Понедельник
17.01.2022
01:34
Жизнь города

Категории раздела
Решения городского совета [264]
Решения исполнительного комитета [267]
Распоряжения городского головы [243]
Распоряжение главы администрации города [100]

Наш город

Организации города

Это интересно

Книга жалоб и пожеланий

Форма входа

Сейчас на сайте

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Нормативно-правовые документы » Решения исполнительного комитета

Рішення виконавчого комітету № 305ЄНАКІЄВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

від 19.06.2013 № 305
м. Єнакієве
Про стан справ у місті з погашенням заборгованості із заробітної плати
На підставі ч.1 ст.18, п.п.1 п.«б» ст.28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою покращення ситуації щодо скорочення заборгованості з виплати заробітної плати та заслухавши інформацію начальника відділу з економічних питань міської ради про стан справ у місті з погашенням заборгованості із заробітної плати, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:

 1.  Інформацію відділу з економічних питань міської ради «Про стан справ у місті з погашенням заборгованості із заробітної плати» взяти до відома (додається).
 2.  Рекомендувати керівникам економічно активних підприємств усіх форм власності:

  2.1 Забезпечити погашення заборгованості із заробітної плати, яка мала місце станом на 01.06.2013, у повному обсязі.

  2.2  Вжити заходів щодо додержання строків і періодичності виплати заробітної плати згідно з законодавством та недопущення виникнення її заборгованості.

  2.3 Забезпечити своєчасну сплату нарахувань на заробітну плату та відрахувань з неї, згідно з чинним законодавством.

  2.4 Дотримуватися мінімальних гарантій з оплати праці у відповідності до законодавства України з урахуванням положень генеральної, регіональної та галузевих угод.

  2.5  Забезпечити виконання колективних договорів в частині додержання чинного законодавства про оплату праці.

 3.  Встановити персональну відповідальність керівників економічно активних підприємств комунальної власності за своєчасність виплати заробітної плати та недопущення виникнення її заборгованості.
 4.  Рекомендувати ліквідаторам підприємств, які мають заборгованість по заробітній платі і знаходяться на різних стадіях банкрутства, вжити заходи щодо ліквідації заборгованості із заробітної плати та прискорити процедуру ліквідації.
 5.  Рекомендувати Єнакієвській об’єднаній Державній податковій інспекції Донецької області Державної податкової служби (Долгальов) та управлінню Пенсійного фонду України у м. Єнакієве (Валуйських) посилити контроль за перебігом процедури банкрутства на підприємствах, які знаходяться на різних стадіях дії Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».
 6.  Комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до Пенсійного фонду та запобігання неплатоспроможності (Котляревський) заслуховувати на засіданнях кожне економічно активне підприємство, яке має заборгованість по заробітній платі перед робітниками, заборгованість перед міським бюджетом та бюджетом Пенсійного фонду, низький рівень середньомісячної заробітної плати.
 7.  Начальнику відділу з економічних питань міської ради Коломоєць В.О. забезпечити оприлюднення даного рішення не пізніше п’яти робочих днів з дня прийняття на офіційному веб-сайті Єнакієвської міської ради.
 8.  Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Котляревського О.В.

В.В.Олейник                                                                                   Міський голова

Інформація
про погашення заборгованості по заробітній платі на підприємствах міста


Станом на 1 травня 2013 року на 12 підприємствах основного кола підприємств, що звітують до органів статистики, мала місце заборгованість з виплати заробітної плати, сума якої становила 3997,6 тис. грн., з них:

- 6 економічно активних підприємств - боржників, загальна сума заборгованості із заробітної плати на яких 2710,9 тис. грн. (або 67,8% із загальної суми заборгованості по місту);

- 6 підприємств-банкрутів, сума заборгованості по заробітній платі на яких 1286,7 тис. грн. (або 32,2% із загальної суми заборгованості по місту).

