Пятница
25.09.2020
19:19
Жизнь города

Категории раздела
Решения городского совета [264]
Решения исполнительного комитета [267]
Распоряжения городского головы [243]
Распоряжение главы администрации города [100]

Наш город

Организации города

Это интересно

Книга жалоб и пожеланий

Форма входа

Сейчас на сайте

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Нормативно-правовые документы » Решения исполнительного комитета

Рішення виконавчого комітету № 412ЄНАКІЄВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 21.08.2013 № 412
м. Єнакієве
Про стан виконавської дисципліни у виконавчих органах міської ради за І півріччя 2013 року
На підставі ст. 40, п.2 ч.2 2 ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою підвищення рівня виконавської дисципліни, посилення персональної відповідальності керівників виконавчих органів міської ради за виконання покладених на них повноважень за своєчасне і якісне виконання завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами Донецької обласної державної адміністрації і Донецької обласної ради, міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови; за реагування на звернення народних депутатів України, депутатів місцевих рад та запити на інформацію, виконавчий комітет Єнакієвської міської ради
В И Р І Ш И В:

 1.  Аналітичну довідку про стан виконавської дисципліни у виконавчих органах міської ради за І півріччя 2013 року взяти до відома та надіслати до виконавчих органів міської ради для реагування і вжиття заходів (додається).
 2.  Першому заступнику міського голови Сильванському Ю.Г., заступникам міського голови Котляревському О.В, Крохмалюк В.Г., Стрельцовій О.Г :

   2.1 Посилити особистий контроль та підвищити вимогливість до керівників виконавчих органів міської ради, керівників комунальних підприємств міської ради за своєчасність та якість виконання завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами Донецької обласної державної адміністрації і Донецької обласної ради, Єнакієвської міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями та дорученнями міського голови, а також за реагування на звернення народних депутатів України, депутатів місцевих рад та запити на інформацію, відповідно до повноважень.

  2.2  Забезпечити контроль за станом реалізації в місті державних і регіональних програм, постійно аналізувати їх фактичне виконання та результати розглядати на нарадах і засіданнях дорадчих органів (згідно з розподілом обов’язків).

 3.  Керівникам виконавчих органів міської ради, керівникам комунальних підприємств міської ради:

   3.1 Проаналізувати стан виконавської дисципліни, установити і усунути причини порушень, дати принципову оцінку фактам порушення виконавської дисципліні та вжити дієвих заходів щодо поліпшення якості та результативності виконуваних завдань.

  3.2  Посилити рівень особистої відповідальності за додержання термінів розгляду документів, які перебувають на контролі, оперативне їх проходження, своєчасність і якість виконання завдань та інформування про виконання.

  3.3  При підготовці проектів рішень міської ради, рішень виконавчого комітету міської ради, розпоряджень міського голови забезпечити:

  3.3.1  Безумовне дотримання вимог Регламенту роботи Єнакієвської міської ради, Регламенту виконавчих органів Єнакієвської міської ради та Інструкції з діловодства у виконавчих органах Єнакієвської міської ради.

  3.3.2  Визначення конкретних завдань та реальних термінів виконання.

  3.3.3  Обов’язкове узгодження з посадовими особами, визначеними Регламентом виконавчих органів міської ради, зазначених проектів, щодо форми, змісту, законності та фінансово-економічного обґрунтування.

 4.  Начальнику відділу у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Умурзакову Ф.З. вжити дієвих заходів щодо вдосконалення системи контролю та підвищення рівня виконавської дисципліни.
 5.  Відділу діловодства, контролю і організаційної роботи міської ради (Бувалець):

  5.1  Продовжити щотижневий моніторинг виконання документів, які перебувають на контролі, та про його результати інформувати міського голову, першого заступника міського голови, заступників міського голови, згідно з розподілом обов’язків.

  5.2  В разі порушення виконавської дисципліни, вносити конкретні пропозиції щодо усунення виявлених недоліків та притягнення до відповідальності осіб, винних у виявлених порушеннях.

  5.3  Забезпечити здійснення перевірок у виконавчих органах міської ради, комунальних підприємств міської ради та надання методичної і практичної допомоги стосовно організації роботи з документами, контролю за виконанням документів та проінформувати про стан справ на засіданні виконавчого комітету міської ради в лютому 2014 року.

