Понедельник
04.12.2023
15:49
Жизнь города

Категории раздела
Решения городского совета [264]
Решения исполнительного комитета [267]
Распоряжения городского головы [243]
Распоряжение главы администрации города [100]

Наш город

Организации города

Это интересно

Книга жалоб и пожеланий

Форма входа

Сейчас на сайте

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Нормативно-правовые документы » Решения исполнительного комитета

Рішення виконавчого комітету № 29ЄНАКІЄВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 15.01.2014 № 29
м. Єнакієве
Про взяття громадян на квартирний облік у виконавчому комітеті міської ради, зняття з квартирного обліку та внесення змін до облікових справ громадян
На підставі підпункту 2 пункту «а» частини 1 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст. ст. 34, 35, 36, 39, 40, 45, 46 Житлового кодексу Української РСР, пунктами 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 44, 46, 47 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, затверджених Постановою Ради Міністрів Української РСР і Української Республіканської Ради професійних спілок від 11.12.1984 № 470, розглянувши матеріали щодо взяття громадян на квартирний облік у виконавчому комітеті міської ради та пропозиції міської житлової комісії, виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:

1.  Взяти на квартирний облік Музальову Саібат Халідівну, склад сім’ї заявника 2 особи. Підстава - проживання у приміщенні, що не відповідає встановленим санітарним і технічним вимогам.

Визначити загальну чергу № 1094 та першочергову чергу № 475 - ветхий будинок.

2.  Взяти на квартирний облік Фахурдінова Дмитра Залімовича, склад сім’ї заявника 1 особа. Підстава - проживання у приміщенні, що не відповідає встановленим санітарним і технічним вимогам.

Визначити загальну чергу № 1095 та позачергову чергу № 196 - аварійний будинок.

3.  Взяти на квартирний облік Любіву Валентину Адамівну, склад сім’ї заявника 2 особи. Підстава - проживання у приміщенні, що не відповідає встановленим санітарним і технічним вимогам.

Визначити загальну чергу № 1096 та першочергову чергу № 476 - ветхий будинок.

4.  Взяти на квартирний облік Сорончину Світлану Миколаївну, склад сім’ї заявника 3 особи. Підстава - забезпечення жилою площею нижче за встановлений рівень.

Визначити загальну чергу № 1097 та першочергову чергу № 477 - одинока матір.

5.  Взяти на квартирний облік Гуцал Анасгасію Олександрівну, склад сім’ї заявника 1 особа. Підстава - відсутність житлової площі.

Визначити загальну чергу № 1098 та позачергову чергу № 197 - дитина, яка позбавлена батьківського піклування.

6.  Взяти на квартирний облік Крячек Олену Володимирівну, склад сім’ї заявника 2 особи. Підстава - забезпечення жилою площею нижче за встановлений рівень.

Визначити загальну чергу № 1099 та першочергову чергу № 478 - одинока матір.

7.  Взяти на квартирний облік Аветисян Лілію Рафаелівну, склад сім’ї заявника 3 особи. Підстава - забезпечення жилою площею нижче за встановлений рівень.

Визначити загальну чергу № 1100 .

8.  Взяти на квартирний облік Гладку Галину Юріївну, склад сім’ї заявника 4 особи. Підстава - забезпечення жилою площею нижче за встановлений рівень.

Визначити загальну чергу № 1101 та першочергову чергу № 479 - багатодітна сім’я.

9.  Взяти на квартирний облік Берднікову Наталю Василівну, склад сім’ї заявника 1 особа. Підстава - відсутність житлової площі.

Визначити загальну чергу № 1102 та позачергову чергу № 198 - сирота.

10.  Відмовити заявнику Осадчук Ігорю Олександровичу у взятті на квартирний облік згідно з п. 19 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, які затверджені Постановою Ради Міністрів Української РСР і Української Республіканської Ради професійних спілок від 11.12.1984 № 470: Осадчук І.О. зареєстрований у житловому будинку, який визнано ветхим на підставі рішення виконавчого комітету Юнокомунарівської міської ради від 27.04.2005 № 32 «Про затвердження акту комісії по обстеженню житлових будівель КП «ЖРУ № 3», але фактично тривалий термін за даною адресою Осадчук І.О. не мешкає - житловий будинок повністю зруйнований (на теперішній час не має можливості встановити фактичне місце мешкання заявника).

11.  Відмовити заявнику Лисенко Валентині Станіславівні у взятті на квартирний облік згідно з п. 19 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, які затверджені Постановою Ради Міністрів Української РСР і Української Республіканської Ради професійних спілок від 11.12.1984 № 470: Лисенко В.С. зареєстрована у житловому будинку, який визнано непридатним для проживання при загальному фізичному зношенні 100% на підставі рішення виконавчого комітету Карло-Марксівської селищної ради від 27.03.2013 № 19 «Про затвердження акта комісії по обстеженню технічного стану житлового будинку, який знаходиться на балансі КП Єнакієвської міської ради «Вікторія», але фактично тривалий термін за даною адресою Лисенко В.С. не мешкає - житловий будинок повністю зруйнований (на теперішній час не має можливості встановити фактичне місце мешкання заявника).

