Вторник
28.11.2023
14:11
Жизнь города

Категории раздела
Решения городского совета [264]
Решения исполнительного комитета [267]
Распоряжения городского головы [243]
Распоряжение главы администрации города [100]

Наш город

Организации города

Это интересно

Книга жалоб и пожеланий

Форма входа

Сейчас на сайте

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Нормативно-правовые документы » Решения исполнительного комитета

Рішення виконавчого комітету № 359ЄНАКІЄВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

від 17.07.2013 № 359
м. Єнакієве
Про виконання делегованих ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повноважень органів виконавчої влади у сфері регулювання земельних відносин
Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Божика С.О., керуючись пп. 1, п. «б», ч. 1, ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:

  1.  Інформацію начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Божика С.О. про виконання делегованих ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повноважень у сфері регулювання земельних відносин взяти до відома (додається).
  2.  Управлінню житлово-комунального господарства міської ради (Божик) продовжити роботу щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади у сфері регулювання земельних відносин.
  3.  Звітувати про виконання делегованих ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повноважень органів виконавчої влади у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища за 3 квартал 2013 року у жовтні 2013 року.
  4.  Начальнику управління житлово-комунального господарства міської ради Божику С.О. забезпечити оприлюднення даного рішення протягом п’яти робочих днів з дня прийняття на офіційному веб-сайті Єнакієвської міської ради.
  5.  Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Стрельцову О.Г.

В.В. Олейник                                                                                                                            Міський голова

ІНФОРМАЦІЯ
про виконання делегованих ст.33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повноважень органів виконавчої влади у сфері регулювання
земельних відносин

На виконання ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» відповідними виконавчими органами міської ради, в тому числі управлінням житлово-комунального господарства міської ради виконується низка делегованих йому повноважень в сфері регулювання земельних відносин.
Робочою групою з інформування громадськості щодо реалізації земельної реформи та створення прозорого ринку земель, склад якої затверджено розпорядженням міського голови від 04.08.2011 № 197 на виконання Доручень Президента України та Кабінету Міністрів України, проведена певна робота з інформування громадськості щодо реалізації земельної реформи та запровадження ринку земель. Проведені громадські слухання щодо запровадження ринку земель. Виготовлені інформаційні стенди, розміщені відповідні матеріали в засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Єнакієвської міської ради, розповсюджено спеціальну друковану продукцію (буклети, рекомендації), проведені особисті прийоми громадян з питань земельної реформи та запровадження ринку земель та інше.
Управлінням житлово-комунального господарства міської ради проводиться активна робота з громадянами міста та суб’єктами підприємницької діяльності з питання оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки. Протягом першого півріччя 2013 року управлінням житлово-комунального господарства прийнято 86 заяв про намір оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки, подовження терміну дії договорів оренди земельних ділянок, припинення права оренди та права постійного користування земельними ділянками та інші. 84 заяви розглянуті на засіданні комісії із землеустрою та благоустрою території Єнакієвської міської ради, 2 заяви знаходяться в роботі та будуть розглянуті на черговому засіданні комісії. За результатами розгляду складено 4 протоколи комісії. Виписки з зазначених протоколів надані заявникам та є підставою для підготовки відповідних рішень міської ради про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, подовження або поновлення терміну дії договору оренди земельної ділянки, припинення права оренди або права постійного користування земельної ділянкою та інше.
Рішенням Єнакієвської міської ради від 12.11.2008 № 5/31-47 «Про створення комісії щодо вирішення земельних спорів у межах населених пунктів Єнакієвської міської ради та затвердження Положення про її діяльність» була створена комісія щодо вирішення земельних спорів. Протягом першого півріччя 2013 року комісією розглянуто 9 земельних спорів, з них:

- 7 на території Єнакієвської міської ради;

- 1 на території Карло-Марксівської селищної ради;

- 1 на території Вуглегірської міської ради.

За результатами складено 6 протоколів комісії щодо вирішення земельних спорів у межах населених пунктів Єнакієвської міської ради, в яких зазначені результати роботи комісії та надані відповідні рекомендації щодо вирішення земельних спорів.
Рішень міської ради або виконавчого комітету міської ради з порушенням чинного законодавства не приймалось.
Таким чином, управлінням житлово-комунального господарства міської ради, постійно проводиться певна робота щодо оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки з суб’єктами підприємницької діяльності міста, здійснюється контроль за додержанням вимог земельного законодавства.

Начальник управління житлово- комунального господарства міської ради С. О. Божик

Категория: Решения исполнительного комитета | Добавил: MARISHS (17.07.2013)
Просмотров: 472 | Рейтинг: 0.0/0
Топ-7 самых сексуальных, привлекательных и обворожительных моделей 2011 года, составленный на основе того, как часто эти красавицы появлялись на обложках мировых модных журналов.  
Контактная разработка
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar
Поиск

Опрос

Сайты города Енакиево

Официальный сайт Енакиево
Еженедельник "Панацея"
Енакиевская правда
06252
Блог Богдана Горбачева
Громадой к благополучию
Проект Земляки
Сайт города Углегорск
Ольховатка - ONLINE
Рейтинг сайтов города
Обзор городских сайтов

Сайты организаций и предприятий

ПАО "ЕМЗ"
Строительство от А до Я
Сайт Владимира Калиниченко
Турклуб "Дороги"
Центральная городская библиотека
Магазин кованых изделий Ferrum
Весь каталог сайтов города

 Букинист - бесплатная библиотека.
Copyright by Enakievets (Бородин Сергей) © 2010 - 2023 Енакиево как на ладони - сайт города Енакиево

Рейтинг@Mail.ru
Рейтинг@Mail.ru