 6.  Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 20.02.2013 № 60 «Про стан виконавської дисципліни у виконавчих органах міської ради за 2012 рік».
 7.  Координацію роботи з виконання даного рішення покласти на відділ діловодства, контролю і організаційної роботи міської ради (Бувалець).
 8.  Начальнику відділу діловодства, контролю і організаційної роботи міської ради Бувалець Е.В. забезпечити оприлюднення даного рішення на офіційному веб- сайті Єнакієвської міської ради протягом п’яти робочих днів з дня прийняття.
 9.  Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради Богданову Т.М.

В.В.Олейник                                                                                      Міський голова

АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА про стан виконавської дисципліни у виконавчих органах міської ради за І півріччя 2013 року
У І півріччі 2013 року була продовжена системна і цілеспрямована робота з контролю за виконанням завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами Донецької обласної державної адміністрації і Донецької обласної ради, Єнакієвської міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями та дорученнями міського голови. Вживалися заходи, спрямовані на своєчасне і якісне реагування на звернення народних депутатів України та депутатів місцевих рад, запити громадян на інформацію та забезпечення виконавської дисципліни у виконавчих органах міської ради в цілому.
Загальний документообіг документів, які надійшли до виконавчих органів міської ради і були централізовано зареєстровані відділом діловодства, контролю і організаційної роботи, а також створених виконавчими органами міської ради, склав 7017 документів. Громадянам було видано 3074 довідки з місця проживання десяти видів.
У І півріччі 2013 року надійшло 4647 вхідних документів, що на 534 або на 13% більше ніж у І півріччі 2012 року.
В тому числі:

 розпоряджень голови облдержадміністрації - 107;

- з них контрольних - 34;

- документів облдержадміністрації (листів, доручень, протоколів нарад та інших) - 1049;

- з них контрольних - 351;

- документів обласної ради -63;

- з них контрольних - 17;

- документів суду, прокуратури, правоохоронних органів - 788;

- з них контрольних - 63 ;

Решта надійшли від інших кореспондентів, з них контрольних - 28.

Всього, з урахуванням документів попередніх років, на контролі перебувало 1268 завдань. Серед контрольних завдань, визначених у документах органів влади вищого рівня, 821 - визначені розпорядженнями голови облдержадміністрації та листами структурних підрозділів облдержадміністрації. На контролі перебувало 40 завдань за зверненнями депутатів всіх рівнів та 23 доручення за інформаційними запитами згідно з Законом України «Про доступ до публічної інформації»
З 1268 контрольних завдань, більшість з питань:

- житлово-комунального господарства                                                                                                          -345 або 27%

- з економічних питань, праці та заробітної плати                                                                                     - 249 або 20%

- торгівлі і агропромислового розвитку                                                                                                          - 201 або 16%

