Вторник
28.11.2023
12:03
Жизнь города

Категории раздела
Решения городского совета [264]
Решения исполнительного комитета [267]
Распоряжения городского головы [243]
Распоряжение главы администрации города [100]

Наш город

Организации города

Это интересно

Книга жалоб и пожеланий

Форма входа

Сейчас на сайте

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Нормативно-правовые документы » Решения исполнительного комитета

Рішення виконавчого комітету № 470ЄНАКІЄВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 18.09.2013 № 470
м. Єнакієве
Про взяття громадян на квартирний облік у виконавчому комітеті міської ради, зняття з квартирного обліку та внесення змін до облікових справ громадян
На підставі підпункту 2 пункту «а» частини 1 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст. 34, 35, 36, 39, 40, 45, 46 Житлового кодексу Української РСР, пунктами 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 44, 46 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, затверджених Постановою Ради Міністрів Української РСР і Української Республіканської Ради професійних спілок від 11.12.1984 № 470, розглянувши матеріали щодо взяття громадян на квартирний облік у виконавчому комітеті міської ради та пропозиції міської житлової комісії, виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:

1.  Взяти на квартирний облік Рожкову Олену Петрівну, склад сім’ї заявника 2 особи. Підстава - проживання в одній кімнаті осіб різної статі старших за дев’ять років.

Визначити загальну чергу № 1197 та першочергову чергу № 521 - одинока мати.

2. Взяти на квартирний облік Бичковського Павла Володимировича, склад сім’ї заявника 5 осіб. Підстава - забезпечення жилою площею нижче за встановлений рівень.

Визначити загальну чергу № 1198.

3.  Взяти на квартирний облік Чернишову Олену Петрівну, склад сім’ї заявника 1 особа. Підстава - проживання в одній кімнаті осіб різної статі старших за дев’ять років.

Визначити загальну чергу № 1199.

4.  Взяти на квартирний облік Солодовник Валентину Олександрівну, склад сім’ї заявника 3 особи. Підстава - забезпечення жилою площею нижче за встановлений рівень.

Визначити загальну чергу № 1200.

5.  Взяти на квартирний облік Павленко Катерину Ліфатівну, склад сім’ї заявника 2 особи. Підстава - забезпечення жилою площею нижче за встановлений рівень.

Визначити загальну чергу № 1201.

6.  Взяти на квартирний облік Мороченець Олену Анатоліївну, склад сім’ї заявника 2 особи. Підстава - забезпечення жилою площею нижче за встановлений рівень.

Визначити загальну чергу № 1202 та першочергову чергу № 522 - одинока мати.

7.  Взяти на квартирний облік Барбул Олену Сергіївну, склад сім’ї заявника 2 особи. Підстава - забезпечення жилою площею нижче за встановлений рівень.

Визначити загальну чергу № 1203.

8.  Взяти на квартирний облік Савранську Любов Михайлівну, склад сім’ї заявника 3 особи. Підстава - проживання у приміщенні, що не відповідає встановленим санітарним і технічним вимогам.

Визначити загальну чергу № 1204 та першочергову чергу № 523 - ветхий будинок.

9.  Взяти на квартирний облік Мирошниченко Лідію Іванівну, склад сім’ї заявника 3 особи. Підстава - забезпечення жилою площею нижче за встановлений рівень.

Визначити загальну чергу № 1205.

10.  Взяти на квартирний облік Тараруєву Зінаїду Федорівну, склад сім’ї заявника 1 особа. Підстава - поліпшення житлових умов.

Визначити загальну чергу № 1206 та першочергову чергу № 524 - ветеран праці.

11.  Взяти на квартирний облік Борисову Олену Петрівну, склад сім’ї заявника 2 особи. Підстава - забезпечення жилою площею нижче за встановлений рівень.

Визначити загальну чергу № 1207.

12.  Взяти на квартирний облік Мирошниченко Валентину Валеріївну, склад сім’ї заявника 2 особи. Підстава - забезпечення жилою площею нижче за встановлений рівень.

