Суббота
09.12.2023
11:32
Жизнь города

Категории раздела
Решения городского совета [264]
Решения исполнительного комитета [267]
Распоряжения городского головы [243]
Распоряжение главы администрации города [100]

Наш город

Организации города

Это интересно

Книга жалоб и пожеланий

Форма входа

Сейчас на сайте

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Нормативно-правовые документы » Решения исполнительного комитета

Рішення виконавчого комітету № 411ЄНАКІЄВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 21.08.2013 № 411
м. Єнакієве
Про стан роботи у виконавчих органах міської ради по забезпеченню конституційного права громадян на звернення за I півріччя 2013 року
Керуючись п. «б» ч.1 ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (делеговані повноваження), ст. ст. 19, 28 Закону України «Про звернення громадян» та з метою забезпечення реалізації конституційних прав громадян на звернення та отримання інформації, зменшення кількості звернень до органів влади вищого рівня, підвищення відповідальності посадових осіб виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств міської ради та підприємств, що надають послуги населенню щодо об’єктивного, всебічного і вчасного розгляду звернень та надання громадянам обґрунтованих відповідей, підвищення рівня виконавської дисципліни, виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:

1.  Інформацію начальника відділу роботи із зверненнями громадян міської ради Телевної Л.І. «Про стан роботи у виконавчих органах міської ради по забезпеченню конституційного права громадян на звернення за I півріччя 2013 року» взяти до відома (додається).

2.  Секретарю міської ради Богдановій Т.М., першому заступнику міського голови Сильванському Ю.Г., заступникам міського голови (Котляревський, Крохмалюк, Стрельцова):

2.1  Посилити особистий контроль за своєчасним розглядом звернень громадян і недопущенням формального підходу та безпідставного перенесення термінів розгляду звернень громадян.

 2.2 Вживати заходи щодо притягнення, згідно з чинним законодавством, до дисциплінарної відповідальності посадових осіб за невиконання чи неналежне виконання своїх службових обов’язків щодо розгляду звернень громадян.

3.  Зобов’язати керівників виконавчих органів міської ради, керівників комунальних підприємств міської ради, рекомендувати виконавчим комітетам Юнокомунарівської і Вуглегірської міських, Булавинської, Карло-Марксівської, Ольховатської, Корсунської селищних рад (Роленко, Мартинов, Плітан, Богінін, Дубровкін, Коваленко) та керівникам підприємств, які надають послуги населенню:

3.1 Забезпечити всебічний, кваліфікований і об’єктивний розгляд звернень громадян у визначені законодавством терміни, не припускаючи надання неоднозначних, необґрунтованих і неякісних відповідей заявникам.

3.2 Вжити необхідних заходів щодо підвищення персональної відповідальності посадових осіб за належне реагування на обґрунтовані пропозиції, заяви та скарги громадян, організацію роботи із зверненнями громадян.

3.3  Вжити дієвих заходів щодо підвищення рівня організації виїзних прийомів громадян за місцем їх проживання.

3.4  Розміщувати у засобах масової інформації матеріали щодо роботи із зверненнями громадян з питань, вирішення яких належить до їх компетенції.

4.  Відділу роботи із зверненнями громадян міської ради (Телевна):

4.1  Вжити заходи щодо вдосконалення системи контролю за своєчасним і якісним розглядом звернень громадян.

4.2  Продовжити практику вивчення стану роботи та надання практичної і методичної допомоги виконавчим органам міської ради, комунальним підприємствам міської ради та підприємствам, які надають послуги населенню, з питань організації особистого прийому громадян, роботи з обліку, розгляду та контролю за зверненнями громадян, роботи із зверненнями, що містять питання, які знаходяться поза їх компетенцією.

5.  Рішення виконавчого комітету міської ради від 15.05.2013 № 259 «Про стан роботи у виконавчих органах міської ради по забезпеченню конституційного права громадян на звернення за I квартал 2013 року» зняти з контролю.

6.  Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на відділ роботи із зверненнями громадян міської ради (Телевна).

