Вторник
28.11.2023
12:38
Жизнь города

Категории раздела
Решения городского совета [264]
Решения исполнительного комитета [267]
Распоряжения городского головы [243]
Распоряжение главы администрации города [100]

Наш город

Организации города

Это интересно

Книга жалоб и пожеланий

Форма входа

Сейчас на сайте

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Нормативно-правовые документы » Решения исполнительного комитета

Рішення виконавчого комітету № 143ЄНАКІЄВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ              

від 27.03.2014 № 143
м. Єнакієве
Про затвердження Положення про преміювання керівників підприємств комунальної власності, що здійснюють експлуатацію житлового фонду
Керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 30, пунктом 2 частини 2 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.1999 № 859 «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об’єднань державних підприємств» (зі змінами), з метою підвищення ефективності використання майна та управління підприємствами комунальної власності територіальної громади міста Єнакієве, що здійснюють експлуатацію житлового фонду, виконавчий комітет міської ради
В И Р І Ш И В:

  1.  Затвердити Положення про преміювання керівників підприємств комунальної власності, що здійснюють експлуатацію житлового фонду, (додається).
  2.  Начальнику відділу з питань запобігання корупції та внутрішнього аудиту міської ради Плікус Т.О. забезпечити оприлюднення даного рішення протягом п’яти робочих днів з дня прийняття на офіційному веб-сайті Єнакієвської міської ради.
  3.  Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Стрельцову О.Г.

В.В. Олейник                                                                                               Міський голова

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення виконавчого комітету
міської ради
27.03.2014 № 143

Положення
про преміювання керівників підприємств комунальної власності, що здійснюють експлуатацію житлового фонду

1. Загальні положення

1.1  Положення про преміювання керівників підприємств комунальної власності, що здійснюють експлуатацію житлового фонду, (далі - Положення) запроваджується з метою посилення матеріальної зацікавленості керівників підприємств у підвищенні якості культури обслуговування населення, росту продуктивності праці, підвищення стимулюючої ролі премії у виконанні виробничих планів.

1.2  Положення встановлює механізм визначення розмірів і виплати щомісячних премій за результати виробничо-фінансової діяльності, за виконання особливо важливих виробничих завдань, з нагоди святкування ювілейних дат та професійних свят керівникам підприємств комунальної власності, що здійснюють експлуатацію житлового фонду.

1.3  Встановити граничний розмір щомісячної премії до посадового окладу 100%.

Виплата щомісячних премій керівникам проводиться із фонду оплати праці комунальних підприємств у межах тієї частини, яка призначена на зазначені цілі, та при наявності достатніх коштів за рахунок надходжень від господарської діяльності підприємства.

1.4  Встановити граничний розмір премії за виконання особливо важливих виробничих завдань та премій з нагоди святкування ювілейних дат та професійних свят у розмірі до 100% посадового окладу.

Виплата премії за виконання особливо важливих завдань проводиться на підставі встановлених завдань та актів приймання робіт за завданням за рахунок фонду оплати праці комунальних підприємств у межах тієї частини, яка призначена на зазначені цілі та при наявності достатніх коштів за рахунок надходжень від господарської діяльності підприємства.
Виплата одноразових премій з нагоди святкування ювілейних дат та професійних свят виплачуються керівнику підприємства за рахунок прибутку (доходу), що залишається в розпорядженні підприємства після сплати усіх обов’язкових податків, зборів та внесків.

2. Визначення розміру та виплати щомісячної премії за результати виробничо-фінансової діяльності керівникам підприємств комунальної власності, що здійснюють експлуатацію житлового фонду

2.1 Нарахування щомісячної премії здійснюється у розмірах, затверджених рішенням виконавчого комітету міської ради, за умови виконання встановлених Контрактом показників роботи підприємства.

2.2. Премія не нараховується у таких випадках:

2.2.1  допущення на підприємстві нещасного випадку зі смертельним наслідком з вини підприємства;

2.2.2  порушення трудової дисципліни;

2.2.3  притягнення до дисциплінарної відповідальності, адміністративної відповідальності за результатами перевірок контролюючими органами за встановлені порушення, що призвели до збитків;

2.2.4  погіршення основних показників роботи в порівнянні з відповідним періодом минулого року;

2.2.5  збиткової діяльності підприємства;

2.2.6  наявності недоїмки з податків та інших платежів до бюджету, внесків із соціального страхування або заборгованості із заробітної плати;

2.2.7  невиконання умов Контракту керівником.

2.3 Розмір премії зменшується у таких випадках та розмірах:

2.3.1  наявність обґрунтованих скарг на якість наданих послуг - на 20%;

2.3.2 збільшення заборгованості з оплати за енергоносії та комунальні послуги - на 50%;

2.3.3  ліквідації аварійних ситуацій більше як три дні - 30 %.

2.4  Премія нараховується за фактично відпрацьований час. За час відпусток, тимчасової непрацездатності, відрядження премія не виплачується.