12.  Відмовити заявнику Макарову Олександру Романовичу у взятті на квартирний облік згідно з п. 19 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, які затверджені Постановою Ради Міністрів Української РСР і Української Республіканської Ради професійних спілок від 11.12.1984 № 470: Макаров О.Р. зареєстрований у житловому будинку, який визнано аварійним на підставі рішення виконавчого комітету міської ради від 17.02.2010 № 83 «Про затвердження актів комісії з визнання технічного стану житлових будинків аварійними», але фактично тривалий термін за даною адресою Макаров О.Р. не мешкає - житловий будинок частково зруйнований (на теперішній час не має можливості встановити фактичне місце мешкання заявника).

13.  Внести зміни до облікової справи заявника Касімової Маргарити Петрівни, а саме: змінити її прізвище з Касімової на Журавльову у зв’язку із розірванням шлюбу та виключити зі складу сім’ї заявника Журавльової М.П. колишнього чоловіка Касімова Дениса Петровича згідно з поданою заявою.

Загальна черга № 66.

14.  Внести зміни до облікової справи заявника Романової Світлани Георгіївни, а саме: перевести чергу на отримання житла з заявника Романової С.Г. на її сина Моісєєва Євгенія Євгенійовича; виключити зі складу його сім’ї мати Романову Світлану Георгіївну та сестру Романову Яну Г еннадіївну згідно з поданими заявами.

Присвоїти Моісєєву Є.Є. загальну чергу № 76.

15.  Внести зміни до облікової справи заявника Миленької Наталії Володимирівни, а саме: виключити зі складу її сім’ї чоловіка Миленького Сергія Павловича (самостійне поліпшення житлових умов) згідно з поданою заявою.

Загальна черга № 197.

16.  Внести зміни до облікової справи заявника Кляп Наталі Юріївни, а саме: включити до складу її сім’ї сина Кляп Олександра Володимировича згідно з поданою заявою та свідоцтвом про народження.

Загальна черга № 246 та позачергова черга № 6 - сирота.

17.  Внести зміни до облікової справи заявника Бондарева Максима Віталійовича, а саме: включити до складу його сім’ї дружину Бондареву Юлію Олександрівну та дочку Бондареву Єву Максимівну згідно з поданими заявами і свідоцтвами про шлюб та народження.

Загальна черга № 355 та позачергова черга № 4 - сирота.

18.  Внести зміни до облікової справи заявника Малишко Любов Василівни, а саме: змінити її прізвище з Малишко на Саляхову згідно з поданою заявою та свідоцтвом про укладення шлюбу.

Загальна черга № 391 та позачергова черга № 89 - аварійний будинок.

19.  Внести зміни до облікової справи заявника Смаровайло Максима Юрійовича, а саме: включити до складу його сім’ї дружину Смаровайло Ірину Юріївну та дочку Смаровайло Камілу Максимівну згідно з поданими заявами і свідоцтвами про шлюб та народження.

Загальна черга № 594 та першочергова черга № 239 - ветхий будинок.

20.  Зняти з квартирного обліку заявника Пантелєєнко Ольгу Валентинівну у зв’язку зі смертю, склад сім’ї заявника 3 особи.

Ліквідувати загальну чергу № 110.

21.  Зняти з квартирного обліку заявника Цьомкало Михайла Михайловича у зв’язку зі смертю, склад сім’ї заявника 1 особа.

Ліквідувати загальну чергу № 185.

22.  Зняти з квартирного обліку заявника Лазуренко Лідію Григорівну (самостійне поліпшення житлових умов), склад сім’ї заявника 1 особа.

Ліквідувати загальну чергу № 376 та першочергову чергу № 129 - ветеран праці.

23.  Зняти з квартирного обліку заявника Малишко Андрія Миколайовича (самостійне поліпшення житлових умов), склад сім’ї заявника 1 особа.

Ліквідувати загальну чергу № 392 та першочергову чергу № 140 - ветхий будинок.

24.  Зняти з квартирного обліку заявника Сарсакову (Зварич) Ніну Леонтіївну (самостійне поліпшення житлових умов), склад сім’ї заявника 1 особа.

Ліквідувати загальну чергу № 779 та позачергову чергу № 123 - аварійний будинок.

25.  Начальнику відділу квартирного обліку та розподілу житла міської ради Вовченко І.Ф. забезпечити оприлюднення даного рішення протягом п’яти робочих днів з дня прийняття на офіційному веб-сайті Єнакієвської міської ради.

26.  Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Стрельцову О.Г.

В.В. Олейник                                                                                  Міський голова

Категория: Решения исполнительного комитета | Добавил: MARISHS (15.01.2014)
Просмотров: 573 | Рейтинг: 0.0/0

Тяжело представить, что эти громоздкие спортивные тренажёры Викторианской эпохи, больше всего напоминают орудия для пыток, использовались для тренировок в гимнастических залах. Тем не менее всё это действительно прототипы современных спортивных тренажеров.

Контактная разработка
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar
Поиск

Опрос

Сайты города Енакиево

Официальный сайт Енакиево
Еженедельник "Панацея"
Енакиевская правда
06252
Блог Богдана Горбачева
Громадой к благополучию
Проект Земляки
Сайт города Углегорск
Ольховатка - ONLINE
Рейтинг сайтов города
Обзор городских сайтов

Сайты организаций и предприятий

ПАО "ЕМЗ"
Строительство от А до Я
Сайт Владимира Калиниченко
Турклуб "Дороги"
Центральная городская библиотека
Магазин кованых изделий Ferrum
Весь каталог сайтов города

 Букинист - бесплатная библиотека.
Copyright by Enakievets (Бородин Сергей) © 2010 - 2023 Енакиево как на ладони - сайт города Енакиево

Рейтинг@Mail.ru
Рейтинг@Mail.ru