Вторник
28.11.2023
13:44
Жизнь города

Категории раздела
Решения городского совета [264]
Решения исполнительного комитета [267]
Распоряжения городского головы [243]
Распоряжение главы администрации города [100]

Наш город

Организации города

Это интересно

Книга жалоб и пожеланий

Форма входа

Сейчас на сайте

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Нормативно-правовые документы » Решения исполнительного комитета

Рішення виконавчого комітету № 276ЄНАКІЄВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

від 16.07.2014 № 276
м. Єнакієве
Про результати роботи відділу з питань запобігання корупції та внутрішнього аудиту міської ради за І півріччя 2014 року
На підставі пункту 2 частини 2 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши інформацію начальника відділу з питань запобігання корупції та внутрішнього аудиту міської ради Плікус Т.О. про результати роботи відділу з питань запобігання корупції та внутрішнього аудиту міської ради за І півріччя 2014 року, виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:

1.  Інформацію начальника відділу з питань запобігання корупції та внутрішнього аудиту міської ради Плікус Т.О. про результати роботи відділу з питань запобігання корупції та внутрішнього аудиту міської ради за І півріччя 2014 року взяти до відома (додається).

2.  Відділу з питань запобігання корупції та внутрішнього аудиту міської ради (Плікус):

2.1 Продовжувати роботу з працівниками виконавчих органів міської ради та комунальних підприємств, установ та закладів міста щодо запобігання та протидії корупції.

2.2 Продовжувати роботу з проведення внутрішнього аудиту у виконавчих органах міської ради та комунальних підприємствах, установах та закладах міста Єнакієве.

3.  Начальнику відділу з питань запобігання корупції та внутрішнього аудиту міської ради Плікус Т.О. забезпечити оприлюднення даного рішення не пізніше п’яти робочих днів з дня прийняття на офіційному веб-сайті Єнакієвської міської ради.

4.  Контроль за виконанням рішення покласти на міського голову Олейника В.В.

В.В. Олейник                                                                               Міський голова

ІНФОРМАЦІЯ
про роботу відділу з питань запобігання корупції та внутрішнього аудиту
міської ради за І півріччя 2014 року

Відділ з питань запобігання корупції та внутрішнього аудиту міської ради (далі - Відділ) є підзвітним та підконтрольним Єнакієвській міській раді та підпорядкованим Єнакієвському міському голові. У своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України, нормативно-правовими актами Президента України та Кабінету Міністрів України, постановами Верховної Ради України, рішеннями Єнакієвської міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями Єнакієвського міського голови та Положенням про відділ з питань запобігання корупції та внутрішнього аудиту міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 30.10.2013 № 6/46-1371 та іншими нормативно-правовими актами.
Штатна чисельність - 2 одиниці.
Основними напрямками роботи Відділу є: підготовка, забезпечення та контроль за здійсненням заходів щодо запобігання корупції; надання методичної та консультаційної допомоги з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства; проведення організаційної та роз’яснювальної роботи із запобігання, виявлення і протидії корупції; проведення перевірки фактів своєчасності подання декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, перевірки таких декларацій на наявність конфлікту інтересів, а також здійснення їх логічного та арифметичного контролю; надання міському голові об’єктивних і незалежних висновків та рекомендацій; запобігання фактам незаконного, неефективного та нерезультативного використання бюджетних коштів та комунального майна.
Відповідно до положення про відділ з питань запобігання корупції та внутрішнього аудиту міської ради, у звітному періоді проводилася наступна робота в частині запобігання корупції:

1.  Підготовлено розпорядження міського голови від 20.02.2014 № 34 «Про утворення комісії з питань оцінки вартості, вирішення питання щодо можливості використання, місця та строку зберігання дарунка як подарунка територіальній громаді м. Єнакієве, в особі міської ради, одержаного уповноваженою особою виконавчого органу міської ради, затвердження її складу та положення про діяльність».

2.  Здійснені доповіді під час проведення семінарів-нарад з керівниками та спеціалістами виконавчих органів міської ради з питань запобігання та протидії корупції. Прийнято участь у семінарі-нараді з секретарями виконавчих комітетів міських та селищних рад.

3.  Здійснюється моніторинг виконання виконавчими органами міської ради розпорядження міського голови від 09.09.2013 № 271 «Про затвердження заходів по виконанню в місті Єнакієве Регіональної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2013-2015 роки».

4. Відділом було проведено перевірку фактів своєчасності подання декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру посадовими особами місцевого самоврядування.

Відповідно до положення про відділ з питань запобігання корупції та внутрішнього аудиту міської ради, у звітному періоді проводилася наступна робота в частині внутрішнього аудиту:

1.  Проведено аудит фінансово-господарської діяльності Єнакієвського міського парку культури та відпочинку імені М.О.Вознесенського за період з 01.01.2011 до 31.12.2013.

2.  Проведено аудит фінансово-господарської діяльності відділу культури і туризму міської ради за період з 01.01.2013 до 01.01.2014.

3.  Проведено аудит у відділі промисловості, транспорту, енергетики і екології міської ради за період з 01.01.2012 по 31.03.2014.

4.  Проведено аудит у відділі бухгалтерського обліку та звітності міської ради за період з 01.01.2004 по 01.06.2014.

Т.О. Плікус                                                                                  Начальник відділу з питань запобігання корупції та внутрішнього аудиту міської ради

Категория: Решения исполнительного комитета | Добавил: MARISHS (16.07.2014)
Просмотров: 653 | Рейтинг: 0.0/0
Наша энергия непосредственно связана с продуктами, которые мы едим, - пища, которую мы выбираем для насыщения своего организма, может либо повышать нашу жизненную энергию, либо снижать ее. Список богатых природных энергетиков, которые поддерживают общий тонус и здоровье организма, достаточно обширен, но среди них можно выделить 25 самых полезных и незаменимых. 
Контактная разработка
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar
Поиск

Опрос

Сайты города Енакиево

Официальный сайт Енакиево
Еженедельник "Панацея"
Енакиевская правда
06252
Блог Богдана Горбачева
Громадой к благополучию
Проект Земляки
Сайт города Углегорск
Ольховатка - ONLINE
Рейтинг сайтов города
Обзор городских сайтов

Сайты организаций и предприятий

ПАО "ЕМЗ"
Строительство от А до Я
Сайт Владимира Калиниченко
Турклуб "Дороги"
Центральная городская библиотека
Магазин кованых изделий Ferrum
Весь каталог сайтов города

 Букинист - бесплатная библиотека.
Copyright by Enakievets (Бородин Сергей) © 2010 - 2023 Енакиево как на ладони - сайт города Енакиево

Рейтинг@Mail.ru
Рейтинг@Mail.ru