Четверг
30.11.2023
20:58
Жизнь города

Категории раздела
Решения городского совета [264]
Решения исполнительного комитета [267]
Распоряжения городского головы [243]
Распоряжение главы администрации города [100]

Наш город

Организации города

Это интересно

Книга жалоб и пожеланий

Форма входа

Сейчас на сайте

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Нормативно-правовые документы » Решения исполнительного комитета

Рішення виконавчого комітету № 407ЄНАКІЄВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 21.08.2013 № 407
м. Єнакієве
Про стан справ у місті з погашенням заборгованості із заробітної плати за січень-червень 2013 року
На підставі ч.1 ст.18, п.п.1 п.«б» ст.28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою покращення ситуації щодо скорочення заборгованості з виплати заробітної плати та заслухавши інформацію відділу з економічних питань міської ради про стан справ у місті з погашенням заборгованості із заробітної плати за січень-червень 2013 року, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:

 1. Інформацію відділу з економічних питань міської ради про стан справ у місті з погашенням заборгованості із заробітної плати за січень-червень 2013 року взяти до відома (додається).
 2. Рекомендувати керівникам економічно активних підприємств усіх форм власності:

  2.1 Забезпечити погашення заборгованості із заробітної плати, яка мала місце станом на 01.08.2013, у повному обсязі.

  2.2 Вжити заходів щодо додержання строків і періодичності виплати заробітної плати згідно з законодавством та недопущення виникнення її заборгованості.

  2.3 Забезпечити своєчасну сплату нарахувань на заробітну плату та відрахувань з неї, згідно з чинним законодавством.

  2.4 Дотримуватися мінімальних гарантій з оплати праці у відповідності до законодавства України з урахуванням положень генеральної, регіональної та галузевих угод.

  2.5 Забезпечити виконання колективних договорів в частині додержання чинного законодавства про оплату праці.

 3. Встановити персональну відповідальність керівників економічно активних підприємств комунальної власності за своєчасність виплати заробітної плати та недопущення виникнення її заборгованості.
 4. Рекомендувати ліквідаторам підприємств, які мають заборгованість по заробітній платі і знаходяться на різних стадіях банкрутства, вжити заходи щодо ліквідації заборгованості із заробітної плати та прискорити процедуру ліквідації.
 5. Рекомендувати Єнакієвській об’єднаній Державній податковій інспекції головного управління Міндоходів по Донецькій області (Долгальов) та управлінню Пенсійного фонду України у м. Єнакієве (Валуйських) посилити контроль за перебігом процедури банкрутства на підприємствах, які знаходяться на різних стадіях дії Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».
 6. Комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до Пенсійного фонду та запобігання неплатоспроможності (Котляревський) заслуховувати на своїх засіданнях кожне економічно активне підприємство, яке має заборгованість по заробітній платі перед робітниками, заборгованість перед міським бюджетом та бюджетом Пенсійного фонду, низький рівень середньомісячної заробітної плати.
 7. Начальнику відділу з економічних питань міської ради Коломоєць В.О. забезпечити оприлюднення даного рішення не пізніше п’яти робочих днів з дня прийняття на офіційному веб-сайті Єнакієвської міської ради.
 8. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Котляревського О.В.

В.В.Олейник Міський голова

 

ІНФОРМАЦІЯ
про стан справ у місті з погашенням заборгованості із заробітної плати
за січень-липень 2013 року

Станом на 1 липня 2013 року на 8 підприємствах основного кола мала місце заборгованість із виплати заробітної плати, сума якої складає 1701,3 тис. грн., з них:

 

 

-4 економічно активних підприємств-боржників, загальна сума заборгованості по заробітній платі на яких 494,7 тис. грн. (тобто 29 % із загальної суми заборгованості по місту): «Шахтопромбуд Холдинг»- 405,8 тис.грн., ТОВ «Єдина торговельна компанія» -34,1 тис.грн., СХП «Октябрьскоє» -23,9 тис.грн., 1111 «УГК-ТРЕЙД» -30,9 тис.грн.

-4 підприємства-банкрути, сума заборгованості по заробітній платі на яких 1206,6 тис. грн. (або 71% із загальної суми заборгованості по місту).