2.5  Керівникам, до яких застосовано дисциплінарне стягнення, премія не виплачується протягом дії дисциплінарного стягнення.

2.6  Проект рішення виконавчого комітету міської ради щодо виплати щомісячної премії керівникам підприємств, комунальної власності, що здійснюють експлуатацію житлового фонду, готується управлінням житлово- комунального господарства міської ради за умови відсутності заборгованості по платежах до бюджету, внесків на соціальне страхування та із виплати заробітної плати та за результатами розгляду наступних документів:

2.6.1  довідки підприємства щодо виконання основних показників підприємства на виплату премії по підсумках роботи за відповідний період (додається);

2.6.2  звіту про виконання основних показників ефективності використання комунального майна і прибутку, а також майнового стану підприємства, які враховуються під час укладання контракту з керівником підприємства, що є у комунальній власності, згідно додатку до контракту.

3. Визначення розміру та виплати премії за виконання особливо важливих виробничих завдань та одноразових премій з нагоди святкування ювілейних дат та професійних свят

3.1 Нарахування премії за виконання особливо важливих виробничих завдань здійснюється у розмірах, затверджених рішенням виконавчого комітету міської ради, за умови виконання підприємством завдань у встановленому обсязі та визначені терміни (підготовка до осінньо - зимового періоду, до весняно - літнього періоду).

3.2  На виконання особливо важливих робіт видається завдання із зазначенням обґрунтування необхідності виконання робіт, термінів виконання робіт, конкретних видів та обсягів робіт, складу учасників, якими буде виконуватись завдання, орієнтовної суми преміювання за виконані роботи належної якості. За результатами виконання завдання складається акт приймання робіт за встановленим завданням, в якому зазначається фактичний обсяг робіт та їх якість, терміни виконання робіт, конкретна сума преміювання кожному працівнику, який приймав участь у виконанні завдання.

3.3  Премія нараховується за виконання конкретного обсягу робіт у визначені терміни.

3.4  У разі невиконання основних показників ефективності використання комунального майна і прибутку, а також майнового стану підприємства, які враховуються під час укладання контракту з керівником підприємства, що є у комунальній власності, премії керівнику підприємства комунальної власності, що здійснює експлуатацію житлового фонду, резервуються і виплачуються в іншій період у разі виконання основних показників виробничо-фінансової діяльності.

3.5  Проект рішення виконавчого комітету міської ради щодо виплати премії керівникам підприємств комунальної власності, що здійснюють експлуатацію житлового фонду, за виконання особливо важливих виробничих завдань готується управлінням житлово-комунального господарства міської ради за результатами розгляду завдання на виконання особливо важливих робіт та акту приймання робіт за завданням.

 3.5 Нарахування одноразової премії з нагоди святкування ювілейних дат та професійних свят здійснюється у розмірах, затверджених рішенням виконавчого комітету міської ради.

3.6  Виплата одноразової премії здійснюється раз на п’ять років з нагоди ювілейної дати та щорічно до Дня працівника житлово-комунального господарства.

3.7  Керівникам, до яких застосовано дисциплінарне стягнення, одноразова премія не виплачується протягом дії дисциплінарного стягнення.

3.8  Проект рішення виконавчого комітету міської ради щодо виплати одноразової премії керівникам підприємств комунальної власності, що здійснюють експлуатацію житлового фонду, з нагоди святкування ювілейних дат та професійних свят готується управлінням житлово-комунального господарства міської ради за поданням підприємства.

Заступник міського голови                                                                     С.П.  Натрус

Положення про преміювання керівників підприємств комунальної власності, що здійснюють експлуатацію житлового фонду, підготовлено відділом з питань запобігання корупції та внутрішнього аудиту міської ради.

Т.О. Плікус                                                                                     Начальник відділу

Категория: Решения исполнительного комитета | Добавил: MARISHS (27.03.2014)
Просмотров: 568 | Рейтинг: 0.0/0
Нобелевская премия, Абелевская премия, Притцкеровская премия,  Премия Дэна Дэвида, Голдмановская премия, Премия Тьюринга,  «Глобальная Энергия»,   Киотская премия,   «За правильный образ жизни»,   Эрнста фон Сименса,  Премия Бальцана. 
Контактная разработка
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar
Поиск

Опрос

Сайты города Енакиево

Официальный сайт Енакиево
Еженедельник "Панацея"
Енакиевская правда
06252
Блог Богдана Горбачева
Громадой к благополучию
Проект Земляки
Сайт города Углегорск
Ольховатка - ONLINE
Рейтинг сайтов города
Обзор городских сайтов

Сайты организаций и предприятий

ПАО "ЕМЗ"
Строительство от А до Я
Сайт Владимира Калиниченко
Турклуб "Дороги"
Центральная городская библиотека
Магазин кованых изделий Ferrum
Весь каталог сайтов города

 Букинист - бесплатная библиотека.
Copyright by Enakievets (Бородин Сергей) © 2010 - 2023 Енакиево как на ладони - сайт города Енакиево

Рейтинг@Mail.ru
Рейтинг@Mail.ru