Сьогодні, 9 липня, близько 14 години 30 хвилин до Торезької виправної колонії управління ДПтС України в Донецькій області (№ 28), яка є виправною колонією середнього рівня безпеки для осіб, вперше засуджених за злочини середньої тяжкості, на чотирьох мікроавтобусах прибуло понад 50 невідомих озброєних осіб у масках та камуфляжах з розпізнавальними знаками батальйону "Восток" та "Донецької народної республіки". Керівництво колонії вийшло до сепаратистів з метою мирного врегулювання ситуації.