Підприємства, що фінансуються з місцевого бюджету, заборгованості по виплаті заробітної плати не мають.
Заборгованість по заробітній платі порівняно з початком року зменшилась на 36,6 тис.грн. або на 2 %, порівняно з 1 травня 2013 року зменшилась на 57,4 % або на 2296,3 тис.грн.
З метою погашення заборгованості по заробітній платі та недопущення її зростання була проведена сумісна робота виконавчого комітету з прокуратурою міста, Територіальною державною інспекцією праці у Донецькій області, податкову інспекцію і Пенсійним фондом.
В результаті проведеної сумісної роботи заборгованість по заробітній платі погашена на підприємствах: В1 «Світанок», В1 «Мастердом» ТОВ «Стройинвест Донбасс», К1 ЄМР «Трамвайно-тролейбусне управління», підприємствах-банкрутах: ТОВ «Корнер», М11 «Регіон-Донбас». Зменшена заборгованість по заробітній платі на підприємствах: СХП «Октябрьскоє», ТОВ «Шахтопромбуд Холдинг»,
За звітний періодбуло проведено 4 засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до Пенсійного фонду та запобігання неплатоспроможності, заслухано -29 керівників підприємств, щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати, підвищення рівня оплати праці, погашення заборгованості до бюджету та Пенсійного фонду, дотримання законодавства про оплату праці. За результатами розгляду, комісією були надані рекомендації та роз’яснення підприємствам, які мають заборгованість.
Виконавчим комітетом направлено лист до ЄОДПІ Донецької області Державної податкової служби щодо проведення перевірки місцезнаходження підприємства ТОВ «Єдина торговельна компанія» та прийняття заходів згідно з діючим законодавством. 12.07.2013 отримана відповідь від Єнакієвської ОДПІ ГУ Міндоходів у Донецькій області, що в результаті проведених заходів було встановлено, що ТОВ «Єдина торговельна компанія» за юридичною адресою не знаходиться. Відомості щодо відсутності даного суб’єкта господарювання за юридичною адресою будуть передані Державному реєстратору для внесення необхідних змін до реєстраційних даних підприємства після погодження з Головним управлінням Міндоходів у Донецькій області.
З метою вирішення питання погашення заборгованості із заробітної плати на підприємстві ТОВ «Шахтопромбуд Холдинг» направлено клопотання до Міністерства енергетики та вугільної промисловості щодо повернення боргу за виконані роботи по шахті «Гірська» ДП «Первомайсьвугілля».
На підпртиємстві СХП «Октябрьскоє» заборгованість по заробітній платі погашається згідно затвердженого графіку.
На ПП «УГК-ТРЕЙД» заборгованість погашена станом на 01.08.2013.
Відділом з економічних питань міської ради впроваджено проведення щотижневого моніторингу щодо стану погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах-
боржниках міста. Підприємства-боржники щотижнево надають інформацію про вжиті заходи щодо погашення заборгованості по заробітній платі.
Протягом звітного періоду на підприємствах, які заслухані на засіданнях комісії погашено заборгованість із заробітної плати у сумі 2453,1 тис.грн.
Питання погашення заборгованості із заробітної плати залишається на контролі.
Начальник відділу з економічних питань міської ради В.О.Коломоєць

Категория: Решения исполнительного комитета | Добавил: MARISHS (21.08.2013)
Просмотров: 634 | Рейтинг: 0.0/0

Наверное, хоть один раз в жизни каждому из нас хотелось вырваться вместе с любимым человеком куда-нибудь, где можно почувствовать близость и создать ту самую романтическую обстановку, которой так не хватает в нашей повседневной жизни. Итак, предлагаем горячую десятку тех самых идеальных мест для влюбленной пары:

Контактная разработка
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar
Поиск

Опрос

Сайты города Енакиево

Официальный сайт Енакиево
Еженедельник "Панацея"
Енакиевская правда
06252
Блог Богдана Горбачева
Громадой к благополучию
Проект Земляки
Сайт города Углегорск
Ольховатка - ONLINE
Рейтинг сайтов города
Обзор городских сайтов

Сайты организаций и предприятий

ПАО "ЕМЗ"
Строительство от А до Я
Сайт Владимира Калиниченко
Турклуб "Дороги"
Центральная городская библиотека
Магазин кованых изделий Ferrum
Весь каталог сайтов города

 Букинист - бесплатная библиотека.
Copyright by Enakievets (Бородин Сергей) © 2010 - 2023 Енакиево как на ладони - сайт города Енакиево

Рейтинг@Mail.ru
Рейтинг@Mail.ru