Визначити загальну чергу № 1208 та першочергову чергу № 525 - одинока мати.

13.  Взяти на квартирний облік Безулу Тетяну Володимирівну, склад сім’ї заявника 3 особи. Підстава - забезпечення жилою площею нижче за встановлений рівень.

Визначити загальну чергу № 1209 та першочергову чергу № 526 - одинока мати.

14.  Взяти на квартирний облік Білоглазова Олексія Сергійовича, склад сім’ї заявника 1 особа. Підстава - відсутність житлової площі.

Визначити загальну чергу № 1210 та позачергову чергу № 215 - сирота.

15.  Взяти на квартирний облік Меджидову Юлію Борисівну, склад сім’ї заявника 2 особи. Підстава - проживання у гуртожитку.

Визначити загальну чергу № 1211 та першочергову чергу № 527 - одинока мати.

16.  Взяти на квартирний облік Білодід Наталю Михайлівну, склад сім’ї заявника 2 особи. Підстава - проживання у приміщенні, що не відповідає встановленим санітарним і технічним вимогам.

Визначити загальну чергу № 1212 та першочергову чергу № 528 - ветхий будинок.

17.  Взяти на квартирний облік Семенюк Марину Сергіївну, склад сім’ї заявника 2 особи. Підстава - забезпечення жилою площею нижче за встановлений рівень.

Визначити загальну чергу № 1213.

18.  Взяти на квартирний облік Бурчик Ольгу Вікторівну, склад сім’ї заявника 3 особи. Підстава - забезпечення жилою площею нижче за встановлений рівень.

Визначити загальну чергу № 1214 та першочергову чергу № 529 - одинока мати.

19. Внести зміни до облікової справи заявника Лагуткіної Світлани Анатоліївни, а саме: поділити чергу на отримання житла між заявником та її дочкою Дячкіною Христиною Олегівною згідно з поданими заявами.

Присвоїти Лагуткіній С.А. загальну чергу № 832; ліквідувати позачергову чергу № 131 - сім’я, яка має п’ятеро дітей та включити заявника до списку першочергового отримання житлового приміщення, тому що заявник має чотирьох неповнолітніх дітей, визначивши чергу під № 338 «а» - багатодітна сім’я.
Присвоїти Дячкіній Х.О. загальну чергу № 832 «а».

20.  Внести зміни до облікової справи заявника Стулової Ксенії Олександрівни, включивши до складу її сім’ї сина Стулова Таіра Сергійовича та дочку Стулову Кіру Сергіївну згідно з поданою заявою та свідоцтвами про народження; включити заявника Стулову К.О. до списку першочергового отримання житлового приміщення, тому що заявник має трьох неповнолітніх дітей, визначивши чергу під № 530 - багатодітна сім’я.

Загальна черга № 366.

21.  Внести зміни до облікової справи заявника Петрушина Олександра Анатолійовича, включивши до складу його сім’ї дружину Петрушину Марину Олександрівну та сина Петрушина Дмитра Олександровича згідно з поданою заявою та свідоцтвом про народження.

Загальна черга № 1092 та першочергова черга № 472 - ветхий будинок.

22.  Внести зміни до облікової справи заявника Жукова Миколи Валентиновича, включивши до складу його сім’ї дочку Жукову Вікторію Миколаївну згідно з поданою заявою та свідоцтвом про народження; включити заявника Жукова М.В. до списку позачергового отримання житлового приміщення, тому що заявник має п’ятьох неповнолітніх дітей, визначивши чергу під № 216 - сім’я, яка має п’ятеро дітей; ліквідувати першочергову чергу № 208 - багатодітна сім’я.

Загальна черга № 530.

23.  Внести зміни до облікової справи заявника Ляміної Катерини Сергіївни, включивши до складу її сім’ї дочку Ляміну Марію Сергіївну згідно з поданою заявою та свідоцтвом про народження.

Загальна черга № 1128 та першочергова черга № 492 - одинока мати.