7.  Начальнику відділу роботи із зверненнями громадян міської ради Телевній Л.І. забезпечити оприлюднення даного рішення протягом п’яти робочих днів з дня прийняття на офіційному веб-сайті Єнакієвської міської ради.

8.  Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради Богданову Т.М.

В.В.Олейник                                                                                                       Міський голова

І Н Ф О Р М А Ц І Я
про стан роботи у виконавчих органах міської ради по забезпеченню конституційного права громадян на звернення за I півріччя 2013 року

На виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» протягом I півріччя 2013 року проведена системна робота щодо розгляду звернень громадян та вирішення порушених у зверненнях питань.
Протягом I півріччя 2013 року до виконавчого комітету Єнакієвської міської ради надійшло 732 звернення, що на 229 звернень більше, ніж за аналогічний період 2012 року (503 звернення). Безпосередньо до виконавчого комітету Єнакієвської міської ради надійшло 675 звернень (219 - письмових, 456 - усних). Причиною зростання числа звернень громадян відбулося в основному на особисті прийоми міського голови та його заступників у звязку з кадровими змінами у керівництві міської ради та зверненнями громадян з питань, що знаходяться за межами повноважень міської ради і неможливістю вирішення питань згідно з чинним законодавством.
Через органи влади вищого рівня надійшло 57 звернень, проти 72 звернень минулого року, в т.ч. 15 звернень безпосередньо через облдержадміністрацію (23 звернень надійшло за I півріччя минулого року), що є позитивним фактом. Мешканці міста зрозуміли, що питання, з якими вони зверталися раніше до вищих органів влади, безпосередньо вирішуються тільки за місцем проживання громадян.
Всі звернення розглянуто у терміни, встановлені Законом України «Про звернення громадян».
Протягом звітного періоду надійшло 38 колективних звернень, (5,1 % від загальної кількості звернень) що на 5 звернень меньше минулого періоду 2012 року. Протягом I півріччя 2013 року повторних звернень не було.
Із соціально незахищених верств населення звернулося 191 громадян, а саме: інвалідів ІП.Ш груп- 14, ветеранів праці - 122, членів багатодітних сімей та одиноких матерів - 13, учасників бойових дій - 23, учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС- 4. Здебільшого представники даних пільгових категорій порушують питання житлово- комунального господарства, житлової політики та соціального забезпечення. Кожне звернення від представників пільгової категорії знаходиться на особистому контролі у міського голови та розглядається першочергово, згідно зі ст. 15 Закону України «Про звернення громадян».
За характером та рейтингом основних питань, порушених громадянами у зверненнях, на першому місці - питання комунального та дорожнього господарства, благоустрою, водопостачання - 692 питання (59,6% від загальної кількості питань). На другому місці питання житлової політики- 179 питань (ремонт покрівель, під’їздів, тощо). Такі питання становлять 15,4 % від загальної кількості звернень. Питання соціального захисту та охорони здоров’я за I півріччя 2013 року становлять близько 5,4 % від загальної кількості питань.
Виконавчими органами Єнакієвської міської ради постійно проводиться робота, спрямована на підвищення довіри та переорієнтації громадян на звернення безпосередньо на підприємства та організації, до компетенції яких належить вирішення порушених у зверненнях питань. Проводяться виступи на радіо, публікуються статті в місцевих газетах «Єнакиевский рабочий» та «Панацея».
Питання всебічного, кваліфікованого, об’єктивного розгляду звернень громадян у визначені діючим законодавством терміни, роз’яснення порядку оскарження прийнятого рішення знаходяться на постійному контролі у міського голови, першого заступника міського голови та заступників міського голови.
Постійна робота із роз’яснення та інформування мешканців щодо роботи із зверненнями громадян міста проводиться через засоби масової інформації (міську масову газету «Енакиевский рабочий», газету «Панацея», міське радіо та веб-сайт міської ради). Під час проведення міським головою і першим заступником міського голови «Прямої лінії» завжди присутні кореспонденти міської масової газети «Енакиевский рабочий» чи «Панацея».
Інформація за результатами проведення «Прямої лінії» оприлюднюється у найближчому номері газети, або розміщюється відеоролик на офіційному веб-сайті Єнакієвської міської ради.
Згідно з графіками, затвердженими розпорядженнями міського голови від 09.01.2013      № 12, від 27.02.2013 № 82, від 29.03.2013 «Про затвердження графіків
особистого прийому громадян, виїзного прийому за місцем проживання чи роботи громадян, проведення «Прямої лінії» проводилися виїзні прийоми міського голови, секретаря міської ради, першого заступника міського голови, заступників міського голови. Графіки сплановано таким чином, що охоплено не тільки комунальні заклади міста, а й інші підприєміства, організації та установи, які знаходяться на території міста, а також Юнокомунарівська та Вуглегірська міські та Карло-Марксівська, Булавинська, Ольховатська, Корсунська селищні ради.
Систематично проводиться «День контролю». Протягом звітного періоду було заплановано 6 «Днів контролю», фактично проведено 13 «Днів контролю» за 30 зверненнями громадян. За результатами перевірок 23 звернення вирішено по суті - зняті з контролю та по 7 надані надані додаткові доручення. До проведення комісійних обстежень стану виконання доручень за зверненнями громадян залучаються не лише представники підприємств та організацій, а і депутати міської ради.
