Среда
29.11.2023
02:05
Жизнь города

Категории раздела
Решения городского совета [264]
Решения исполнительного комитета [267]
Распоряжения городского головы [243]
Распоряжение главы администрации города [100]

Наш город

Организации города

Это интересно

Книга жалоб и пожеланий

Форма входа

Сейчас на сайте

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Нормативно-правовые документы » Решения исполнительного комитета

Рішення виконавчого комітету № 64ЄНАКІЄВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 19.02.2014 № 64
м. Єнакієве
Про взяття громадян на квартирний облік у виконавчому комітеті міської ради, зняття з квартирного обліку та внесення змін до облікових справ громадян
На підставі підпункту 2 пункту «а» частини 1 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст. ст. 34, 35, 36, 39, 40, 45, 46 Житлового кодексу Української РСР, пунктами 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 44, 46, 47 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, затверджених Постановою Ради Міністрів Української РСР і Української Республіканської Ради професійних спілок від 11.12.1984 № 470, розглянувши матеріали щодо взяття громадян на квартирний облік у виконавчому комітеті міської ради та пропозиції міської житлової комісії, виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:

1.  Взяти на квартирний облік Толстову Валентину Григорівну, склад сім’ї заявника 1 особа. Підстава - проживання у приміщенні, що не відповідає встановленим санітарним і технічним вимогам.

Визначити загальну чергу № 1103 та першочергову чергу № 480 - ветхий будинок.

2.  Відмовити заявнику Муракову Ігорю Леонідовичу у взятті на квартирний облік згідно з п. 19 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, які затверджені Постановою Ради Міністрів Української РСР і Української Республіканської Ради професійних спілок від 11.12.1984 № 470: Мураков І.Л. зареєстрований у житловому будинку, згідно з наданою довідкою про склад сім’ї і реєстрацію будинок складається з двох кімнат житловою площею 23,56 м. кв., але при перевірці житлових умов у будинку виявлено перепланування та змінилась житлова площа будинку, у зв’язку з чим заявником надані недостовірні дані (на теперішній час не має можливості встановити потребу в поліпшенні житлових умов).

3. Відмовити заявнику Тішкіній Анжеліці Ігорівні у взятті на квартирний облік згідно з п. 19 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, які затверджені Постановою Ради Міністрів Української РСР і Української Республіканської Ради професійних спілок від 11.12.1984 № 470: Тішкіна А.І. зареєстрована в однокімнатній квартирі житловою площею 16,8 м. кв. зі складом сім’ї 4 особи, але фактично за даною адресою Тішкіна А.І. не мешкає (на теперішній час немає можливості встановити фактичне місце мешкання заявника).

4.  Внести зміни до облікової справи заявника Лагодного Сергія Яковлевича, а саме: виключити зі складу його сім’ї колишню дружину Лагодну Тетяну Василівну згідно з поданою заявою та включити заявника Лагодного С.Я. до списку першочергового отримання житлового приміщення згідно з наданим рішенням виконавчого комітету міської ради від 21.03.2012 № 150 «Про затвердження актів обстеження технічного стану житлових будинків від 23.01.2012», визначивши чергу під № 481 - ветхий будинок.

Загальна черга № 399.

5.  Внести зміни до облікової справи заявника Бердик Сергія Володимировича, а саме: включити до складу його сім’ї дружину Бердик Каріну Валеріївну та сина Бердик Дмитра Сергійовича згідно з поданими заявами і свідоцтвами про шлюб та народження.

Загальна черга № 582.

6.  Внести зміни до облікової справи заявника Єгельської Тетяни Юріївни, а саме: включити до складу її сім’ї чоловіка Єгельського Олександра Миколайовича згідно з поданою заявою.

Загальна черга № 673.

7.  Внести зміни до облікової справи заявника Волкової Марії Олегівни, а саме: включити до складу її сім’ї дочку Большухіну Вероніку Євгенівну згідно з поданою заявою та свідоцтвом про народження.

Загальна черга № 861 та позачергова черга № 152 - сирота.

8.  Зняти з квартирного обліку заявника Магоню Тамару Володимирівну (самостійне поліпшення житлових умов), склад сім’ї заявника 3 особи.

Ліквідувати загальну чергу № 163.

 9. Зняти з квартирного обліку заявника Аллахвердян Людмилу Володимирівну (самостійне поліпшення житлових умов), склад сім’ї заявника 2 особи.

Ліквідувати загальну чергу № 175 та першочергову чергу № 20 - ветхий будинок.

10.  Зняти з квартирного обліку заявника Шабаліну Валентину Миколаївну у зв’язку зі смертю, склад сім’ї заявника 1 особа.

Ліквідувати загальну чергу № 352 та першочергову чергу № 114 - ветеран праці.

11.  Зняти з квартирного обліку заявника Дядик Олександра Павловича (самостійне поліпшення житлових умов), склад сім’ї заявника 3 особи.

Ліквідувати загальну чергу № 544.

12.  Зняти з квартирного обліку заявника Ареп’єва Миколу Павловича (вибув з міста), склад сім’ї заявника 2 особи.

Ліквідувати загальну чергу № 597 та першочергову чергу № 241 - ветеран праці.

13.  Зняти з квартирного обліку заявника Мельник Сергія Миколайовича (самостійне поліпшення житлових умов), склад сім’ї заявника 1 особа.

Ліквідувати загальну чергу № 770.

14.  Зняти з квартирного обліку заявника Ярликова Михайла Анатолійовича у зв’язку зі смертю, склад сім’ї заявника 1 особа.

Ліквідувати загальну чергу № 818 та першочергову чергу № 333 - ветхий будинок.

15.  Зняти з квартирного обліку заявника Сидоренко Євгена Сергійовича (самостійне поліпшення житлових умов), склад сім’ї заявника 1 особа.

Ліквідувати загальну чергу № 1002.

16.  Начальнику відділу квартирного обліку та розподілу житла міської ради Вовченко І.Ф. забезпечити оприлюднення даного рішення протягом п’яти робочих днів з дня прийняття на офіційному веб-сайті Єнакієвської міської ради.

17.  Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Стрельцову О.Г.

В.В. Олейник                                                                                      Міський голова

Категория: Решения исполнительного комитета | Добавил: MARISHS (19.02.2014)
Просмотров: 534 | Рейтинг: 0.0/0

Сколько можно заработать за один час работы в Австралии? Если Вы анестезиолог – то в среднем 124,10$  за час. Австралийское бюро статистики  опубликовали 20 самых высокооплачиваемых работ.

Контактная разработка
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar
Поиск

Опрос

Сайты города Енакиево

Официальный сайт Енакиево
Еженедельник "Панацея"
Енакиевская правда
06252
Блог Богдана Горбачева
Громадой к благополучию
Проект Земляки
Сайт города Углегорск
Ольховатка - ONLINE
Рейтинг сайтов города
Обзор городских сайтов

Сайты организаций и предприятий

ПАО "ЕМЗ"
Строительство от А до Я
Сайт Владимира Калиниченко
Турклуб "Дороги"
Центральная городская библиотека
Магазин кованых изделий Ferrum
Весь каталог сайтов города

 Букинист - бесплатная библиотека.
Copyright by Enakievets (Бородин Сергей) © 2010 - 2023 Енакиево как на ладони - сайт города Енакиево

Рейтинг@Mail.ru
Рейтинг@Mail.ru