У травні місяці питання виплати заробітної плати на підприємствах міста було розглянуто на засіданні виконавчого комітету міської ради.
Після чого, 17.05.2013 це питання було розглянуто на засіданні міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до Пенсійного фонду та запобігання неплатоспроможності, на якому були заслухані керівники підприємств - боржників.
За результатами розгляду, комісією були винесені рекомендації, надані роз'яснення.
Були направлені листи до прокуратури м.Єнакієве про притягнення до відповідальності за порушення законодавства в частині несвоєчасної виплати заробітної плати керівників підприємств: ВП «Мастердом» ТОВ «Будінвест Донбас», ТОВ «Єдина торгівельна компанія», а також керівників підприємств, що мають заборгованість по заробітній платі і ігнорують запрошенням на засідання комісії.
Було направлено лист до Територіальної державної інспекції праці у Донецькій області про включення до плану перевірок цих підприємств.
Також, були направлені листи до Головного управління юстиції в Донецькій області та до прокуратури м. Єнакієве щодо роботи арбітражних керуючих підприємств - банкрутів, які не вживають заходів з погашення заборгованості по заробітній платі і неодноразово ігнорували запрошення на засідання комісії (МПП «Регіон-Донбас», ВАТ «ЕШГФ», ТОВ «Торговий дім «Корнер», ТОВ «Профдезінфекція»).
В результаті проведеної роботи заборгованість по заробітній платі зменшилася на 2098,1 тис. грн. і склала за оперативними даними підприємств станом на 01.06.2013 у сумі 1899,5 тис. грн.
Погашено заборгованість по заробітній платі в повному обсязі на підприємстві ВП «Мастердом» ТОВ «Будінвест Донбас» в сумі 1605,7 тис. грн. Зменшено заборгованість на підприємствах: СГП «Октябрьскоє» (на 4,8 тис. грн), ВП «Світанок» (на 3,0 тис. грн.), ТОВ «Шахтопромбуд Холдинг» (на 94,8 тис. грн.), КП ЄМР «Трамвайно-тролейбусне управління» (на 389,8 тис. грн.).
Підприємствами ТОВ «Шахтопромбуд Холдинг», СГП «Октябрьскоє», ТОВ «Білошвейка», ТОВ «Золота голка» складені графіки погашення заборгованості із заробітної плати, відстежується виконання даних графіків.
По підприємствах ДПУ 116 АТЗТ «Донбасстальконструкція», ТОВ «Єдина торгівельна компанія», ТОВ «Імпекс-Енерго» порушені кримінальні справи щодо несвоєчасної виплати заробітної плати працівникам підприємств, які станом на 12.06.2013 знаходиться у проваджені.
Станом на 12.06.2013 погашена заборгованість по заробітній платі в повному обсязі на підприємстві КП ЄМР «Трамвайно-тролейбусне управління». Зменшено заборгованість із заробітної плати на підприємстві ВП «Світанок» на 9,3 тис. грн.
Питання погашення заборгованості із заробітної плати залишається на контролі.

Начальник відділу з економічних питань міської ради В.О.Коломоєць

Категория: Решения исполнительного комитета | Добавил: MARISHS (19.06.2013)
Просмотров: 588 | Рейтинг: 0.0/0
По версии американского мужского журнала «Complex», в число самых желанных девушек из России вошли самые горячие представительницы шоу-бизнеса, модельной индустрии, спорта и СМИ. 
Контактная разработка
Всего комментариев: 0
avatar
Поиск

Опрос

Сайты города Енакиево

Официальный сайт Енакиево
Еженедельник "Панацея"
Енакиевская правда
06252
Блог Богдана Горбачева
Громадой к благополучию
Проект Земляки
Сайт города Углегорск
Ольховатка - ONLINE
Рейтинг сайтов города
Обзор городских сайтов

Сайты организаций и предприятий

ПАО "ЕМЗ"
Строительство от А до Я
Сайт Владимира Калиниченко
Турклуб "Дороги"
Центральная городская библиотека
Магазин кованых изделий Ferrum
Весь каталог сайтов города

 Букинист - бесплатная библиотека.
Copyright by Enakievets (Бородин Сергей) © 2010 - 2022 Енакиево как на ладони - сайт города Енакиево

Рейтинг@Mail.ru
Рейтинг@Mail.ru