24. Зняти з квартирного обліку заявника Болдарева Олександра Васильовича згідно з поданою заявою (самостійне поліпшення житлових умов), склад сім’ї 2 особи.

Ліквідувати загальну чергу № 39.

25.  Зняти з квартирного обліку заявника Симанкова Миколу Володимировича у зв’язку зі смертю, склад сім’ї 1 особа.

Ліквідувати загальну чергу № 272.

26. Зняти з квартирного обліку заявника Неграш Нелю Зофарівну (вибула з міста), склад сім’ї 2 особи.

Ліквідувати загальну чергу № 276 та першочергову чергу № 69 - ветхий будинок.

27. Зняти з квартирного обліку заявника Падалка Тетяну Миколаївну у зв’язку зі смертю, склад сім’ї 1 особа.

Ліквідувати загальну чергу № 396 та першочергову чергу № 135 - ветхий будинок.

28.  Зняти з квартирного обліку заявника Тимошенко Юлію Володимирівну (вибула з міста), склад сім’ї 1 особа.

Ліквідувати загальну чергу № 547 та позачергову чергу № 52 - аварійний будинок.

29.  Зняти з квартирного обліку заявника Цанцик Вадима Миколайовича у зв’язку зі смертю, склад сім’ї 1 особа.

Ліквідувати загальну чергу № 600 та першочергову чергу № 239 - ветхий будинок.

30. Зняти з квартирного обліку заявника Алексєєва Романа Володимировича (самостійне поліпшення житлових умов), склад сім’ї 2 особи.

Ліквідувати загальну чергу № 667 та позачергову чергу № 84 - аварійний будинок.

31.  Зняти з квартирного обліку заявника Г алаган Руслану Василівну у зв’язку зі смертю, склад сім’ї 3 особи.

Ліквідувати загальну чергу № 734 та першочергову чергу № 308 - одинока мати.

32.  Зняти з квартирного обліку заявника Лахову Олену Юріївну (самостійне поліпшення житлових умов), склад сім’ї 3 особи.

Ліквідувати загальну чергу № 794.

33. Зняти з квартирного обліку заявника Усова Анатолія Валентиновича (вибув з міста), склад сім’ї 1 особа.

Ліквідувати загальну чергу № 845.

34.  Начальнику відділу квартирного обліку та розподілу житла міської ради Вовченко І.Ф. забезпечити оприлюднення даного рішення протягом п’яти робочих днів з дня прийняття на офіційному веб-сайті Єнакієвської міської ради.

35.  Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Стрельцову О.Г.

Т.М. Богданова                                                                                   В. о. міського голови

Категория: Решения исполнительного комитета | Добавил: MARISHS (18.09.2013)
Просмотров: 514 | Рейтинг: 0.0/0
К сожалению, отдых за рубежом – это не только пятизвездочные гостиницы, шикарные дворцы, удобные пляжи, фешенебельные рестораны и экзотические развлечения. Любая поездка за границу таит в себе огромный риск, гарантировать избавление от которого не может никто. Человеческая осмотрительность творит чудеса, но застраховать себя от возможных несчастий, тем не менее, должен каждый.
Контактная разработка
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar
Поиск

Опрос

Сайты города Енакиево

Официальный сайт Енакиево
Еженедельник "Панацея"
Енакиевская правда
06252
Блог Богдана Горбачева
Громадой к благополучию
Проект Земляки
Сайт города Углегорск
Ольховатка - ONLINE
Рейтинг сайтов города
Обзор городских сайтов

Сайты организаций и предприятий

ПАО "ЕМЗ"
Строительство от А до Я
Сайт Владимира Калиниченко
Турклуб "Дороги"
Центральная городская библиотека
Магазин кованых изделий Ferrum
Весь каталог сайтов города

 Букинист - бесплатная библиотека.
Copyright by Enakievets (Бородин Сергей) © 2010 - 2023 Енакиево как на ладони - сайт города Енакиево

Рейтинг@Mail.ru
Рейтинг@Mail.ru