Среда
29.11.2023
01:29
Жизнь города

Категории раздела
Решения городского совета [264]
Решения исполнительного комитета [267]
Распоряжения городского головы [243]
Распоряжение главы администрации города [100]

Наш город

Организации города

Это интересно

Книга жалоб и пожеланий

Форма входа

Сейчас на сайте

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Нормативно-правовые документы » Решения исполнительного комитета

Рішення виконавчого комітету № 190ЄНАКІЄВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ               

від 21.05.2014 № 190
м. Єнакієве
Про стан справ у місті з погашенням заборгованості із заробітної плати за січень-березень 2014 року
На підставі ч.1 ст.18, п.п.1 п.«б» ст.28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою покращення ситуації щодо скорочення заборгованості з виплати заробітної плати та заслухавши інформацію відділу з соціально-економічного розвитку міської ради про стан справ у місті з погашенням заборгованості із заробітної плати за січень-березень 2014 року, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:

1.  Інформацію відділу з соціально-економічного розвитку міської ради про стан справ у місті з погашенням заборгованості із заробітної плати за січень-березень 2014 року взяти до відома (додається).

2.  Рекомендувати керівникам економічно активних підприємств усіх форм власності:

2.1 Забезпечити погашення заборгованості із заробітної плати, яка мала місце станом на 01.04.2014, у повному обсязі.

2.2  Вжити заходів щодо додержання строків і періодичності виплати заробітної плати згідно з законодавством та недопущення виникнення її заборгованості.

2.3  Забезпечити своєчасну сплату нарахувань на заробітну плату та відрахувань з неї, згідно з чинним законодавством.

2.4  Дотримуватися мінімальних гарантій з оплати праці у відповідності до законодавства України з урахуванням положень генеральної, регіональної та галузевих угод.

2.5  Забезпечити виконання колективних договорів в частині додержання чинного законодавства про оплату праці.

3.  Встановити персональну відповідальність керівників економічно активних підприємств комунальної власності за своєчасність виплати заробітної плати та недопущення виникнення її заборгованості.

4.  Рекомендувати ліквідаторам підприємств, які мають заборгованість по заробітній платі і знаходяться на різних стадіях банкрутства, вжити заходи щодо ліквідації заборгованості із заробітної плати та прискорити процедуру ліквідації.

5.  Рекомендувати Єнакієвській об’єднаній Державній податковій інспекції головного управління Міндоходів по Донецькій області (Долгальов) посилити контроль за перебігом процедури банкрутства на підприємствах, які знаходяться на різних стадіях дії Закону України «Про відновлення
платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

6.  Комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до  Пенсійного фонду та запобігання неплатоспроможності (Плікус) заслуховувати на своїх засіданнях кожне економічно активне підприємство, яке має заборгованість по заробітній платі перед робітниками.

7.  Начальнику відділу з соціально-економічного розвитку міської ради Лигі А.І. забезпечити оприлюднення даного рішення не пізніше п’яти робочих днів з дня прийняття на офіційному веб-сайті Єнакієвської міської ради.

9. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Крохмалюк В.Г.

В.В.Олейник                                                                Міський голова

ІНФОРМАЦІЯ
про стан справ у місті з погашенням заборгованості із заробітної плати
за січень-березень 2014 року

Станом на 1 квітня 2014 року на 7 підприємствах основного кола мала місце заборгованість із виплати заробітної плати, сума якої складала 1720,2 тис. грн., з них:

- 3 економічно активних підприємства-боржники, загальна сума заборгованості по заробітній платі на яких склала 636,7 тис. грн. (тобто 37% із загальної суми заборгованості по місту): Єнакієвське учбово-виробниче підприємство Донецького УВО «Електроапарат» УТОС - 1,7 тис. грн., ВП «Мастердом» ТОВ «Стройинвест Донбасс» - 257,2 тис. грн., ТОВ «Укрдомнаремонт» - 188,9 тис.грн. та КП Єнакієвської міської ради «Трамвайно- тролейбусне управління» - 188,9 тис.грн.

- 3 підприємства-банкрути, сума заборгованості по заробітній платі на яких 1083,5 тис. грн. (або 63% із загальної суми заборгованості по місту).

Структура заборгованості економічно активних підприємств міста складається з таких галузей, як:

- промисловість   -   0,3% (або 1,7 тис. грн.);

- будівництво  -  70,1% (або 446,1 тис.грн.);

- транспорт і зв’язок - 29,7% (або 244,3 тис. грн.);

Заборгованість по заробітній платі порівняно з початком року збільшилась на 438,6 тис. грн. або на 33%.
Зростання заборгованості із виплати заробітної плати відбулось на ВП «Мастердом ТОВ «Стройинвест Донбасс» у зв’язку з затриманням оплати за виконані роботи.
Виникла заборгованість по заробітній платі на ТОВ «Укрдомнаремонт» через несвоєчасність оплати за виконаний обсяг роботи ПАТ «Єнакієвський металургійний завод», на КП Єнакієвської міської ради «Трамвайно-тролейбусне управління» через отримання субвенції з державного бюджету не в повному обсязі.
В результаті проведеної сумісної роботи виконавчого комітету та Єнакієвської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Донецькій області з кола звітуючих до статистики підприємств виключено ТОВ «Єдина торговельна компанія».
У січні-березні 2014 року було проведено 1 засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до Пенсійного фонду та запобігання неплатоспроможності, заслухано - 9 керівників підприємств.
Сектором з економічних питань відділу з соціально-економічного розвитку міської ради впроваджено проведення щотижневого моніторингу щодо стану погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах-боржниках міста. Підприємства- боржники щотижнево надають інформацію про вжиті заходи щодо погашення заборгованості по заробітній платі.
Інформація щодо підприємств-боржників із виплати заробітної плати щотижня надається до прокуратури міста та до Територіальної державної інспекції з питань праці в Донецькій області для розгляду питання про можливість притягнення керівників підприємств-боржників до відповідальності за порушення законодавства про працю.
Питання погашення заборгованості із заробітної плати залишається на контролі.
А.І.Лига Начальник відділу з соціально-економічного розвитку міської ради

Категория: Решения исполнительного комитета | Добавил: MARISHS (21.05.2014)
Просмотров: 679 | Рейтинг: 0.0/0
В Кембриджском университете прошел конкурс научных работ и научной фотографии…Среди 155 представленных снимков, сделанных во время различных научных исследований, были определены победители как лучшая научная фотография…
Контактная разработка
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar
Поиск

Опрос

Сайты города Енакиево

Официальный сайт Енакиево
Еженедельник "Панацея"
Енакиевская правда
06252
Блог Богдана Горбачева
Громадой к благополучию
Проект Земляки
Сайт города Углегорск
Ольховатка - ONLINE
Рейтинг сайтов города
Обзор городских сайтов

Сайты организаций и предприятий

ПАО "ЕМЗ"
Строительство от А до Я
Сайт Владимира Калиниченко
Турклуб "Дороги"
Центральная городская библиотека
Магазин кованых изделий Ferrum
Весь каталог сайтов города

 Букинист - бесплатная библиотека.
Copyright by Enakievets (Бородин Сергей) © 2010 - 2023 Енакиево как на ладони - сайт города Енакиево

Рейтинг@Mail.ru
Рейтинг@Mail.ru