та інші
Більшість термінових телефонограм, які надійшли до виконавчих органів міської ради, знаходилась на виконанні у відділі торгівлі та агропромислового комплексу міської ради - 58 з 95.
В І півріччі 2013 року на контролі у виконавчих органах міської ради знаходилося 143 розпорядження голови облдержадміністрації, в тому числі 115, прийняті у 2003-2012 роках.
Більшість з них знаходиться на виконанні: у відділі охорони здоров’я , у відділі внутрішньої політики та взаємодії із засобами масової інформації , в управлінні житлово-комунального господарства, міському фінансовому управлінні міської ради.
У порядку контролю на засіданнях виконавчого комітету міської ради було розглянуто хід виконання 22 власних рішень, прийнятих на виконання документів органів влади вищого рівня.
На виконання 18 розпоряджень голови облдержадміністрації, прийнятих у 2013 році, які потребували реагування власними розпорядчими документами, прийнято 1 рішення міської ради, 10 рішень виконавчого комітету міської ради, 5 розпоряджень міського голови.
Аналіз наданих відділами і управліннями міської ради звітів, узгоджених з заступниками міського голови, згідно з розподілом обов’язків, показав, що в І півріччі 2013 року завдання, визначені розпорядженнями голови облдержадміністрації, в основному виконані, відділи і управління облдержадміністрації вчасно проінформовані про виконання. Порушення виконавської дисципліни припущено відділом у справах сім’ї, молоді та спорту (Умурзаков) щодо виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 17.056.2013 № 260 «Про оздоровлення та відпочинок дітей, студентської молоді влітку 2013 року», про що відділом діловодства, контролю і організаційної роботи регулярно надавалася письмова інформація начальнику відділу, заступнику міського голови. Термін надання піврічного звіту також порушено відділом у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради. Робота з літнього оздоровлення проведена велика, але не задокументована належним чином. Доцільно нагадати, що подобається нам робота з документами чи ні, вся діяльність органів місцевого самоврядування згідно з вимогами чинного законодавства повинна бути задокументована.
Протягом звітного періоду до виконавчих органів міської ради надійшло 23 запити на отримання публічної інформації. Доручення за запитами виконані вчасно, відповіді надані заявникам у 5 денний термін згідно з Законом України «Про доступ до публічної інформації», відмов у наданні запитів не зареєстровано.
Найчастіше запитувалися документи стосовно вирішення проблеми з безпритульними тваринами, стосовно виділення землі, інформація про харчування дітей в навчальних закладах та підготовку шкіл до навчального року та інші. Серед запитів інформації: 14 - отримані від фізичних осіб, 5 - від юридичних осіб, 4- від об’єднань громадян без створення юридичної особи.
У І півріччі 2013 року на контролі у виконавчих органах міської ради перебувало 40 депутатських звернень (28 звернень народних депутатів, 12 звернень депутатів міської ради). Доручення за 38 зверненнями виконані вчасно, в 10-денний термін, за двома - з порушенням терміну виконання (1- Карло-Марксівська селищна рада, 1- КП міської ради «Сервіс»). Порушення припущені тому, що для виконання робіт був необхідний термін більше ніж 10 днів, але ж виконавці не використали можливість проміжної відповіді щодо подовження терміну виконання.
У цілому стан виконавської дисципліни в І півріччі 2013 року з виконання завдань, визначених в документах органів влади вищого рівня, документах обласної ради, документах органів суду, прокуратури, правоохоронних органів, зверненнях депутатів всіх рівнів та інших вхідних контрольних документів склав більше 99%. З 1268 завдань 8 виконано з порушенням термінів. Два - управлінням житлово- комунального господарства міської ради (Божик С.О.)  , два - відділом промисловості, транспорту, енергетики і екології міської ради (Калінін Є.В.), по одному - відділом у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради (Умурзаков Ф.З.), КП міської ради «Сервіс» (Сінгаєвський П.Б.), Карло-Марксівською селищною радою (Богінін А.В.) і адміністративною комісією.
За І півріччя 2013 року прийнято 357 рішень виконавчого комітету міської ради, 195 розпоряджень міського голови, 53 доручення міського голови, наданих на апаратних нарадах. Взято на контроль 35 рішень виконавчого комітету міської ради, 16 розпоряджень міського голови, 53 доручення міського голови.
Всього з врахуванням рішень попередніх років на контролі перебувало 87 рішень виконавчого комітету міської ради. В порядку контролю розглянуто хід виконання 22 з них, про хід виконання інших виконавцями складаються аналітичні довідки на ім’я заступників міського голови, які здійснюють контроль за виконанням, а потім з їх резолюцією надаються до відділу діловодства, контролю і організаційної роботи міської ради для зняття з контролю або для його здійснення.
Найбільша кількість контрольних рішень знаходиться на виконанні у відділі охорони здоров’я міської ради (Чернов), у відділі з економічних питань міської ради (Коломоєць), в управлінні житлово-комунального господарства міської ради (Божик) та у відділі у справах сім’ї, молоді і спорту міської ради (Умурзаков)
Також, на контролі перебувало 56 розпоряджень міського голови, в тому числі 13, прийнято у І півріччі 2013 року. За галузевими напрямками розпорядження міського голови розподіляються таким чином:

- соціально-гуманітарні питання   -                                                                                                               63%;

- питання економіки та фінансів   -                                                                                                               19%.

- житлово-комунальні питання     -                                                                                                               18%.

