Пятница
01.12.2023
07:18
Жизнь города

Категории раздела
Решения городского совета [264]
Решения исполнительного комитета [267]
Распоряжения городского головы [243]
Распоряжение главы администрации города [100]

Наш город

Организации города

Это интересно

Книга жалоб и пожеланий

Форма входа

Сейчас на сайте

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Нормативно-правовые документы » Решения исполнительного комитета

Рішення виконавчого комітету № 197ЄНАКІЄВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

від 21.05.2014 № 197
м. Єнакієве
Про створення постійно діючої міської комісії з питань присвоєння почесного звання України «Мати- героїня», затвердження її складу та положення про діяльність
На підставі ст. 39 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про державні нагороди України», Указу Президента України від 29 червня 2001 року № 476 «Про почесні звання України» (зі змінами), з метою вирішення питань щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» жінкам, які мешкають в місті Єнакієве, забезпечення об’єктивного розгляду звернень, розробки та подання необхідної документації для присвоєння почесного звання України «Мати-героїня», виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:

  1.  Створити постійно діючу міську комісію з питань присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» та затвердити її склад (додається).
  2.  Затвердити положення про постійно діючу міську комісію з питань присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» (додається).
  3.  Начальнику відділу у справах сім’ї та молоді міської ради (Калінніковій Г.І.) забезпечити оприлюднення даного рішення не пізніше п’яти робочих днів з дня прийняття на офіційному веб-сайті Єнакієвської міської ради
  4.  Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Крохмалюк В.Г.

В.В.Олейник                                                                                          Міський голова

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення виконавчого комітету
міської ради
21.05.2014 № 197

ПОЛОЖЕННЯ про постійно діючу міську комісію з питань присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»
1. Загальні положення

1.1  Комісія з питань присвоєння почесного звання України «Мати- героїня» (далі - Комісія) є постійно діючим консультативно-дорадчим органом, покликаним вирішувати питання щодо визначення кандидатур на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» жінкам, які мешкають в місті Єнакієве.

На присвоєння почесного звання України "Мати-героїня" можуть претендувати жінки, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей (далі - жінки).
Комісія виконує свої повноваження на основі єдності цілей, колективності, демократії, гласності, дотримання принципів соціальної справедливості та законності, захисту інтересів багатодітних жінок.

1.2  У своїй діяльності Комісія керується Законом України «Про державні нагороди України», Указами Президента України від 29 червня 2001 року № 476 «Про почесні звання України», від 19.02.2003 №138/2003 «Про порядок представлення до нагородження та вручення державних нагород України», іншими нормативно-правовими документами, цим Положенням.

2.Основні завдання роботи Комісії

2.1  Розгляд пропозицій (подань) керівників підприємств, установ, організацій міста, особистих заяв громадян щодо визначення кандидатур серед жінок, які проживають на території міста, для присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

2.2  Розгляд документів, необхідних для подання кандидатури для присвоєння почесного звання України «Мати-героїня», які подаються самими жінками.

2.3  Підготовка обґрунтованих пропозицій на розгляд виконавчого комітету Єнакієвської міської ради щодо висунення кандидатур жінок, на відзначення їх почесним званням України «Мати-героїня».

3. Склад та порядок роботи Комісії

3.1 Керує роботою Комісії та головує на її засіданнях голова Комісії, а в період його тимчасової відсутності - заступник голови Комісії. Голова та

заступник з урахуванням думки членів Комісії, визначають коло питань, які підлягають вивченню і розгляду на засіданнях, встановлюють строки підготовчої роботи і проведення засідань.

 3.2 Основною формою роботи Комісії є засідання, які проводяться по мірі надходження заяв, але не пізніше 30 робочих днів після здачі відповідних документів. Засідання Комісії вважається правомочним, якщо на ньому присутні не менше ніж дві третини членів Комісії.

3.3 Поточну роботу Комісії виконує секретар комісії. Секретар за дорученням Голови скликає засідання Комісії.

3.4  Хід засідання Комісії оформлюється протоколом, який підписується головуючим засідання та секретарем.

3.4  Рішення Комісії, вважається прийнятим, якщо за нього проголосували більше ніж половина членів, присутніх на засіданні Комісії. При рівному розподілі голосів членів Комісії голос голови Комісії, а у разі його відсутності - головуючого на засіданні, є вирішальним.

4. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань:

4.1  Вивчає подані документи, робить запити у відповідні організації та підприємства (при необхідності), заслуховує громадян, які подали документи.

4.2 Здійснює аналіз поданих документів відповідно до вимог законодавства щодо вагомого особистого внеску у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

 4.3 Повідомляє громадян, які подали документи, про прийняте виконавчим комітетом Єнакієвської міської ради рішення або про відмову у клопотанні перед Донецькою обласною державною адміністрацією про присвоєння почесного звання.

5. Комісія має право:

5.1  Створювати, у разі потреби, тимчасові експертні та робочі групи, залучати до участі у них представників місцевих органів виконавчої влади, установ та громадських організацій (за погодженням з керівниками).

5.2  Одержувати у встановленому порядку необхідну інформацію та матеріали для її діяльності.

5.3  Запрошувати на свої засідання представників установ, організацій, підприємств, громадських організацій (за згодою їх керівників), статутами яких передбачена участь у вирішенні соціальних питань.

5.4  На підставі ст. 150 Сімейного кодексу України відмовити жінці, яка претендує на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» у клопотанні перед Донецькою обласною державною адміністрацією про присвоєння такого звання.

6. Організаційне забезпечення діяльності міської комісії здійснюється відділом у справах сім’ї та молоді міської ради.

7. Виконавчий комітет Єнакієвської міської ради на підставі поданих Комісією документів приймає рішення про клопотання (або відмову у клопотанні) перед Донецькою обласною державною адміністрацією на присвоєння почесного звання України “Мати-героїня” жінкам, які мешкають в місті Єнакієве.

8. Підготовка та подання відповідних документів до Донецької обласної державної адміністрації (клопотання про присвоєння почесного звання України “Мати-героїня”, нагородний лист) здійснюється відділом у справах сім’ї та молоді міської ради.

Заступник міського голови                                                                                          В.Г. Крохмалюк

Положення про постійно діючу міську комісію з питань присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» підготовлено відділом у справах сім'ї та молоді міської ради

Г.І. Каліннікова                                                                                                           Начальник відділу

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення виконавчого комітету
міської ради
21.05.2014 № 197

СКЛАД
постійно діючої міської комісії з питань перевірки документів щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»

Крохмалюк
Віра Геннадіївна

заступник міського голови, голова міської комісії

Каліннікова
Галина Ігорівна

начальник відділу у справах міської ради, заступник голови міської комісії сім’ї та молоді

Колосок
Олександра Олександрівна

головний спеціаліст відділу усправах сім’ї та молоді міської ради, секретар міської комісії

 

Члени міської комісії

Белоненко
Лариса Анатоліївна

начальник відділу освіти міської ради

Долгополова
Галина Василівна

начальник служби у справах дітей міської ради

Косенко
Олександр Андрійович

т.в.о. начальника Єнакіївського МВ ГУМВС України в Донецькій області (за узгодженням)

Чернов
Євген Миколайович

начальник відділу охорони здоров’я міської ради


В.Г. Крохмалюк                                   Заступник міського голови

Категория: Решения исполнительного комитета | Добавил: MARISHS (21.05.2014)
Просмотров: 723 | Рейтинг: 0.0/0
Все эти необычные изобретения, не прошли испытание временем, но от этого не ставшие менее оригинальными. А если верить поговорке «все новое – это хорошо забытое старое», то  и у нас есть возможность увидеть подобные вещи как ноу-хау 21 века.
Контактная разработка
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar
Поиск

Опрос

Сайты города Енакиево

Официальный сайт Енакиево
Еженедельник "Панацея"
Енакиевская правда
06252
Блог Богдана Горбачева
Громадой к благополучию
Проект Земляки
Сайт города Углегорск
Ольховатка - ONLINE
Рейтинг сайтов города
Обзор городских сайтов

Сайты организаций и предприятий

ПАО "ЕМЗ"
Строительство от А до Я
Сайт Владимира Калиниченко
Турклуб "Дороги"
Центральная городская библиотека
Магазин кованых изделий Ferrum
Весь каталог сайтов города

 Букинист - бесплатная библиотека.
Copyright by Enakievets (Бородин Сергей) © 2010 - 2023 Енакиево как на ладони - сайт города Енакиево

Рейтинг@Mail.ru
Рейтинг@Mail.ru