У відділі роботи із зверненнями громадян міської ради функціонує «Телефон довіри». Протягом першого півріччя 2013 року надійшло 119 звернень громадян, за якими надані відповідні роз’яснення.
Робота із зверненнями громадян у виконавчих органах Єнакієвської міської ради знаходиться під пильним контролем міського голови. Так, стан роботи із зверненнями громадян за 2012 рік та I квартал 2013 року було проаналізовано на засіданнях виконавчого комітету Єнакієвської міської ради 20.02.2013 та 15.05.2013 (рішення № 59 «Про стан роботи у виконавчих органах міської ради по забезпеченню конституційного права громадян на звернення за 2012 рік», рішення № 259 «Про стан роботи у виконавчих органах міської ради по забезпеченню конституційного права громадян на звернення за I квартал 2013 року»). Крім того, стан роботи із зверненнями громадян заслуховується та аналізується на апаратних нарадах при міському голові, на щомісячних засіданнях комісії по розгляду звернень громадян.
Розпорядженням міського голови від 21.01.2013 № 31 «Про затвердження графіків проведення перевірок та надання методичної допомоги з питання практичного застосування Закону України «Про звернення громадян» на 2013 рік» затверджено річний графік здійснення контролю за станом організації роботи із зверненнями громадян, дотримання законодавства з питання практичного застосування Закону України «Про звернення громадян» на всіх підприємствах, в установах та організаціях, що надають послуги населенню, незалежно від форм власності.
Протягом звітного періоду 2013 року, згідно з планом роботи відділу із зверненнями громадян, надано методичну допомогу з питання практичного застосування Закону України «Про звернення громадян» підприємствам та організаціям міста Єнакієвого, які надають послуги населенню та проведено перевірки додержання законодавства про звернення громадян у 24 підприємствах, організаціях, виконавчих органах міської ради.
Аналізуючи результати перевірок, можна зробити висновок, що в усіх перевірених підприємствах та у закладах проводиться систематична планомірна робота щодо своєчасного та якісного розгляду звернень громадян, що попереджує надходження повторних звернень.
Разом з цим є деякі недоліки - порушення Інструкції з діловодства за зверненнями громадян на підприємствах, в установах, в організаціях незалежно від форм власності в частині формування справ та індекса справи. За неналежне ведення діловодства з питань розгляду звернень громадян трьом відповідальним особам комунальних підприємств міста було винесено попередження.
Всі матеріали перевірок було доведено до відома комісії з питань розгляду звернень громадян, засідання якої проводяться щомісячно. Крім того на засіданнях комісії було розглянуто підсумки роботи відділу за кожен місяць 2013 року, I квартал 2013 у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, заслухані звіти 8 керівників підприємств, що надають послуги населенню, заслухані підсумки розгляду звернень громадян робочою групою при проведенні «Дня контролю», підсумки взаємодії з коммунальною установою «Донецький обласний контактний центр», розглянуті та проаналізовані звернення громадян, що надходять до вищих органів влади.
Виконавчими органами Єнакієвської міської ради вживаються заходи, направлені на покращення роботи із зверненнями громадян. Планом роботи відділу роботи із зверненнями громадян Єнакієвської міської ради на 2013 рік передбачено щоквартальне проведення семінарів-нарад з питання організації роботи і практичного застосування законодавства про звернення громадян із спеціалістами, відповідальними за роботу із зверненнями громадян підприємств, що надають послуги населенню.
Так, протягом I півріччя 2013 року, було заплановано проведення 2 семінарів-нарад. Фактично проведено 3 семінари-наради з керівниками та спеціалістами відділів і управлінь міської ради, з міськими та селищними головами, з секретарями виконавчих комітетів міських і селищних рад та відповідальними особами за розгляд звернень громадян на підприємствах, що надають послуги населенню, з питань практичного застосування законодавства про звернення громадян.
Згідно з розпорядженням міського голови від 25.01.2013 № 36 «Про затвердження графіку прийому осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги на 2013 рік» щоденно, згідно з затвердженим графіком, проводиться прийом осіб, які потребують первинної правової допомоги. За звітний період за такою допомогою звернувся до міської ради 1 громадянин міста, до Управління юстиції - 453 громадянини міста.
Оскільки політика місцевої влади спрямована на поліпшення рівня життя громадян, представникам незахищених верств населення, згідно з рішеннями виконавчого комітету міської ради, протягом звітного періоду надано матеріальну допомогу 303 особам на суму 33 000 грн. Талони на безкоштовне гаряче харчування отримали малозабезпечені громадяни у кількості 20241 шт. на суму 101210 грн. Крім того, Єнакієвською міською організацією Товариства Червоного Хреста України надано 3380 громадянам міста різними видами допомоги на суму 216097 гривень, у т.ч. 52 громадянам видано матеріальної допомоги на суму 17,915 тис.грн.
Діяльність виконавчих органів Єнакієвської міської ради направлена на подальший динамічний розвиток міста та поліпшення життя його мешканців, покращення якості життя мешканців міста, а також на підвищення відповідальності посадових осіб за вирішення існуючих проблем, які порушують громадяни у своїх зверненнях.
Л.І.Телевна
Начальник відділу по роботі із зверненнями громадян міської ради

