Понедельник
04.12.2023
16:35
Жизнь города

Категории раздела
Решения городского совета [264]
Решения исполнительного комитета [267]
Распоряжения городского головы [243]
Распоряжение главы администрации города [100]

Наш город

Организации города

Это интересно

Книга жалоб и пожеланий

Форма входа

Сейчас на сайте

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Нормативно-правовые документы » Решения исполнительного комитета

Рішення виконавчого комітету № 169ЄНАКІЄВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 17.04.2014 № 169
м. Єнакієве
Про виключення квартири № 7 у будинку № 30 по вул. Комуністична з числа службових квартир кримінально-виконавчої інспекції м. Єнакієвого Єнакіївського міжміського відділу Управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області
Розглянувши клопотання Управління державної пенітенціарної служби України в Донецькій області від 28.01.2014 № 52 щодо виключення квартири № 7 у будинку № 30 по вул. Комуністична з числа службових квартир кримінально-виконавчої інспекції м. Єнакієвого Єнакіївського міжміського відділу Управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області у зв'язку з тим, що відпала потреба в такому її використанні, встановлено наступне.
Однокімнатна квартира по вул. Комуністична, 30 - 7 була включена до числа службових квартир кримінально-виконавчої інспекції м. Єнакієвого Єнакіївського міжміського відділу Управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області рішенням виконавчого комітету міської ради від 18.07.2012 № 440 «Про включення квартири № 7 у будинку № 30 по вул. Комуністична до числа службових квартир кримінально-виконавчої інспекції м. Єнакієвого Єнакієвського міжміського відділу Управління Державної пенітенціарної служби України у Донецькій області» та надана співробітнику установи ОСОБІ-1, яка на теперішній час в даній квартирі мешкає. ОСОБА-1 проходить службу в Державній кримінально-виконавчій службі України з 16.11.1992, строк служби складає більше 10 років.
На підставі вищевикладеного та згідно з підпунктом 5 пункту «б» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (делеговані повноваження), ст. 125 Житлового кодексу Української РСР, керуючись пунктами 6, 15, 34, 35 Положення про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними в Українській РСР, затвердженого Постановою Ради Міністрів УРСР від 04.02.1988 № 37, виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:

  1.  Відмовити у виключенні з числа службових квартир кримінально-виконавчої інспекції м. Єнакієвого Єнакієвського міжміського відділу Управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області однокімнатної квартири № 7 у будинку № 30 по вул. Комуністична житловою площею 20,4 м. кв. згідно з п. п. 6, 15, 35 Положення про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними в Українській РСР, затвердженого Постановою Ради Міністрів УРСР від 04.02.1988 № 37.
  2.  Начальнику відділу квартирного обліку та розподілу житла міської ради Вовченко І.Ф. забезпечити оприлюднення даного рішення протягом п’яти робочих днів з дня прийняття на офіційному веб-сайті Єнакієвської міської ради.
  3.  Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Стрельцову О.Г.

Міський голова                                                                                              В.В.  Олейник

Категория: Решения исполнительного комитета | Добавил: MARISHS (17.04.2014)
Просмотров: 544 | Рейтинг: 0.0/0
На что только не идут заключенные, ради того, чтобы сбежать, спрятать оружие или мобильный телефон, - примеры изобретательности и находчивости обитателей тюрем порой смешны, но иногда действительно шокируют. 
Контактная разработка
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar
Поиск

Опрос

Сайты города Енакиево

Официальный сайт Енакиево
Еженедельник "Панацея"
Енакиевская правда
06252
Блог Богдана Горбачева
Громадой к благополучию
Проект Земляки
Сайт города Углегорск
Ольховатка - ONLINE
Рейтинг сайтов города
Обзор городских сайтов

Сайты организаций и предприятий

ПАО "ЕМЗ"
Строительство от А до Я
Сайт Владимира Калиниченко
Турклуб "Дороги"
Центральная городская библиотека
Магазин кованых изделий Ferrum
Весь каталог сайтов города

 Букинист - бесплатная библиотека.
Copyright by Enakievets (Бородин Сергей) © 2010 - 2023 Енакиево как на ладони - сайт города Енакиево

Рейтинг@Mail.ru
Рейтинг@Mail.ru