Суббота
09.12.2023
11:41
Жизнь города

Категории раздела
Решения городского совета [264]
Решения исполнительного комитета [267]
Распоряжения городского головы [243]
Распоряжение главы администрации города [100]

Наш город

Организации города

Это интересно

Книга жалоб и пожеланий

Форма входа

Сейчас на сайте

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Нормативно-правовые документы » Решения исполнительного комитета

Рішення виконавчого комітету № 497ЄНАКІЄВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ               

від 16.10.2013 № 497
м. Єнакієве
Про виконання делегованих ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повноважень органів виконавчої влади у сфері регулювання земельних відносин
Заслухавши та обговоривши інформацію в.о. начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Биковського А.М., керуючись пп. 1, п. «б», ч. 1, ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:

1. Інформацію      в.о. начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Биковського А.М. про виконання делегованих ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повноважень у сфері регулювання земельних відносин взяти до відома (додається).

2. Управлінню      житлово-комунального господарства                    міської ради

(Биковський) подовжити роботу щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади у сфері регулювання земельних відносин.

3. Управлінню      житлово-комунального господарства                    міської ради

(Биковський) звітувати про виконання делегованих ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повноважень органів виконавчої влади у сфері регулювання земельних відносин за 4 квартал 2013 року у січні 2014 року.

4.  В.о. начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Биковському А.М. забезпечити оприлюднення даного рішення протягом п’яти робочих днів з дня прийняття на офіційному веб-сайті Єнакієвської міської ради.

5.  Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Стрельцову О.Г.

В.В. Олейник                                                                                      Міський голова

ІНФОРМАЦІЯ
про виконання делегованих ст.33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повноважень органів виконавчої влади у сфері регулювання
земельних відносин

На виконання ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» відповідними виконавчими органами міської ради, в тому числі управлінням житлово-комунального господарства міської ради виконується низка делегованих йому повноважень в сфері регулювання земельних відносин.
Робочою групою з інформування громадськості щодо реалізації земельної реформи та створення прозорого ринку земель, склад якої затверджено розпорядженням міського голови від 04.08.2011 № 197 на виконання Доручень Президента України та Кабінету Міністрів України, проведена певна робота з інформування громадськості щодо реалізації земельної реформи та запровадження ринку земель. Виготовлені інформаційні стенди, розміщені відповідні матеріали в засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Єнакієвської міської ради, розповсюджено спеціальну друковану продукцію (буклети, рекомендації), проведені особисті прийоми громадян з питань земельної реформи та запровадження ринку земель та інше.
Управлінням житлово-комунального господарства міської ради проводиться активна робота з громадянами міста та суб’єктами підприємницької діяльності з питання оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки. Протягом третього кварталу 2013 року управлінням житлово-комунального господарства прийнято 70 заяв про намір оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки, подовження терміну дії договорів оренди земельних ділянок, припинення права оренди та права постійного користування земельними ділянками та інші. Всі заяви розглянуті на засіданні комісії із землеустрою та благоустрою території Єнакієвської міської ради. За результатами розгляду складено 2 протоколи комісії. Виписки з зазначених протоколів надані заявникам та є підставою для підготовки відповідних рішень міської ради про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, подовження або поновлення терміну дії договору оренди земельної ділянки, припинення права оренди або права постійного користування земельної ділянкою та інше.
Крім того, управлінням приймаються заяви від громадян міста про безкоштовну передачу земельних ділянок, що перебувають в їх користуванні та на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що належать громадянам на праві приватної власності. На підставі поданих заяв управлінням готуються проекти рішень міської ради про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Так, протягом третього кварталу 2013 року управлінням прийнято 12 заяв про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Надано 12 відповідних дозволів. З метою попередження випадків незаконного оформлення права власності на земельні ділянки управлінням проводиться перевірка наявності документів, що посвідчують майнові права на жилий будинок, будівлі або споруди, розташовані на земельній ділянці. Ведеться контроль за наданнями відповідних документів передбачених законодавством України. Проводиться роз’яснювальна робота про необхідність оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки.
Також управлінням приймаються заяви від громадян міста про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка виготовляється з метою формування земельної ділянки, що необхідно для укладення угод відносно нерухомого майна, розташованого на земельній ділянці. Протягом третього кварталу 2013 року прийнято 63 заяви, з них розглянуто на черговому засіданні міської ради 55 та 8 заяв знаходяться в роботі.
Таким чином, управлінням житлово-комунального господарства міської ради, постійно проводиться робота щодо оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки з суб’єктами підприємницької діяльності міста, здійснюється контроль за додержанням вимог земельного законодавства.

А.М. Биковський                                                    В.о. начальника управління житлово- комунального господарства міської ради

Категория: Решения исполнительного комитета | Добавил: MARISHS (16.10.2013)
Просмотров: 471 | Рейтинг: 0.0/0
Самый большой каньон в Cолнечной системе расположен там же, где и самая высокая гора - на Марсе, - и представляет собой огромную долину, длина которой составляет более 4500 километров.
Контактная разработка
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar
Поиск

Опрос

Сайты города Енакиево

Официальный сайт Енакиево
Еженедельник "Панацея"
Енакиевская правда
06252
Блог Богдана Горбачева
Громадой к благополучию
Проект Земляки
Сайт города Углегорск
Ольховатка - ONLINE
Рейтинг сайтов города
Обзор городских сайтов

Сайты организаций и предприятий

ПАО "ЕМЗ"
Строительство от А до Я
Сайт Владимира Калиниченко
Турклуб "Дороги"
Центральная городская библиотека
Магазин кованых изделий Ferrum
Весь каталог сайтов города

 Букинист - бесплатная библиотека.
Copyright by Enakievets (Бородин Сергей) © 2010 - 2023 Енакиево как на ладони - сайт города Енакиево

Рейтинг@Mail.ru
Рейтинг@Mail.ru