 

Категория: Решения исполнительного комитета | Добавил: MARISHS (21.08.2013)
Просмотров: 568 | Рейтинг: 0.0/0
Интернет-магазины изменил весь ход современной торговли.  Долгое ожидание в очереди для покупки товаров были заменены на интернет-магазины.  Пользователь может нужный товар сидя у себя дома.  В мире есть много сайтов продающих торговлю через интернет, но есть 10 самых лучших интернет магазинов мира.
Контактная разработка
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar
Поиск

Опрос

Сайты города Енакиево

Официальный сайт Енакиево
Еженедельник "Панацея"
Енакиевская правда
06252
Блог Богдана Горбачева
Громадой к благополучию
Проект Земляки
Сайт города Углегорск
Ольховатка - ONLINE
Рейтинг сайтов города
Обзор городских сайтов

Сайты организаций и предприятий

ПАО "ЕМЗ"
Строительство от А до Я
Сайт Владимира Калиниченко
Турклуб "Дороги"
Центральная городская библиотека
Магазин кованых изделий Ferrum
Весь каталог сайтов города

 Букинист - бесплатная библиотека.
Copyright by Enakievets (Бородин Сергей) © 2010 - 2023 Енакиево как на ладони - сайт города Енакиево

Рейтинг@Mail.ru
Рейтинг@Mail.ru