На контролі знаходиться 35 міських програм.
Серед яких, Програма економічного і соціального розвитку м. Єнакієве на 2013 рік, Програма підтримки малого підприємництва міста Єнакієве на 2013-2014 роки, Програма розвитку мотоциклетного спорту міста Єнакієве на 2011-2015 роки, Програма розвитку міста Єнакієве на 2011-2015 роки, Програма розроблення містобудівної документації Єнакієвської міської ради на період 2012-2013 років та інші. Протягом І півріччя 2013 року на засіданнях міської ради та засіданнях виконавчого комітету міської ради було розглянуто хід виконання тільки 7 з них.
З 53 доручень міського голови, наданих на апаратних нарадах виконані всі.
Відділом діловодства контрою і організаційної роботи міської ради проводиться робота щодо вдосконалення документування управлінської діяльності і підвищення стану виконавської дисципліни у виконавчих органах міської ради. За І півріччя 2013 року відділом діловодства, контролю і організаційної роботи міської ради з метою попередження порушень термінів виконання контрольних документів було складено 25 щотижневих планів-графіків контролю. Плани-графіки щотижня надавалися для контролю заступникам міського голови.
Також щотижнево виконавцям надавалися нагадування щодо виконання контрольних документів на наступний тиждень.
Була надана методична допомога спеціалістам Вуглегірської міської та Юнокомунарівської міських рад. Спільно з Єнакієвським міським управлінням юстиції проведено семінар з питання практичного застосування Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді Міністрів АР Крим, місцевих органах виконавчої влади», затвердженої постановою Кабінету міністрів України від 30.11.2011 року № 1242 для працівників комунальних підприємств міської ради. Здійснено вивчення на відповідність вимогам нормативних актів стану справ щодо організації роботи з документами та стану організації контролю за їх виконанням: в управлінні праці та соціального захисту населення міської ради, у відділі освіти міської ради, у службі у справах дітей міської ради. Проведена перевірка стану фактичного виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 06.01.2012 № 1 «Про стан реалізації державної молодіжної політики у місті Єнакієве у 2011 році», стану фактичного виконання доручень Президента України В.Ф.Януковича щодо вирішення питань соціально-економічного розвитку м.Єнакієвого
Відділом діловодства, контролю і організаційної роботи міської ради підготовлено рішення виконавчого комітету міської ради від 20.02.2013   №  67 «Про зняття з контролю рішень виконавчого комітету міської ради» та розпорядження міського голови 29.01.2013 № 43 «Про зняття з контролю розпоряджень міського голови». Підготовлений піврічний звіт про виконання розпоряджень голови облдержадміністрації виконавчими органами Єнакієвської міської ради та наданий до відділу контролю облдержадміністрації.
Питання організації контролю за виконанням документів розглядалися на 6 семінарах-нарадах з керівниками і спеціалістами виконавчих органів міської ради. Щоденні консультації надавалися і надаються спеціалістам виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств. Всі ці заходи спрямовані на подальше укріплення виконавської дисципліни.
Е.В.Бувалець  Начальник відділу діловодства, контролю і організаційної роботи міської ради

Категория: Решения исполнительного комитета | Добавил: MARISHS (21.08.2013)
Просмотров: 412 | Рейтинг: 0.0/0

К празднованию 4 июля в США составили 10 самых патриотических песен. 
Контактная разработка
Всего комментариев: 0
avatar
Поиск

Опрос

Сайты города Енакиево

Официальный сайт Енакиево
Еженедельник "Панацея"
Енакиевская правда
06252
Блог Богдана Горбачева
Громадой к благополучию
Проект Земляки
Сайт города Углегорск
Ольховатка - ONLINE
Рейтинг сайтов города
Обзор городских сайтов

Сайты организаций и предприятий

ПАО "ЕМЗ"
Строительство от А до Я
Сайт Владимира Калиниченко
Турклуб "Дороги"
Центральная городская библиотека
Магазин кованых изделий Ferrum
Весь каталог сайтов города

 Букинист - бесплатная библиотека.
Copyright by Enakievets (Бородин Сергей) © 2010 - 2020 Енакиево как на ладони - сайт города Енакиево

Рейтинг@Mail.ru
Рейтинг@Mail.ru