права на жилий будинок, будівлі або споруди, розташовані на земельній ділянці. Ведеться контроль за наданнями відповідних документів передбачених законодавством України. Проводилась роз’яснювальна робота про необхідність оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки.
Таким чином, спеціалістами управління житлово-комунального господарства міської ради, постійно проводилась робота щодо оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки з суб’єктами підприємницької діяльності міста, здійснюється контроль за додержанням вимог земельного законодавства.
Начальник управління житлово- комунального господарства міської ради   А.І. Мєднікова

Категория: Решения исполнительного комитета | Добавил: MARISHS (26.03.2015)
Просмотров: 1198 | Рейтинг: 0.0/0

Самые большие клады, найденные в последнее время: клад в фундаменте здания в городе Сьрода-Сленска
В 1985 году строители взялись за ремонт старинного здания, которые вскоре и обнаружили в фундаменте клад, датируемый началом 14 века. Более 3000 редких монет, медальоны и золотая корона находились в замурованной вазе. Находку оценивают в $ 150 млн. В настоящее время клад выставляется в музее Вроцлава.

Контактная разработка
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar
Поиск

Опрос

Сайты города Енакиево

Официальный сайт Енакиево
Еженедельник "Панацея"
Енакиевская правда
06252
Блог Богдана Горбачева
Громадой к благополучию
Проект Земляки
Сайт города Углегорск
Ольховатка - ONLINE
Рейтинг сайтов города
Обзор городских сайтов

Сайты организаций и предприятий

ПАО "ЕМЗ"
Строительство от А до Я
Сайт Владимира Калиниченко
Турклуб "Дороги"
Центральная городская библиотека
Магазин кованых изделий Ferrum
Весь каталог сайтов города

 Букинист - бесплатная библиотека.
Copyright by Enakievets (Бородин Сергей) © 2010 - 2023 Енакиево как на ладони - сайт города Енакиево

Рейтинг@Mail.ru
Рейтинг@Mail.ru